Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ale hostinu
Odpovedať
Profilova fotka
miska, aj my sme si kupovali obrucky v podchode pri priore, vraj je tam najochotnejsi a najlacnejsi pristup..... a my sme spokojni.....mame krasne gravirovane zo zlteho zlata ani nie za 7000...... inak majkaa, aj my sme to tak s fotografom poriesili....fotografa budeme mat akurat z uradu na obrad a vsetko ostatne bude fotit kamarat, lebo on am na to techniku.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :-) no v Piatrovej ale mam strach ...... nejak som začala počuvať na to nie moc dobre referencie ........ :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sorciera, vy budete mat svadbu hned za rohom, cize casovo zachvilku. Vies mozno v ten den mal zlu naladu a mal po ksefte, jeho chyba. Nasa kamaratka nema na to techniku, ale nevadi. Miska ja som zasa o Piatrovej pocula len to dobre a mas tak krasnu prirodu.
Odpovedať
Profilova fotka
možno som fakt bola ako šupačka alebo čo ......... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
majka som taka rada že si mi to o tej piatrovej napisala lebo som už bola z toho zúfala ..... ale už som sa rozhodla kašlať na to ..... hlavna vec že sa berieme ..... a amame sa radi no nie
Odpovedať
Profilova fotka
alebo tam bol vtedy niekto iny.....lebo byva tam obcas aj taky mlady chlap a ten je takz divny.... no majkaa, my uz za chvilku....mne este ale stale nedochadza akosik, ze za svadba za rohom.... :-) dufam, ze sa do buduceho tyzdna spamatam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sorciera je aj dobre, ze ti to nedochadza, aspon nestresujes ;-) miska, piatrova bola nasa druha alternativa, keby nevysla Valca, ale ked sme tam volali, tak povedali, ze uz na nas termin maju obsadene, tak asi su dobry, ked to mali uz obsadene a Valca este nebola. Na tvojom mieste by som tam teraz castejsie chodila na prechadzky a potom si len tak sadnut na caj, alebo na obed, aspon budete vediet ako varia. Uz idem, tak ak tu budete zajtra tak porozpravame, tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Miska.........my sme si vyhliadli obrúčky cez internet.......vyhliadli sme si velmi pekné a pod 7000 za pár. No a vo Vrútkach v zlatníctve majú od nich katalog,tach si ich tam objednáme.
Odpovedať
Profilova fotka
ste tu niektorá ešte?
Odpovedať
Ahojte nevestičky, tak ako sa vam dari? Počasie sa pokazilo, ale dufam., ze nalada je dobra. Obrucky sme si dali robit v zlatokove a budu nas stat asi okolo10000. Tiez sa na ne tesim. Strawbery opis mi satocky ake ides mat?
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera som sa uz nestihla s vami rozlucit. Dufam, ze aj dnes sa pridate viacere a bude tu veselo. Tade, pridaj sa castejsie, pozabudla som na teba, ked si tu tak zriedka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte! My sme vybrali obrucky napokon v ZA v Kauflande - uplne jednoduche, ale pekne. Miska, poprosila by som Ta o kontakt na tu Tvoju kadernicku, ak by ta Mirkina nahodou nemohla. Vzdy je lepsie, ak je z coho vyberat.. :-) A k Piatrovej - tiez som nepocula nic zle, ba naopak, ze tam super varia a su ustretovi. My sme sa tam tiez boli pozerat, ocarilo ma okolite prostredie, len nam nesedeli ich volne terminy. Tak pekny dnik vsetkym.
Odpovedať
Profilova fotka
strawbery a ppošli mi link na tie obručky z netu ak budeš taka zlatá, ach baby hnet ste ma upokojili ked som počula že mate dobre skusenosti z piatrovov, ja ešte musim zohnať nejaky papier na oznamka už by sa mi aj patrilo začať na nich pracovať, nejak sa nemozem rozhýbať...............
Odpovedať
Profilova fotka
andrejka ja som u tej mojej kamošky ešte nebola ale vraj je šikovna zaučal ju jeden fest dobry kadernik odtiaľto ...teraz si nespomäniem na meno idem k nej na melír tak potom ti poviem ako .... a vravela že stači prisť dva týždne pred svadbou na učes ale ona sa ide výdavať tiež asi týžden predomnou taka by vam nahodou nesedeli termíny to by ťa asi nevzala
Odpovedať
Profilova fotka
Tinea: mám korzetové šaty pod ktoré ide krinolína.Korzet je zdobený kvietkovým vzorom a tuším,že aj korálky su na nom. Spodok je tiež celý zdobený a od vrchu sukne na spod mi ide do šikma riasenie.Prečo sa pýtaš?či len zo zvedavosti? :-D Tinea: máš v IP
Odpovedať
Profilova fotka
Nie Tinea,ale Miska má v IP,sekla som sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veronika ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj si tu ešte?som si niečo kukala,ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
andrejka...ja mam kadernicku Zuzku Hrabovsku, teraz sidli nad potravinami Samam a je super, ako ja k nej chodim uz dobrych par rokov a vzdy mi urobila uces presne aky som xcela...akurat vcera som bola na skuske na svadobny a uplne presne aky xcem.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
strawberz dakujem idem hned kuknut
Odpovedať
Profilova fotka
no vav :-o krasne obrucky posli ciselko aby som vedela ktore mas ty, mne sa velmi paci kombinacia biele a zlte zlato ..... a de presne je vo vrutkach to zlatnicto ???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj si ešte tu Miska?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) Sorciera, Zuzka Hrabovska je ta, co predtym bola v dome nedaleko Samy v smere do mesta, kde sidli aj pravnik a ine firmy (M.R. Štefanika 25)?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
hlasi sa pani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestienky... a hlavne strawbery- prepáč mi, že som sa nakoniec neozvala ohľadom tej hudby, nejako som na to zabudla a vlastne som ani nebola na nete... Také je to pekné, ako sa "zletnieva" tak sa aj "zosvadbieva" a všetkým sa vám to kráti... To bude sranda, kto tu bude po tom lete prispievať, keď už budete všetky povydávané??? :-D a možno o chvíľu presedláte na "Modrého koníka"...ako ja... Držím palce vo vybavovačkách... ;-) Majte sa a prajem pekný deň... hlavne veľa slniečka... držte sa. i.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivasi........nevadí,to je dobre,ved máš isto dosť toho a skôr navštíviš inú spomýnanú stránku. No uvidíme,ktorá sa dalšia pripojí na ,,modrého koníka,, to bude dalšia diskusia :-D Dakujem/e za palce a aj tebe sa držia palce,aby mimi pekne rástlo a nerobilo mamine moc nevolností ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, Mirka, to je ona....len teraz sa prestahovala nad Samu, tam, kde robia aj ucnice....
Odpovedať
Profilova fotka
majka chcem sa ťa sýtať, ty si robíš oznamenia sama, tak sa chcem s tebou poradiť. Si si ich aj sama strihala a tlačila ??? Alebo akos i postupovala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?