Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto bude mať svadbu v okolí BB. My budeme mať 16.9.2006 a začínam sa rozhliadať. Potrebovala by som hlavne poradiť nejakého dobrého kameramana, fotografa, a tiež vizážistku a kaderníčku... ak máte niektorá nejaké tie skúsenosti, lebo už som hľadala skoro všade ale akosi ma nič neoslovilo. Ďakujem vvveeeeeeeeeelllllllllllllmi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@firstbaby ďakujem krásne. už som tam poslala mail aby som sa informovala. A ak mi neodpíšu do štvrtku tak tam aj zavolám. Aj som hneď pozrela fotky aké to tam je a je tam krásne. Len potrebujem ešte nejakú alternatívu ak by sa to tam náhodou nepodarilo vybaviť alebo aby boli fotky aj také rôznorodé nielen z jedného miesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) nemáte niekto skúsenosť so svadbou v Barbakane??? môže to tam byť pekné :-) len ja by som to mala najradšej na tej terase vonku
Odpovedať
Profilova fotka
@nienna, ja som mala mat povodne svadbu v Barbakane, no zdalo sa mi, ze by tam bolo velmi horuco, ak svieti slnko. Taktiez majitelka nebola velmi ustretova. Ani pribliznu cenu mi nechcela povedat. Ale to je len moja skusenost. Urcite sa najde mnoho neviest, ktore boli s Barbakanom spokojne :)
Odpovedať
Fotit zvyknu chodit pod dekac, nie je tam sice bohvie ako, ale je to relativne velky prekryty priestor, kde vie dobry fotograf urobit zazraky. Kamoska sa bola fotit aj v hotelovej izbe, pacil sa im myslim Amarys, dovolili im fotit zadarmo a mali pekne prostredie.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubis44 fúha, ďakujem za info....myslím si že taká vec ako približná cena je dosť podstatná :-| keď toto nevedia povedať, ako má človek vedieť či si ich vybrať.....ach jo, takže hľadám ďalej
Odpovedať
Profilova fotka
lubis44, mate velmi pekne video, chcela by som sa ta opytat kolko ta vyslo foto a video spolu. Myslim, ze manzelia Suchy maju peknu pracu.
Odpovedať
Profilova fotka
@nienna ahoj, ja nemem skusenosti s Barbakanom, ale viem, ze viacej bab nebolo spokojnych, hlaven s pristupom.
Odpovedať
Profilova fotka
prosim vas surne potrebujem zohnat kontakt na Poliaka V. starejsieho a DJ, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@milaciky, dakujem, foto nas vyslo na 270 euro :)
Odpovedať
baby neviete mi poradiť, kde by sa dala urobiť oslava pre 25 ľúdí s jedlom, pitím, niečo útulné a nie veľmi drahé. Ďakujem ak napíšete do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubis44 Ahoj, piestor je to naozaj krasny, boli sme sa tam skusit najest, no hroza, hrozna obsluha, zle jedlo, tak sme to nakoniec nezobrali , ale to je len moj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
@milaciky pristup hrozny, pridavam sa, jedlo priserne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby, poradte kam sa ist fotit v bb v novembri? Svadba je v kostole na foncorde, dovolia nam ist napriklad doobeda na radnicu? Dakujem. Anka
Odpovedať
dievcata nejakeho dobreho dj viete odporucit? koho ste si vybrali vy. budem vdacna za rady.spominaju sa viaceri...
Odpovedať
@veverickav posli pls do ip kontak na toho dj.d
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte bubulky, ake mate skusenosti so svadbou v Narodnom dome? Potrebovala by som vidiet nejake fotky zo saly, lebo si to tam neviem velmi predstavit.Dakujem za kazdy dotaz. ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@veva_f teraz to tam rekonštruovali vo velkom a majú aj svoju web stránku tak možno niečo nájdeš @veva_f
Odpovedať
@sara07 hej, bola som tam pozriet, len nemali fotky ako to tam vypada s okrúhlymi stolmi, bojim sa, ze bude maly parket pri 90tich ludoch..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
neviete poradiť dobrého a cenovo prijateľného dj na svadbu v BB? vôbec neviem kde mám hľadať, najlepšie keby to bol 2v1 ako p.Poliak Dj aj starejší - bohužiaľ p.Poliak je v čase našej svadby na dovolenke :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Bystričanky ako sa máte??? čo tak trošku pokecať i keď len o blbostiach? :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahoj babenky, mozte mi poradit, co vsetko budem potrebovat na svadbu s anglicanom? a kde by bola krasna hostina v okoli BB (nieco ako hrad, zamok) Tiez poprosim nejake dobre mena na fotografa a vidoe etc. Dakujem velmi pekne
Odpovedať
ahoj my sme mali svadbu na sliaci v palacke, vsetko bolo na 1*, svadbu sme mali na jar, krasne prostredie, krásna veľká sála, personál super, všetci hostia sa naozaj cítili veľmi dobre. Starali sa o nas ako v rukavickach. Jedlo na 1*. Proste super. Fotografa sme mali jarka moravcika, maximalna spokojnost.
Odpovedať
Profilova fotka
@lydulik23 @verronica ja som mala stužkovú v Palace a tiež spokojnosť. takže odporúčam sa tam ísť aspoň pozrieť. My ideme mať fotografku Zuzku Gerhátovú, video žiadne tak v tom neporadím... a hrad je v Slovenskej Lupči (či je to zámok?) ale tam len obrad, o hostine neviem ale môžem sa mýliť.. tiež by som si to radšej preverila...
Odpovedať
Dakujem pekne baby :-) velmi ste mi pomohli. :-)
Odpovedať
@sicilia Ahoj mohla by som sa spýtať na nejaký kontakt tej fotografky??
Odpovedať
@mirka75 ahoj mohol by som poprosiť kontakt na p. Moravčíka Chcel by som sa snim stretnúť a dohodnúť... Ďakujem pekne ak sa dá tak co najskôr este raz dik.. :-)
Odpovedať
Ahoj prepac ze az teraz odpisujem ,ale len teraz som prisla z roboty.Tu mas cislo na Mirka Moravcika 0905408838 pa
Odpovedať
Profilova fotka
@anicka246 ahoj, pytala si sa sice sicilie ale aj ja idem mat tu fotografku co mala ona takze tu je na nu stranka http://www.axisfoto.sk/ najdes tam aj kontakt
Odpovedať
@miso18 ahoj akurat dnes si urobil web stranku tu je http://bbfotovideomm.blogspot.sk/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?