Svadba v okolí Zvolena. Poraďte s prípravami

Ahojte babule, bývam niekde medzi ZV a LC. Svadbu budem mať v lete a chcela by som sa Vás opýtať na nejaké tipy na dobrého kameramana, fotografa, miestnosť, kaderníctvo,... v tomto okolí. Zaujímala by ma aj nejaká firma, ktorá požičiava návleky na stoličky. V Blave je takých firiem a super fotografov dosť ale čo tu :-( . Teším sa na Vaše rady. Zunka
Odpovedať
Laurajana poslala som Ti IP. Dakujem Z
Odpovedať
Profilova fotka
zunka, ako vidím miestnosť stále nemáš. :-( ak to chceš niekde medzi zv a lc, skús ísť pozrieť na vígľaš. zvonku to síce nevyzerá bohvie ako ale zvnútra je to prerobené a je to tam pekné. alebo vo zvol. slatine Zlatý dukát, tam zase super varia. ;-)
Odpovedať
Na ten Víglaš zbehnem a v tej Slatine to poznám, tam sa mi páči, ale zmestí sa tam 80 ľudí :-| ? Nevie niekto o fotografovi a kameramanovi z tohto okolia, prosím.
Odpovedať
Profilova fotka
na kameramana som ti kontakt už dala. je fakt super, boli sme si u neho pozrieť aj nejaké DVD, ak chceš požičia ti ch aj domov. ja mam fotografku z víglaša. volá sa Gabika Halajová. videla som jej fotky a sú pekné. a aj cenovo dostupné. ;-) Dokonca má doma vlastnú záhradu kde fotí ked je pekne. ale pre prípad má aj ateliér. ;-) už si sa spojila s tým kameramanom. co naňho hovoríš?
Odpovedať
Tú ponuku co si mi poslal na toho kameramana som si pozrela a zdalo sa mi to dost drahé, nie? Alebo som to zle pochopila? Myslím, že nejakých 4 500,- + za každý prídavok(fotky z detstva a také, na konci rekapitulácia,...) ešte nejaká 1000 - 2000,- Sk. Alebo som to blbo pochopila? Laurajana mi odporučila tiež jedného kameramana a jeho žena je fotografka. Videla som aj ich foto. Je to pekné. No chcela som si popozerať viac možností a potom si vybrať.
Odpovedať
A ešte by mi pomohol kontakt na nejakú firmu, ktorá požičiava návleky na stoličky. Mocarabia si objednala od Bellabianca, ale to je ďaleko a odvoz si treba zabezpečiť :-( . Veľmi sa mi to páči.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
ahojte baby, idem do Lucenca na svadbu a potrebovala by som poradit nejake dobre kadernictvo, kedze sa v Lucenci nevyznam...priatel je ztadial, ale tak pytaj sa chlapa na dobreho kadernika.... :-D dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?