Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Ahojte baby, neviete mi poradit nejakeho DJ okrem lukasika a chvojku? Nepoznate nejaku a.n.d. agency, pripadne nemate s nou niekto skusenosti? Uz som zufala z hladania DJ, potrebujem len dj, ktory by mi to trosku odmoderova, nechcem starejsieho ale akosi sa mi nedari a vsetci maju obsadene :-| Prosim pomozte mi ;-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Dinah ;-) Ak potrebujes kontakt na a.n.d. agency, tu je: http://www.infoturiec.sk/index.php?M=... ale skusenost s nimi nemam. Este bola v MT aj nejaka ina hudobna agentura. Idem pohladat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dinah,to je aj môj kamen úrazu...........do semtembra určite niekoho zoženieš.Ja DJ žiadného nepoznám,ale baby tu ti istotne pomúžu,neboj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, nepoznas ziadneho DJ? :-. Nemas ziadne kontakty? Doma pozriem a mozem ti nejake napisat ;-)
Odpovedať
Jej vy ste zlate, ake rychle. No chcem niekoho, kto bude v pohodicke. Budem rada kazdemu kontaktu alebo referenciam. diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Ok Mirka.......daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dinah, nemozem najst tu dalsiu agenturu, ale ak vydrzis do pondelka, napisem vam kontakty obidvom. ;-)
Odpovedať
mirka_mt aj mne aj mne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasan,že aj tebe Dinah :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, obidvom, neboj Dinah :-)
Odpovedať
:-D dakujem si zlata
Odpovedať
Profilova fotka
Este nemas za co. :-D Dufam, ze si vyberies.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dinah, tu je ta druha agentura: http://www.infoturiec.sk/index.php?L=... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak sme tam boli, prave sme to vystihli, medzi pol piatou a siestou, ked neprsalo a potom rychlo domov, lebo sa uz rozprsalo.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby dajte nejakeho typa na veekend
Odpovedať
Ahojte babenky, ako sa mate. Ja idem buduci tyzden sa vrhnut na saty, tak som zvedava ci nieco zozeniem. Poradte dobre pozicovne v MT. Strawbery odkial mas satocky? -dinah, preco nechces Chvojku? Nam to stale viazne len na tych oznamkach, uz som v MT, obzerala vsetko mozne a nic ma take neoslovilo. Radte.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tinea aj ja som sa nevedela rozhodnuť na oznamkach a nakoniec som sa rozhodla že si ich spravim sama dúfam, že som si moc nezavarila. Ja mam šaty z požičovne v žiline... tu v mt som pravdu povediac ani nebola .....
Odpovedať
Profilova fotka
DJ mam Doricu ale neviem este aky je ....... ak chceš možem ti poslať kontakt
Odpovedať
Ja skusim v pondelok tiez zavolat Dorica, ze ci bude mat volne na nas den. Som zvedava. Dakujem za navrhy dj-ov....a nech vam vsetko ide od ruky. Este neviete poradit nejakeho dobreho kadernika a mejkap, najlepsie, kde to robia na jednom mieste.
Odpovedať
Tinea, skus pozriet novu pozicovnu, tam kde bol byvaly Altec, tam ti pod jednou strechou poradia s vela vecmi tykajucimi sa svadby. Ked sa opytas aj Veroniky, tak ti urcite da blizsie info, lebo sa tam chysta aj ona.
Odpovedať
Profilova fotka
Tinea ja mám šaty s Valérie v pasáži,no majú tam malý výber,ja som mala štastie,že prvé čo na mna dala,tak som si zamilovala-som nenáročná.Dalej majú pekný výber v Holubienke vo Vrútkach, aj v Žiline majú pekný výber šiat. Veru, oznamka v Martine sú oničom-jednoduché,aj my si ideme urobiť návrch a potom si ich len dať urobiť,no.
Odpovedať
ahojte babenky ale ste sa rozpísali no tinea toho DJ ti odporučam aj ked ja som ešte svadbu nemala ale mala ho kamarátka a bolo super ľudia si fest chválili ale vieš ako sa hovorí sto ľudí sto chutí ale fakt je dobrý a ma dlhoročnú prax čo hovorí samo za seba. A ak ide o tie šaty tak choď skúsiť aj na ľadoveň v jednom rodinom dome ten salon sa tuším volá Biely sen je na stránke www.turiec.sk je tam milá pani a šaty si objednáva fakt luxusných značiek, ten salon vo vrutkach o ktorom písala Nika je už zrušený alebo presťahovaný a ten bývaly Alcatel to neviem ešte som tam nebola ale to vlastne patrí tej firme čo je dolu v Priore sa mi vidí a tam sú tiež vystavené celkom dobre šaty. Aj pri Dexii kde sú vystavené také škaredé šaty tak majú pekné a min. týždeň im ževraj prišli nové tam mi robí kamarátka tak skús aj tam. V týchto salonoch majú novšie šaty a ozaj ešte ako je Vons gym tak tam tiež to je tiež dáky nový salon tiež tam majú aj také novšie modely tak skús a uvidíš.
Odpovedať
Inak ako ste víkendovali v piatok bolo tak škaredo normálne som rada že som sa na poslednú chvíľu rozhodla že nejdem do toho mesta lebo sa bojím búrok a neviem ako by som to prežila :-D ale bola som sa včera pozreť a fakt to tento rok dáko veľko lepo urobili ale tak treba. Aspoň že sa už konečne vyjasňuje aj ked škoda že zasa keď sa ma ísť do roboty. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika,to je zákon schválnosti,že ked začína pracovný týžden,tak je pekne a cez víkend je škaredo.......včera ešte o polnoci bolo vonku tak príjemne.Ja som v piatok tiež chcela ísť do mesta:aj ja nemám rada ked tak plieska vonku,ale dúha bola pekná :-) Ja som včera trávila den so snúbencom,mal volno,tak sme si výchutnávali prítomnosť toho druhého :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no čo nevestičky ako pokračujete ???
Odpovedať
Profilova fotka
miska ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majkaa tak čo vy už mate po naukách čo ???
Odpovedať
Profilova fotka
ano, tuto nauku sme vtedy nestihli, bola to vlastne prva a tak vlastne pre nas je to prva aj posledna :-) . Ked priatel zanesie domov to male svorenie, co je u nas na navsteve domov, tak sa uz pustime do vybavovania svadby, lebo sme sa este nestretli s kameramanom ani s DJ. A vy ako pokracujete a ako sa ti pacili nauky?
Odpovedať
Profilova fotka
no som bola poučená muž je hlava rodiny ....... :-) myslíš to dievčatko čo bolo s vami ?? A ked budeme mať s doktorkou tak ta čo bude nam púšťať potrat ? Ja dúfam, že nie .......
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas sme sa aj trosku posmiali, lebo vela veci tam hovorila, co v nasom vztahu je, ale nerobime z toho taku vedu, lebo niesme hadave typy. Ano to male dievcatko je mala moja buduca svagrinka. Je strasne zlata a dobrucka. No nechcem ta sklamat, ale naozaj bude hovorit zvacsa o potrate. Premieta aj fotky s obrazkami, ale da sa to zvladnut.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?