Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam toho DJ a starejsiho tak som zvedava ako to dopadne u nas, ale inak suhlasim s majkou ked na to nemam tak by mi to za tie prachy nestalo aj pre tie pohlady, neviem ako by sa potom tvarili a keby si sadli na krasne stolicky s uplne krasnou latkou a nemali by co jest :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska kac a to nestaci ak hostom dam hrianky z cesnakom? :-D Zabavu hlavne robia hostia a ak ty nemaju naladu, tak to je pruser.
Odpovedať
Profilova fotka
a co ty vies možno by si mysleli ze hrianky s cesnakom je najlepsia francuzska pochutka alebo co...............nejaka delikatesa............novinka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Majka-tak to je super ako ste pochodili.My doma nemáme pc,ale notebook.No a otec si ho berie do práce,takže to ako a kedy som tu závisí aj od toho.Mna tak štve,že som chorá.Akurát som chcela riešiť tie oznamka,ved ja ani neviem kde by mi ich okrem reklamnej agentúri spravili podla toho vzoru v albume. v nedelu som sa naštvala a aj ked mi bolo zle,šli sme do toho kostola to vybaviť.V ten den zatial nik nemá obrad,tak si môžme aspon hodinu v pohode vybrať.
Odpovedať
Ahoj stawbery no oznamká robia pekné, lacné a podľa tvojho želania tam kde bolo bývale Generálne. Na vrátnici sa opýtaš je to na prízemi tak vzadu ale ten vrátnik ti povie kde to je a všetko a aj fajn prístup tam majú ja som tam bola vybavovať oznamká s kamarátkou ktorá mala v sobotu svadbu lebo v neografii mali hrozný prístup neodporúčam...................
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ti Veronika.........to si mi fakt,že dosť pomohla :-)
Odpovedať
Nika nemáš začo keď viem tak rada pomôžem. Ahojte babenky ste tu niektorá ja som dneska doma mám voľno tak tu môžem byť aj teraz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj n645a, ja sem semtam nazriem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, poradte, kde sa da kupit organza alebo tyl, chcem to pouzit ako vyzdobu na auto, len taku jednoduchu a toto je vraj na to najlepsie, len neviem, kde to v MT zohnat...dik
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky aku si idete dat alebo ste mali uvodnu pesničku??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sorciera da sa kupit aj cez net, ale maminka mi hovorila, ze organzi, alebo tyli (my sa v tom moc nerozumieme)predavaju v kocke na severe, kde predavaju aj zaclony, je to zo strany z cesty, tam kde je bankomat. Miska uvodna pasnicka? tak to vobec neviem kedy sa to ma hrat. Prosim ale mohli by ste mi do IP, alebo tu napisat vas cely harmonogra, aj co sa tyka kedy co budete robit, lebo toto vobec neviem ani nemam, ani som nevedela, ze nejaka uvodna pesnicka ma byt.
Odpovedať
Ahoj majka to väčšinou si môžeš vybrať ked je prvý tanec novomanželov to sa dohodneš s DJ alebo on dáku dá, alebo po polnoci ked už prídete vlastne nie ako novomanželia ale manželia inak nikde.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
majuska to je piesen ktoru nam budu hrat ako prvu ked budem po prvý krat tancovat s mojim drahym ako manzel a manzelka
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uz viem, prvy mladomanzelsky tanec. Este ale nemame pesnicku vybratu, nejak na to dlabeme, ale ved to si nas pocka. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ako sa máte? Ako idú prípravy, nevestičky? Akosi ste stichli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Majka,mám takú info,až ta nadvyhne......... vydávam sa až 30.8. Bližšie info ti potom napíšem do IP
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mame potom spolocny termin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt?.....a ty máš kde svadbu miška?
Odpovedať
Profilova fotka
Veeeeeeeeeeronika a to preco?????? Neprislo mi ziadne IP, nerozumiem, juj a ja som sa tak tesila. :-( . Pocuvaj a nebudus sa vydavat az buduci rok? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
svadbu budemem mat v kostole katolickom oproti priora o pol stvrtej a hostinu v piatrovej a ty??
Odpovedať
Profilova fotka
miska my tam tiez ideme mat sobas, o 16tej. uz sme chodili aj na nauky, ale na jednu sme nestihli a odvtedy este neboli nauky, tak sa mozno tam stretneme na jednej.
Odpovedať
Profilova fotka
no ale my este na nauky nechodime :-( vraveli ze to tak mesiac pred svadbou..... Pocujte babenky aky to je postup ked si pojdem vybavovat povolenie na sobas? A musime ist obaja alebo staci ked to pochodi jeden????
Odpovedať
Profilova fotka
pojdes na matriku, vypytas si tlacivo,zarezervujes temin, ak je este volny a doma si ho vypisete a potom ho musite priniest aj s obcianskymi a rodnymi listami a pred matrikarkou musite to tlacivo obaja podpisat, ale ku mne bola tetusa taka ochtna, ze vraj, ked jeden nemoze, ze sa ma podpisat doma, ale musela som potom prist z jeho dokladmi..... :-) a to bolo vsetko:)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska_kac-my budeme mať obrad na severe v rím.kat. kostole a hostinu vo Valči,tam kde Majka.
Odpovedať
Profilova fotka
Miska_kac ........pri cirkevnom sobáši si len to tlačivo vyzdvihneš a ony ho pošlú sami na matriku po sobáši z kostola.Ved knaz ti to mal vysvetliť-nám aj číslo dverí povedal
Odpovedať
Profilova fotka
miska mesiac pred svadbou je velmi neskoro, lebo nauka je sobotu o 8mej hodine, tak by som nechcela mat pred svadbou zhon. My sme boli na troch, lebo na tej jednej sme nestihli a to sme boli vo february a zatial nam nedali vediet kedy bude ta posledna pre nas. Neviem ci sa tolko malo ludi bere v kostoloch. Urcite chodte hned ak vam da vediet, budete to mat z krku. Veronika je mi to luto, ze sa ti posunul datum.
Odpovedať
Babenky ,nauka o ktorej pisete je len v katolickom , alebo sa to týka aj evanjelikov. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
majkaa mozno to je neskoro mesiac pred svadbou a mzno aj budeme mat zhony ale ja za to nemozem tak povedal farar.... my sa len mozme prisposobit
Odpovedať
Profilova fotka
tinea tak to neviem ci je to aj v evanjelickom. miska a mas pravdu, ale ked vam da vediet urcite chodte hned, lebo mi sme na jednej neboli, ze ved este bude a odvtedy este neboli. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to urcite hned pojdeme ......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?