Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my budeme, vlastne ja, lebo drahý je v Anglicku, tiež príde týždeň pred svadbou rozosielať pozvánky, asi tak mesiac pred svadbou, dnes som potvrdila ich rezerváciu mailom, tak o 2 týždne ich mám doma No a auto ešte nemáme
Odpovedať
Profilova fotka
simka a budes normalne postou posielat, alebo poctivo kazdeho navstivis, alebo len tak ako pride?
Odpovedať
Profilova fotka
No budem sa snažiť osobne, ale nájdu sa aj taký ktorým pošlem poštou
Odpovedať
Profilova fotka
my 19teho budeme mat pozvanky uz doma a postupne asi aj zacneme roznasat lebo osobne chceme a mame okolo sto ludi tak aby sme to stihli vsetkym nech kazdy ma mesiac pred svadbou uz pozvanky doma nech sa stihnu pripravit..chceli sme postou posielat ale nemame na kazdeho adresu a teraz pretelefonovavat to vsetko a zistovat cez troch ludi adresu na dalsich a tak..radsej pojdeme trebars k tete osobne popytame adresy na jej deti a skocime osobne aj tam..a tak postupne si to obehame,ale urcite niektorym posleme aj postou..mame aj v prahe rodinu tak im urcite postou a na druhy koniec republiky tiez postou,ale trebars tety co byvaju tak 100km od nas tak tym este odnesieme osobne
Odpovedať
Profilova fotka
fuha...no tak to mame co robit :) alebo to naozaj nechame na rodicov. Vdaka za rady :)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak zase z mojej strany budem posielat postou,ale priatelova mama nastoji na tom aby sme z ich strany isli pozyvat osobne,velmi sa mi to nepaci,ale co uz mam robit.... :-S
Odpovedať
Ahojte, my budeme moju rodinu musiet pozyvat asi osobne - nastastie to nie je vela ludi. Kamaratov pozveme osobne ked s nimi budeme niekde sediet - ak nahodou nie, tak normalne bud po telefone alebo cez skype, podla toho, akym sposobom to prave vtedz bude mozne. Priatelovu rodinu vybavia jeho rodicia.
Odpovedať
ahojte babenky, dlho som tu nebola, lebo som bola trochu "busy" po veceroch, nakolko na tyzden prisli kamarati zo zahranicia, tak sa im venujeme. Eli - ak chces, dam ti kontakt do IP na kameramana. Dnes sme ho potvrdili a dali aj zalohu 30€, tak sa tesime, ze uz mame konecne aj to. Za pracu berie 285€, co je slusna cena a nataca naozaj pekne. Inak kontakt sme ziskali na vystave. Mal tam svoj stanok :-) Pozvanky asi tiez dame osobne len kamaratom s ktorymi sme stale v kontakte a mozno aj par clenom rodiny. Inak budeme aj posielat a taktiez tak aby to uz mali mesiac pred svadbou doma. Ako sa Vam inak pacila vystava? Vyhrali ste niektora nieco? Ja nic, kelu....my sme tam akurat nadobudli kontakt na predajnu svadobnych siat z polska, kde urcite chceme ist, kedze nove saty vyjdu max na 250 €. Hoci niektore boli z
Odpovedať
...kua, omylom sa mi to poslalo tak pokracujem dalej :-D cize hoci niektore boli z takeho hnusneho materialu ale niektore boli fajne na dotyk. Taktiez sme mali velku dilemu pri obruckach. Vybrali sme si dva typy a taktiez sme spisali dve objednavky, ale teraz rozmyslam ci ich vobec chceme. Videli sme XY prstenov a uz sme z toho mali strasny gulas a nejako sme si nevedeli vybrat....takze obrucky musim poriesit teraz niekedy, takze teraz nic ine nerobim len surfujem po nete :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dianka288 tak ta poprosim o ten kontakt,skusim pozriet ukazky viacerych a uz si musime vybrat lebo uz je fakt nacase mat rezervovaneho kameramana,uz mam z toho stresy ze este nie je :-D ja aj tomu DJ som chcela volat ze ako toci tie svadby a tak lebo som nanho pocula same chvaly :-D inak on robil DJ aj na sesternicinej svadbe..to bolo sice pred desiatimi rokmi ale uz tam bol super a vraj je velmi spolahlivy takze sa nemusime bat aj ked nevzal zalohu :-) a ten polsky salon myslis igar??ja som tiez na to pozerala zopar siat bolo celkom peknych tak tiez tam chceme aspon skocit pozriet na vystave sme tiez nic nevyhrali,ale nastavajuci sa rozculoval lebo sme prisli uplne prvy na vystavu lebo sme sa tesili na nu uz dlho :-D ale mali sme vybrate len 50eurovky a nemali sme drobne no a chceli sme kupit prvy listky lenze z 50ky nam nemala vydat tak sme museli ist zmenit..no a nakoniec ten prvy listok vyhral 50% zlavu na briliantovy prsten,skoro draheho slahlo :-D ze som mohla mat briliantovy prsten,tak som mu vysvetlovala ze nepotrebujem mat briliantovy prsten mne staci ze mam jeho tak uz bol spokojny potom :-D ale prsten by bol potesil ale psst :-D pozvanky sme tiez dve objednavky spisali ale nakoniec sme sa uz aj rozhodli dat na jedny zalohu a uz sa nam aj tlacia a obrucky..tak to sme sa do jednych uplne zamilovali ale drahe sa nam zdali,takze este ideme hladat ine :-| pripadne najdeme ich obrazok na nete a dame si spravit
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali svadbu v Krasnej v Rubine, budete spopkojni, nic nam nechybalo a majitelia su super ludia...takze bude to fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby je tu niektora z vas co bude mat sobas v kostole na furci?rimokatolickom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jooooj, keď to tak čítam, tak riadne ľutujem, že som nebola pozrieť na tú výstavu. Muselo to byť super. Ale keďže môj drahý tiež pracuje v zahraničí, tak by som tam bola len sama a to by mi bolo smutno. Čo sa týka pozvánok, tak my sme sa rozhodli pozývať osobne, ale už 2 mesiace pred svadbou, lebo potom príde priateľ až týždeň pred svadbou a to by bolo neskoro. No a hosťom zďaleka budeme posielať pozvánky poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Olympuska vidím že si na tom presne ako ja, tiež som tu sama s deťmi, v prípravách na svadbu mi pomáha mamina a drahý tiež príde týždeň pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to máš celkom fajn. Mne sa tiež naši snažia pomáhať a aj budúca svokra, ale aj tak by som si radšej všetko zariadila sama. Veď, vieš si to určite predstaviť ;-) Ale s drahým všetko konzultujeme cez skype. Ešte že máme také vymoženosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviete náhodou poradiť, kde by v KE ušili svadobné šaty na mieru? ... pozitívne skúsenosti od kamošiek trebárs, ktoré to takto riešili ;-) . Idem niečo pochodiť, ale ak nenájdem štýl tých svojich, ktoré som si vysnívala, tak by som si rada nechala ušiť. :-)
Odpovedať
ahojte žienky, tak sa k vám pripájam...ja mám svadbu v júni...ale šaty ešte nemám..neviem ich nikde v KE ani na východe zohnať... a ak ich nezoženiem,tak by som ich rada dala ušiť...tiež by mi bodla dobrá kajčírka ;-) tu je obrázok: http://www.weddingdressonlineshop.co.... viete mi niektorá poradiť?? ďakujeeem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to habibim... jediné, kde viem, že v salóne v KE šijú, je Svadobný salón Marta, ale neviem, akú má prácu. Ja mám v pláne ísť salón za salónom a skúsiť, či by niekde neušili tie moje... a možno popri tom nájdem už hotové presne to, čo hľadám. :-)
Odpovedať
simka + olympuska - obdivujem vas, ze vydrzite s detmi same doma. Musi to byt tazke, co?
Odpovedať
janina7911: hej viem, že tam šijú... len či ešte náhodou niekde také už hotové nenájdem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibim sice neviem kde take najdes ale su to uplne uzasne saty,nadherne :-) az si mi normalne dala chrobaka do hlavy ci ja skutocne potrebujem siroke vycackane saty :-D
Odpovedať
eli333: tak ja sa budem vydávať pri mori, a tam by mi asi veľké šaty veľmi nepomohli...a vždy som snívala o takých "obyčajných" a aj zo zadu sú úžasneeee ;-) http://www.weddingdressonlineshop.co....
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Čaute kočky. Mne sa tiež veľmi páčia jednoduché, empírové šaty a keď som si pozerala obrázky, tak som bola pevne rozhodnutá, že si také zoženiem. A potom som šla do svadobného salóna, vyskúšala jedny princeznovské šaty a už som si na jednoduché ani nespomenula, xixi. Hovorím si, že toto je posledná šanca mať na sebe obrovské šaty ako princezná (keď vezmem do úvahy, že sa vydávam len raz v živote - dúfam) ;-) Ale ešte nie som rozhodnutá a budúci pondelok idem na veľké skúšanie šiat a už si chcem aj nejaké rezervovať, pre istotu. Možno to nakoniec budú predsa len jednoduché. No a neviem aké mate skúsenosti v Ke, ale mne v He povedali, že kľudne môžem priniesť obrázok šiat z predu aj zo zadu a oni mi také zoženú a objednajú, len to bude trošku drahšie ako keby som si požičiavala starší model. Tak sa skúste povypytovať aj na takú možnosť. A luccika, ja ešte nemám detičky, ale už by som aj chcela ;-). Ale je to ťažké byť tak ďaleko od drahého, nooo. Utešujem sa tým, že sú aj horšie veci, nie? 8-)
Odpovedať
no, tak to dúfam, že mi tu v KE niekto také ušije, už keď ich neviem nájsť hotové ;-) Mne by sa také veľké princezkovské šaty asi veľmi na pláž nehodili :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibim kde pri mori budete mat svadbu?musi to byt pekne :-) moj drahy by sa hned bezal zenit niekde k moru len my dvaja a svedkovia :-D ale ja som nechcela,teda su chvile kedy by som to tak tiez chcela ale skratka nevyslo,snad niekedy inokedy :-D :-D ale nieee vydavam sa len raz,ale ktovie mozno nejaka diamantova svadba bude pri mori len my dvaja,more a romantika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Noooo eli, to je pekná myšlienka s tou diamantovou svadbou. Môj drahý tiež zo začiatku chcel len malú svadbu, ale nakoniec sme sa dohodli na takej strednej (60 ľudí). Už sa veľmi tešíme, ale miestami aj uvažujem, či sme radšej nemali ísť niekam na Seycheli, tam sa vziať a hneď si aj užiť medové týždne :-p Pretože zatiaľ je to len o tom, či bude dosť alkoholu, minerálky, koláčov, či bude dobrá hudba, či sa hostia zabavia... Myslela som, že svadba bude hlavne o nás dvoch, ale asi to bude až manželský život :-) Ale aj tak sa teším. Veeeeeľmi. Inak, neviem sa rozhodnúť aké popolnočné šaty - krátke letné koktejlky, alebo nejaké dlhé elegantné. Čo myslíte? Aké si vyberáte vy?
Odpovedať
eli333: no svadbu budeme mať v Chorvátsku, kde sme sa spoznali... presne takú akú som vždy chcela - len ja on, možno svedkovia, krájanie torty, prípitok, prvý tanec a romantická večera, prechádzka po pláži...a potom keď sa vrátime, tak nejaké malé večerné posedenie u nás doma, a taktiež v jeho krajine s rodinou u nich doma...on je cudzinec, takže spojiť tradície a naše veľké rodiny, to by bol iný špás a fin. náročné... takže preto sme sa rozhodli pre toto... olympuska: tak ja si asi veľa toho nevyberiem :-N ale ja osobne by som brala jemné, jednoduché, ľahúčke, dlhé šatičky na prezlečenie...najlepšie nejaké tyrkysové ako Jadranské more x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Oooooo habibim, to je také romantické. A kedy to máte svadbu? Už sa teším na fotečky. Určite to bude krááááásne.
Odpovedať
svadbu máme v júny, ale ešte nemáme presne presne stanovený dátum...no vychádza to na 20.6. tak uvidíme... keď všetko dobre dopadne... a vy kedy máte svadbu?? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?