Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
Hello damy aj ja vam zelam krasne pripray a nech vsetko vyjde tak ako si predstavujete... ja som to abslovovala pred rokom ;-) pripravy boli super, svadba bola stresujuca a zivot...je zivot.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci: tak fakt som v svadobnych na redovom,ja som povodne zo spisa(dedinka pod spisskym hradom) a ako sa tak teraz dozvedam tak zatial sa vsade prezlieka,ale mne to nevadi,praveze sa tesim(usetrim) :-D ale dokonca aj moj priatel tiez nieje kosican ale u nich sa tiez prezlieka.co som si povodne myslela ze len v ke sa prezlieka :-) ale len taky moj nazor ja si myslim ze je fakt zbytocne sa sto krat prezliekat.ked uz tak ostat v satach co su na redovy dokonca.lebo aj napr.ja planujem mat svadbu max.do 2 rana.a oplati sa mi na hodinu jedny saty na redovy a na dalsiu hodinu do konca dalsie?podla mna to je zbytocne,ale kazdeho osobna vec... ;-)
Odpovedať
ahojte moje mile :) tak ja budem mat na zavijanku (redovy) kroj od mojej starej mamy, gemersky, ona ho presila na mna, svetlo oranzovy, ona ho nosila za mlada, podla mna velmi pekny a tesim sa ze rodinny :-) po zavijanke sa prezleciem, mam spolocenske cervene saty tak vyuzijem asi tie, naco si robit dalsie vydavky :-) my planujeme svadbu aspon do siestej a zacianme obradom o 16:00, verim ze bude dobra zabava, bude ziva kapela 6 ludi, dobri muzikanti, lebo partner je z fachu tak vyberal on :-) (ale ked by som nemala kroj, tak by som mala len tie cervene saty a neprezliekala by som sa nasledne, ostala by som v nich, na Gemeri je taky zvyk, kedze tam bude svadba aj ked som z Kosic.)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to pride zbytocne sa na svadbe prezliekat tri krat...na redovy a v nich ostat...to sa mu lubi... Sjuznska, mas pravdu na dve-tri hodky po redovom v inych satach, no na co to je dobre...to ako keby sme boli nejake modelky :-D
Odpovedať
Teraz ničo iné: poradte mi- helium do balónov? Sprej je dosť drahý podľa mňa, neviete náhodou lepšie riešenie? Helium do 1-2 balnov za 9 € Helium do 30 ks balónov, nevratná fľaša za 40 € - je podľa mňa dosť drahé :-(
Odpovedať
mukicica ....a navyse ti to nevydrzi nekonecny pocet hodin nafuknute... jednej znamej to zacalo sfukovat prave v case najvascej zabavy a na zaberoch z kamery su uz len take placky...cize treba fukat tesne pred tym...v ten den urcite.... ...ja som to tiez velmi chcela....ale nakoniec som sa k tomu nedopracovala presne z toho dovodu, ze cena privysoka a starosti s tym
Odpovedať
Ahojte nevesticky, tak my sme dnes kupili ivory kravatu a koselu pre partnera v Roznave, krasne kosela za 23 eur a kravata za 10 eur. som nadsena, super kvalita za vybronu cenu. a maju tam aj krasnu bizu!!! nahrdelniky a nasunice okolo 20 eur spolu a krasne. tesim sa fakt pekny obchod sme nasli (odporucili nam ho v jednom salone v RV)
Odpovedať
urcite tam este pojdem a asi tam kupim aj bizu, plus par veci na seba. majitelka mi hovorila ze vela slecien z kosic chodi k nej nakupovat ze ceny ma o 40% nizsie ako napr v Optime, tak ja tam teda este urcite pojdem. krasne zenske veci. a uz sme stihli dokupit alkohol v metre, tak mame pol litra alko na hlavu, myslim ze to staci plus vino.zatial zbieram kontakty na kadernicky v RV a uz sa ich pomaly chystam obvolat a vyskusat :) aj ekd nerobim z toho nejaku ceremoniu lebo partnerovi s apaci ked mam rozpustene vlasy a na hladko podla neho je to zenske, pasuje to k satam tak moznos a necham presvedcit :-) ale urcite vysksuam najprv par ucesov :-D
Odpovedať
a este som trosku pritlacila na svoj hotel ze predsa by mohli nejaku zakladnu vyzdobu urobit ved kazdy robi...a chystam sa na obhliadku ich novych obrusov a ze vraj vedia aj banketove sukne urobit, tak predsa z nich len nieco bude :-D asi ich tam dost prehanam ale ved robia svadby velmi casto tak by mali byt pripraveni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bianca a to si kupila obycajnu kravatu,alebo francuzsku?lebo za 10 € to je fakt super cena,ja som pozerala prave v optime az som ostala zdesena.francuzsku kravatu som pod 20€ nenasla a aj to sa mi zda vela,tak stale hladam...
Odpovedať
sjuznska, kupili sme obycajnu kravatu rovnakej farby pretoze moj mily sa nedal presvedcit na francuzsku, on je taky muzny tip a toto je podla neho velmi gycove, takze bude mat ivory koselu aj kravatu k mojim satam a cierny oblek s vestou. kosela je slavnostna, vidiet to, a aj kravata sa mi velmi paci, je elegantna taka hladka, takze takyto kompromis sme zvolili. oblek ma tiez kvalitny.francuzska kravata aj v RV stoji okolo 20 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si ma velmi nepotesila s tou cenou,no ale asi mi nebude nic ine ostavet :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Čaute, Mi sme videli v KE v Carrefour francúzsku kravatu s vestičkou - krááásne v ivory a krásnym vzorom za 66 € (je tam menší svadobný salón). Boli sme aj na hlavnej u Prostejova - ale tam ni moc, a :-| drahé (jednoduchá vesticka+kravata od 99 €). No a v Poľsku kravata a vestička stojí okolo 50 €.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno košičanky, potrebujem poradiť - náhodou ste niektorá nevideli v salónoch na východe francúzske závoje? je to taká ta "hučka", lodička, prípadne kvetinka s kratkym závojikom-obvykle sieťovaným- výlučne do tváre.
Odpovedať
hviezda21 v salone Ceremoni objednali kolekciu francuszkych svadobnych siat, iste im pridu aj zavoje, velmi pekne svadobne saty inak. len neviem ci ti to nejak pomoze. maju ju asi aj na webe tu francuzsku kolekciu.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, zavolam tam. dufam ze zas budu za to chciet 100€ ako oni vedia :-S
Odpovedať
Ahojte, co mate nove nevesticky? Mne sa rysuje jedna vyzdoba kde aj salu vyzdobia/plus obrad vonku za dobru cenu, tak ked sa to podari tak vam mozem dat tip :) treba mi este oznamka dotiahnut, kedze zatial sme to neurobili, asi v juni ich bude dobre rozposlat ked svadba je koncom augusta/ kedy ich posielaty Vy?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, asi ste vsetky zaplavene vodou alebo co ;-) ja som obehala asi 5-6 KE salonov a nikde nevedeli co je to francuzsky závoj :-S no brutal. jeden sa vyjadril po tel., že majú, tak som tam natešene šla a ukázali mi španielsky :-D tak som im ručne vysvetlila čo asi chcem a dali mi klobuk s tou sieťkou vhodný tak pre 60r. babku. kua prečo vsetko co si ja vymyslim je nedostupné 8-) asi skočím do PO...... ešteže manžela som si "vymyslela" dostupného :-D :-p
Odpovedať
ahojte, tak ja som cela nadsena, konecne som finalne dotiahkla vyzdobu k svojej spokojnosti. za cca 350 eur pre 90 ludi, aj mi to pridu urobit zahrna obrad vonku a vyzdobu saly aj s navlekmi, budeme mat zlate satenove, juj som rada! je to agentura z Banskej Bystrice a v tej cene uz je aj dovoz od nich k nam ku Roznave kde bude svadba. a uz sa mi rysuje aj make-up od Mary Kay plus som otestovala jednu sikovnu kadernicku, zatial mi robil alen melir a zehlenie vlasov ale je sikovna a robi casto ucesy na svadby....
Odpovedať
Profilova fotka
bianca2 gratulujem k výzdobe, super cena oproti tej povodnej. marykay pouzivas aj bezne alebo len chces vyskusat? ako sa dávaš líčiť, jemne alebo výraznejšie? ja mám s líčením dilemu, lebo niesom ochotná skusať kde koho po KE a platiť po 20-30€ za skúšky. a pani, ktorej práca sa mi celkom páči a príde ma ráno česať, líči len jemne a ja potrebujem/chcem urobiť oči ako robí alex alebo natália lackovičová - to bol kedysi moj svadobný sen dať sa nalíčiť profikovi......... takže teraz som tak 60% za samoličenie a 40% profi.....vzhladom na to, že ja líčim celu rodinu a kamošky ked chodia na plesy chcem 120% spokojnosť od človeka, ktorému by som dala možnosť šahať mi na tvár.... ak by ste mali fotky alebo linky na robotu nejakých vizážistiek, pošlite mi prodím cez IP, prípadne to prilepte tuto, Ď.
Odpovedať
čaute baby, aj ja hľadám nejakú šikovnú vizážistku v KE. ja sa vôbec nelíčim (teda make-up a lesk na pery používam ;-( a ešte mi často slzia oči, takže to bude problém. ak by ste mohli, prosím čakám na IP rady. kujem
Odpovedať
bambulkal: ja som na tom podobne, až na slzenie očí ;-) Tiež hľadám šikovnú vizážistku - váham aj s kaderníčkou - ak máte tipy - pošlite prosím do IP. Ďakujeeem ;-)
Odpovedať
ahojte, hviezda podla mna sa nalic sama ved si sikovna, ako pises ze licis inych. ja mam kamaratku co robi mary kay, skusala som tu kozmetiku je kvalitna a aj draha, ale mne sa paci, kamratka je perfekcionistka, idem vyskusat pri nej licenie koncom juna. aj ona bude nalicena od mary kay kedze tiez bude mat svadbu, videla som foto, velmi pekny make-up. hviezda na tvoju otazku - ja chcem asi vyraznečjsie oci ved je to svadba...ked by ste chceli, mozem sa znamej spytat ci by chodila licit aj v Kosiciach, ona teraz zije v inom regione aj ked je z Kosic a mozem vam poslat kontakt nasledne.
Odpovedať
hviezda, bambulka, lucianka: poslala som vam kontakt na babu z Mary Kay do IP.
Odpovedať
bianca2: Ďakujem. :) Len informačne - koľko by líčenie vyšlo cenovo?
Odpovedať
Vieš, pre istotu, či sa mi oplatí jej ozvať :-D
Odpovedať
AHOJTE, my sme kupili v dargove hore francúzsku kravatu s vestičkou za 35E. ale inak aj na blsaku maju fran. kravatu za 7E. a myslim si ze je bez rozdielu od tej co v Carrefouri. bianca2 - ja tiez rozmyslam, ze si dam len vyfukat a zafixovat uces, nepaci sa mi ani drdol a ani zaidne zapletance ako v Rv ukazovali... to je skor ako vianocka. a co som si objednala to bizu cez nasa sv. tak sa mi rozpadla korunka.. proste mi odpadli dva listky.. super co? mohla by si napisat kde najdem ten obchod v RV. pa
Odpovedať
lucianka2, neviem ti povedat cenu lebo je to moja kamaratka...skus sa jej zavolat a uvidis :-) martinah, ten obchod v roznave ne na namesti, vola sa Lada fashion myslim a je hned na rohu ako sa vychadza hore z namestia smerom k nemocnici.
Odpovedať
Ahojte, potrebujem poradit ;-) Neviete niektora kde pecu srdiecka - medovnicky na redovy?? Najlepsie v KE alebo blizkom okoli..A za akú cenu? Tu na fore som nic konkretne nenasla... :-| Ďakujem :-)
Odpovedať
Ahoj, mne bude piect teta z Cecejoviec, mam fotku aj v albume... ma na vyber vela pernikov a ked sme tam boli my tak ze tie najlepsie nemala lebo boli v Prahe na vystave... neviem jej cislo ale ked budes chciet tak zistim... inak poziciava zadarmo ku pernikom take kosiky kde ich mozes poukladat... pekne to vyzera :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?