Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto bude mať svadbu v okolí BB. My budeme mať 16.9.2006 a začínam sa rozhliadať. Potrebovala by som hlavne poradiť nejakého dobrého kameramana, fotografa, a tiež vizážistku a kaderníčku... ak máte niektorá nejaké tie skúsenosti, lebo už som hľadala skoro všade ale akosi ma nič neoslovilo. Ďakujem vvveeeeeeeeeelllllllllllllmi. ;-)
Odpovedať
@mucik1985 Ja som mala Poliaka na svadbe/november 2010/ aj ako Dj aj ako starejšieho. Bol dokonalý. Hral to čo sme chceli, ludovky aj moderné. A ako starejší proste super. Manžel je z Oravy a jeho strana sa ho nemohla nabažit ;-) , ako velmi sa im pačil. A čo sa týka alkoholu tak vobec nepil, maximálne 2 pivá a 2-3 poháriky tvrdého. Na všetky akcie chodí autom, takže asi tažko si može dovolit jazdit ožratý. Fakt ho doporučujem, len si s ním musíte dohodnut čo a ako chcete aby robil ako starejší. Musíte mu určit hranice. Inak super :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
caute baby mozete do ip napisat kontakt na kameraman moravcika, dakujem
Odpovedať
Ahojte nevesticky ak by ste nahodou chceli kontakt na Mirka Moravcika rada vam ho poskytnem. Aj my sme ho mali na svadbe a boli sme velmi spokojni. Napiste mi mail na ivana.filipkova@gmail.com a napisem vam kontakt cez mail lebo neviem ci to tu priamo na stranke bude akceptovatelne, rada Vam pomozem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alyses my sme si ho uz objednali na svadbu a bol fakt mily na stretnuti...som sa bala trosku lebo na niektorych strankach ho trosku ohovorili...ale verim ze to bude dobre...chceme ho hlavne ako dj a starejsieho len ako v obleku tak som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova ja som ho videla viackrat na akciach a je fajn ako clovek a zabava vzdy bola fajn...
Odpovedať
Profilova fotka
@milaciky Ahoj, tu je kontakt na Mirka Moravcika *** ,ak sa dohodnete nebudes lutovat my sme boli velmi spokojny.pa MIrka
Odpovedať
@brckapetka Aj ja som čítala len negatívne ohlasy na Poliaka, vďaka bohu to nebola pravda. Neboj bude to dobré. čo sa týka jeho oblečenia, chodí len v obleku, maximálne ak budete mat program tak sa prezlečie do kroja/cca na hodku/, ale ak s adohodnete,že nechcete tak Vám určite vyhovie.
Odpovedať
Profilova fotka
mirka75 dakujem :-)
Odpovedať
Bude mať niektorá svadbu na Radnici v Banskej Bystrici 30.04 2011?Viem, že tamj e nahlásených ešte 5 sobášov?
Odpovedať
Prosim Vas baby vedeli by ste mi poslat kontakt na p. Oravca ako starejsieho do IP? dakujem
Odpovedať
Ahojte nevestičky, nemáte niekto skúsenosť s kaderníctvom LeLe na Kyjevskom namestí, chcela by som sa tam dat učesat a aj nalíčit na svoju svadbu?Konkrétne ku Miške Jablonskej...Dakujem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte nevesticky, neviete mi prosim poradit kde sa daju v BB kupit obrucky z chirurgickej ocele?
Odpovedať
Ahojte, do Lele chodím ja, mamina, starká, starký a všetci sme spokojní :) Takže treba skúsiť :) Obrúčky z chirurgickej skús pozrieť na dolnej ulici v zlatníctve, neviem, ako sa volá, má výklad do ulice a vchod pod bránou, je tam aj pekáreň a chovprodukt :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Viete mi poradiť dobré solárko v BB? Viem že sú rôzne výkonné. Niekde kamošku ani len neopálilo za 6 min a v inom za ten čas krásne do hneda. A rada by som zistila či poznáte také kde ma skôr a pekne opáli. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
prosim dobru kadernicku a vizazistku v bb,overenu...???
Odpovedať
Profilova fotka
veru aj to by sa mi zišlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simi2111 dakujem za tip na tie obrucky z chir. ocele..urcite sa tam pojdem pozriet...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neviete mi prosim poradit dobreho DJ, ktory trosku nahradi aj pracu starejsieho? resp. starejsieho a DJ v jednom okrem p. Poliaka ? dakujeeeem...
Odpovedať
Profilova fotka
mucik1985 ahoj, ja som bola v Lele vo Feb na skuske ucesu a make-upu a bolo super... Cesat ma bude Lenka a licit Jarka... Tiez si tam davam robit nechty, takze vsetko v jednom, co je podla mna vyhoda... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@martina380 a kolko ta to vyslo??pekne cesu???nemas fotky??prosim napis
Odpovedať
Profilova fotka
brckapetka, tusim to bolo 10,- za make-up a 10,- za uces... ale uz neviem, kolko budu pytat, ked pojdem na ostro... myslim, ze zase to iste... fakt neviem, len viem, ze sa mi to zdalo dost lacne... ja zijem v Londyne, takze som bola 'pripravena' na vyssie sumy... :-N skus im zavolat...
Odpovedať
@martina380 ahoj, mna bude tiež líčiť Jarka, ale česať ma bude Miška tá druhá, tak dúfam, že to dobre dopadne, na Lenku som počula len dobré odporučania, ale tak hádam to nejako už dopadne...to by bolo super keby boli ceny rovnaké, aké si uviedla...
Odpovedať
V lele su obe baby skvele, mna cesala Lenka, chodime k nej cela rodina, ako som uz spominala :) Ceny ale asi budu vyssie - svadobny uces je okolo 20, co tiez nie je taka strasna suma, za skusku beru menej. Licila som sa vsak inde, ked som si ja planovala tieto veci, este nelicili :)) Drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
@martina380 dakujem velmi pekne...urcite zavolam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá. Nevedeli by ste mi pomôcť, kde by som mohla mať hostinu pre cca 70 hostí a z toho okolo 45 ich musím ubytovať??? Kedže im to asi budeme musieť zaplatiť my, tak by som bola rada, ak by to bolo pekné ale aj nie moc drahé, bo peniažtekov vôbec nemáme na rozhadzovanie. Rozmýšľala som nad Lesákom v Tajov (bo je to moja srdcovka) ale zatiaľ som počula naň len jednu chválu a aj priestor sa mi tam zdá moc veľký pre toľko hostí :-| bojím sa toho, že by to skôr pôsobilo ľudoprázdne a to by som moc nerada :-( Ešte som mala alternatívu Reštauráciu Fiat (bo počujem naň samú chválu) ale veľkým negatívom je to ubytko. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@brankarka my mame hostinu aj s ubytovanim v Brusne, v hotely Brusno v dedine, je tam celkom pekne a ubytovat sa da cca 60 ludi. My budeme mat tak nejako aj na hostinu, ale kamoska tam bude mat 100 ludi a ze sa tiez zmestia...skus pozriet tam, ak to nie je daleko. Cena hostiny vyjde cca na 20€ a ubytko 14€/osoba. Alebo hotel Olympia v BB, ale tam neviem kolko ludi sa zmesti na ubytovanie. Alebo vo Zvolene je Sportcentrum Ekoma. Neviem ako daleko od BB by ste este mohli mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova vidíš tak teraz som už ostala na pochybách bo už som sa rozhodla pre ten Lesák, ale tak toto brusno, mi trošku narušilo moje plány - a tento smer je tiež dobrý, kedže priateľ a jeho rodina sú z Hnúšte. a výzdobu urobia oni, či si ju robíte vy? a ak oni, koľko vám priúčtujú? a je tam aj normálny parket na tancovanie? a ich prístup je aký z tvojho pohľadu??? tú olympiu neviem dajak nájsť na nete - tak neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
@brankarka www.penzionolympia.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
@sjaresova ahoj, a v tej cene 20 € mate co vsetko? lebo mne to vyslo 40,- € na osobu Hotel Lesak + ubytko 15 €
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?