Postupné doručovanie kvetov cez laskykvet.sk

Ahojte nevesty, je tu niektorá ktorá si na svadbu zvolila takéto postupné doručovanie kvetov od hostí? Ako na to hostia reagovali a ako ste ich o to požiadali? Uvažujeme nad takouto možnosťou... Ďakujem za info 🙂
Odpovedať
Tiez to zvazujem, je to podla mna velmi prakticke lebo naraz si tie kvety aj tak neuzijes a ja si napriklad praivdelne aj kupujem kvety do vazy takze by som mala na istu dobu aj vystarane vdaka tomu. Ja mam v plane, ze normalne ked budeme posielat oznamenia tak prihodim do oblaky aj instrukcie ohladom tohto. Keby mal niekto s tym problem, hlavne ta starsia generacia tak im s tym pomozem 🙂
Odpovedať
baby to ako funguje?
Odpovedať
Ahoj, my sme túto službu využili, lebo sme nechceli, aby nám hostia nosili kvety. Dostali sme od nich také kartičky, to sme dávali k oznámeniu a do “inštrukcií” sme napísali, aby nám namiesto kvetov radšej kúpili žreby a že ak by chceli predsa len kvety, aby ich objednali cez túto službu. Vôbec sa to neujalo, nikto nám cez to kvety neobjednal, kúpili radšej žreby😂 možno keby sme ich nežiadali o žreby, tak by kvety objednali. Spočiatku som bola z tejto služby nadšená ale keď som si klikla na ten web z pohľadu hosťa cez ten náš prihlasovací kód, nepáčilo sa mi, akým spôsobom tam boli uvedené preferencie nevesty ( ako farba a druh kvetov) vyznievalo to na môj vkus drzo a kvety sa mi tam zdali dosť predražené, čiže to bol možno tiež jeden z dôvodov, prečo ich nikto neobjednal 🤷🏼‍♀️
Odpovedať
@ivanabell velmi pekne dakujem za info, presne tohto som sa bála 😄 škoda, je to ozaj dobrý nápad, ale asi nie úplne vhodne prezentovaný... ešte raz vďaka 🙂
Odpovedať
Ahoj, my sme využili. Poslali nám kartičky, ktoré sme prihodili k oznámeniam. Starším hosťom sme to nevkladali do obálky, stredná generácia to nevyužila a len nechápali či je to reklama alebo čo a z mladých nám pár párov takto kvety objednalo. Kvety boli vždy krásne, dlho vydržali, dodanie podľa dohody atď. Preferencie si určíš sama, mne prišli dva mesiace po sebe ako keby rovnaké kytice, čo bola kúsok škoda, ale čo už. Vždy tam je kartička s venovaním od koho kytička je. Cenovo to patrí medzi drahšie donášky kvetov. Ak si službu vyberieš, odporúčam prihlásiť sa aj ako hosť, aby si vedela, čo tam vidia tvoji hostia a podľa toho možno poupravila svoje preferencie, pretože cena tých kytíc dokáže odradiť od využitia služby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?