Svadba 27. septembra 2008

Ahojte dievčatá , chcela by som poradiť a spýtať ako ste na tom s prípravami , či už máte premyslenú výzdobu..., šaty ( už ste si robili aj prieskum ....?) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kaspi, tak mi mame zajednanu salu, kostol, kameramana a fotografa.V marci planujem skusanie siat. A Ty?Kde budete mat sobas a hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte..mame mensiu svadbu...fotograf kamarat..saty predbezne vybrate,kostol termin(uz sme to posunuli,povodne sme chceli skor,ale bolo uz plno.)..a restika tiez zajednana,kupene zenichov ohoz... :-D
Odpovedať
hallo hallo babenky to ma tesi ze nas je na tento dniiiik viac.no kiez by uz ten den bol,ze?my sa uz nevieme dockat my mame zatial salu,hudbu,saticky uz mam,ale este pride nova kolekcia,tak uvidime a na druhe veci mame este cas si myslim.tak papa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
achojte babenky, aj ja som medzi vami. my tie zakladne, ako sala a obrad, hudba, kamera, video, o satach tusime (ja ich budem cez ebay riesit), a uz sa nam robi na oznameniach. a dnes mi drahy kupil cez ebay saty na rejdovy, len ja som mimo slovenska, tak ich uvidim az o tri tyzdne. a tesim sa. uz to mame, dievcata, za 5 mesiacov, 3 tyzdne a 3 dni! :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, takisto sa pridavam tiez mame tento den svadbu. Mame uz salu, uz som si kupila svadobne aj popolnocne topanky, kupili sme aj oblek pre mojho draheho. Vyzdobu si planujeme urobit sami a to do jemno oranzovej farby.
Odpovedať
Profilova fotka
nejak je nas tu malo =-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim :-( treba to tu trosku ozivit ;-)
Odpovedať
ahojte..rada sa pripojim :)
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj medzi nami ;-) a kde mate svadbu??..uz mate co to vybavene?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
achojte, tak drahy mi, predstavte si, kupil na ebay krasne bordove saticky na rejdovy. ja som mimo slovenska, tak som len odrazu dostala sms o tom, ze saty su na ceste. a objavila som tuto velmi velmi pekne biele topanky, ale take biele a take topanky, ze sa budu dat velmi fajne vyuzit aj po svadbe ku vselicomu. tak ak sa mi zadari a sadnu, mam biele topanocky za 15 eur. :) vsetko sa posuva ani neviem ako. a este, ze 5 mesiacov, 2 tyzdne a 5 dni..
Odpovedať
Profilova fotka
jej..vikuska..este ze to pocitas..nemusim ja...aj som chcela take pekne pocitadlo,ako tu maju baby,ale som nemozna a neviem ako to sem dostat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to nam tu teda asi vsetkym pocita :-) ako idu pripravy baby?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte,... ale nemusim ak nechcete. Nechcem vas stresovat, ja sa ale uz o tri tyzdne vraciam domov, nevideli sme sa tri mesiace, takze pocitanie k septembru je aj pocitanie k navratu, tak nejako. ale staci povedat a prestanem. woman04: nic tazke nie je na tom. pojdes na daisypathbodkacom, vyberies si pocitadlo (najprv to pravitko, potom to oznacovadlo aktualneho datumu, a este aj text pod pocitadlom) ake ti len napadne (pravda, treba k tomu malicko anglictiny), navolis datum a na konci ti to vyhodi kod (vyhodi viacero, ale ty potrebujes ten uplne prvy). a potom sup s tym do svojho albumu na mojasvadba, konkretne do vlastnosti albumu. keby nieco, pytaj sa. a dnes, o jeden den menej. :)
Odpovedať
Profilova fotka
vikuska:dakujem,ked som to skusala,prisla som az po kod a nevedela ,co dalej..dakujem :-D ..prajem krasny navrat ..kde teraz si??
Odpovedať
Profilova fotka
som v espanole. minuly tyzden kazdy den 31 stupnov, kym v kosiciach vraj snezilo. ale teraz lejaci az strach. ale to nevadi, doma je doma, a psik, ludia hovoria tak, ze im rozumiem...atd. ale tesim sa, ked uz budem doma, v akokolvek pocasi, a zacneme hladat prstienky. ked ti vyskoci kod, skopiruj si ho (cize si ho zvyrazni myskou, stlac ctrl + c a potom vojdi do svojho albumu, a vloz ten kod (ctrl + v) do popisu albumu ("zmen udaje v albume"), teda nie tam, kde davas fotky. a je to tak, na tretikrat sa ti uz aj podari, mna to tiez chvilu hnevalo. ako ste na tom vy s prstienkami?
Odpovedať
Profilova fotka
mila womanka, prepac, ako uplnemu hotentotovi som ti to napisala. to lebo bolo vela hodin. fakt prepac. kopirovat urcite vies. som ja ale truhlik. a dievcata, topanky som vyskusala, ale nie, neboli dobre, vyzerali tak nejako cojaviem na nohe, asi viete co myslim, ked vam prekaza ani neviete co, ale prekaza. tak sa hlada dalej.
Odpovedať
Profilova fotka
vikuska:pohodicka :-D ..jasne ..doma je doma...topanky som kupila a ani som neplanovala este..bola akcia a boli posledne ..no nekup to :-D ..chcela som povodne balerinky,ale na nohe sa mi to moc nepacilo..mam nieco medzi..sice spicka,ale nizke..kedze som zirafa,nech netrcim nad priatelom :-D prstienky zatial nemame..chcela som titanove,ale uz ma to opusta..takze asi biele zlato ,alebo kombinacia..mozno diamantik..nieco ako mam v albume.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dievcata. uz len dva tyzdne a doma som! so psickom, rodinkou, drahym, och. a ano, neda mi nepripomenut, 5 mesiacov, 2 tyzdne a 1 den. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kde ste? A mate nejake novinky? Vcera sme si nasli dokonale a vysnivane prstienky, za veselu sumu 21900 CK. Prekrasne. Najskor z nich nic nebude, kedze su priserne drahe, ale aspon vieme, ako vyzeraju tie vysnivane. Stale je to 5 mesiacov, ale uz len tyzden a dni sest. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vikuska...uz pomaly balis kufre??..my mame ulovok..zenichove botky a opasok :-D :-D no a vysnivane asi my tiez nie..stali 40000 :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj womanka, pomaly balim. o dva tyzdne o takomto case uz budem v BA, strasne sa tesim. a potom uz len kratky let do KE a dobrodruzstvo sa na chvilu skoncilo. K ulovku mocno blahozelam! Nase nakupovanie zacina pri prichode, a asi sa na draheho oblek tesim viac nez na svoje saty.... :) Ako budete oblek riesit vy? Mas nejaky tipy?
Odpovedať
Profilova fotka
oblek sme uz kupili,mam v albume...aj ked tam posobi bledsie,ako v skutocnosti je..topanky bol problem..nic sa k nemu nehodilo :-| .ale aj to sme zvladli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, deje sa nieco nove u vas? mame to za 5 mesiacov a par dni, a ja som doma uz o necely tyzden. Tak povedzte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak ja tiez hlasim k 27.09.2008... Velmi sa tesim no viete trosku stresu citim ale o tom asi hovorit nemusim... Ale ten den si to dufam uzijeme s drahym az az.. Tak my uz mame salu, foto, video, starejsiu, ja mam zajednane saty, maminka nam uz vysila podbradnicky a to je asi vsetko... Vaham vo farbe vyzdoby ale nejaku predstavu mam... este fotky tu nemam ziadne ale postupne doplnim... Tak vela stastia a uspechov v hladani a zhanani na ten Vas den D... a vikuska diki za pocitanie...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kacatko, vitaj. ako si na tom so satami? uz si poobiehala salony alebo este nie? ked budes mat fotky, ponahadzuj. :) ja sa hrozitansky tesim domov, o 4 dni uz balim kufre, po troch mesiacoch. aaaach. a dievcence, 5 mesiacov a 4 dni. jejo!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, vikuska Ty sa tu tak zlato tesis :) 4 dni zbehnu ako voda
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky starsie aj novsie 27 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ako vyzdobu planujete? My sme sa rozhodli pre marhulovu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj skriatkooooooooo, ty si tu dlhokansky nebola! A ver, ze sa tesim, uz sa neviem dockat kedy objimem draheho a vystiskam moje psica. A pocuj, fakt nadherne saty mas vybrate. Velmi ti pristanu, taka rozkvitnuta si v nich. A spolu s womankou, ako sa mate? nieco nove u vas? My sme len nasli dokonale vysnivane prstienky na webe, a kedze su sialene drahe, asi okolo28 tisic slovenskych, hladame dalej :(. Cakaju nas prstienkove prechadzky po kosiciach. Sasena, ked pozries do mojho albumu, moja vyzdoba nebude o farbe ale farbach :), nasa svadba bude jesenna, vela hrozna, opadaneho listia a skorica vo vzduchu. Joj, ci sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
vikuska - waw tie farby su vsak vselijake ako jesen. No to somtu teda este nevidela, vacsinou si kazdy dava jeden odtien, no moze to byt zaujimave. A vyzdobu si planujes robit alebo niekto iny alebo agentura?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?