Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Strawbery- aj ja som si vybrala satocky v tom istim salone, dufam, ze budem spokojna. Podla opisu, neviem nahodou ci nemame asi aj rovnake. Ake si pocula ohlasy na salon? Ja mam kadernicku, chodi cesavat domov a ohlasy ma perfektne. Neviem len, kde si mam dat spravit nechty. A ani neviem kedy sa maju dat robit nechty, urcite v sobotu nestiham. Radte
Odpovedať
Profilova fotka
Ti brdo,tak to by bola iná sranda.......do IP mi napíš cenu čo za ne dáš a či v nej máš aj tzv.kompletku,hned budem vedieť či sú to tie isté.Pokial ide o kaderníctva a robenie nechtou tak tiež neviem.Podla mna by si si ich mala urobiť,tak týžden pred,aby si si zvykla a poprípade sa aj niečo nekvalitné prerobilo,no. Myslíš ohlasi na ten salon Valéria?
Odpovedať
Dobre ranko! :-) Sorciera vdaka za tip, pravdepodobne ju dohodim mamine. Mne sa podarilo zohnat jednu pani, ktora lici, cesie nevesty, aj robi nechty. Zatial som s nou iba telefonovala, ale mala som z nej velmi dobry pocit, mame sa stretnut 2 tyzdne pred svadbou a ze mi vtedy povie, co a ako. Tak o jednu starost menej. Este dovybavovat hudbu a zohnat fotografa a ... hadam to nejak zvladneme. Pekny predvikendovy dnik.
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky ja by som vám z vlastnej skúsenosti radila dať si nechtíky spraviť deň-dva vopred. Ja som ich mala prvý krát a je bolo to pre mňa dosť neobviklé-obliecť sa, umyť, a dokonca ísť na WC... normálne sranda... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a ked si dame spraviť nechty tak potom si ich asi budeme musieť nechať ....... ak hovoríte o gelových ....
Odpovedať
Profilova fotka
Sorciera, dakujem. Ja som k Zuzane chodila predtym, ako sla na matersku a bola som spokojna. Miska, viem, ze otazka bola na Majku, ale napisem ti skusenost, kedze som si tiez sama robila oznamenia. Tlacila som si ich sama, ale vela zalezi na druhu papiera a mnozstve oznameni. Rezala som ich v budove Vyvoja - v kopirovacej firme oproti vratnici. Jeeej, ahoj Iva ;-) Ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som to s nechtami radsej neriskovala, kedze som predtym nemala s nimi skusenosti. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute,no ja osobne mám prirozdenú vlastnosť,že mi rýchlo rastú nechty,tak viem ako s nimi narábať.No na svadbu si chcem dať spraviť nechty dlhšie :-D .........no ale akrilové,nie gelové......mám inho,že akrilové menej ublížia nechtom,no.
Odpovedať
Profilova fotka
Mna vyruti!!!! ]-( Som sa riadne rozpisala a ako som to odosielala tak ma vyhodilo zo stranky! ]-( Toto sa mi uz stalo 100krat a hlavne vtedy ked sa rozpisujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Strawbery a Anculka ;-) x-) x-) Anculka, co si nam chcela povedat? Strawbery, uz mas zajednanych muzikantov?
Odpovedať
Profilova fotka
Aleee ohladom tych nechtov som sa tu rozpisala! LEbo ja som ich tiez kedysi robila(teraz uz len sem tam niekomu, pre zabavu).Tak som popisala skusenosti. Ale podstata bola, ze si myslim dat si ich spravit urcite skorej a nalakovat den pred.
Odpovedať
Profilova fotka
A ako sa mas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby,ako ide den? Anculka čo porábš?........Mirka,tak to mi otec akosi ešte nepovedal,či chce nejaké prekvapko vytvoriť či čo,nechápem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, aspon mas o starost menej. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A Ty Mirus, ako sa mas? Co nove? Ozaj Strawbery ako si to doriesila s muzikou?
Odpovedať
Profilova fotka
Nejako mi blbne PC :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Anculka, snazim sa, ked nie je lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved aspon to..........práve si pozerám albumy členiek s martina,ktoré majú napísané doporučenia na kozmetičky,to ma viac trápi ako kaderníčka :-N .........vo vizáži som náročnejšia. No a tiež sa zataťujem podväzkom a závojom,pretože v salone mi môžu ponúknuť len taký krátky,po ramena:(
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, ani podvazok ti v salone neponukli? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery,ak chces pozri si moj pripravny album mam tam aj make up a prave som tam dala fotky co som zdobila kamoske nechty na svadbu.(nerobili sme gelove ani akrilove, nalakovala som jej a potom som ich potiahla gelom aby sa jej nezlomili a aby neodpadol kamienok.)Tak ak chces tak pozri pre inspiraciu.
Odpovedať
Ahojte neviete mi poradiť číslo na staumart lebo som ho mala len dáko sa mi vymazalo viem že mi ho niekto z vás dával asi anculka prosímmm
Odpovedať
Profilova fotka
Nie,podväzky tam akosi nemajú.....musím pozrieť tu v bazári,či niekto nepredáva Anculka,mrknem už aj idem
Odpovedať
Profilova fotka
ten make-up je fakt pekný a o tých nechtoch ani nehovorím Anculka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
N 645a Ten kontakt uz nemam ale skus pozriet alebo zavolat sem: http://www.zssmt.sk/e107//download/19... Toto som nasla na internete
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, teraz neviem ci si robis srandu alebo nie!? :-.
Odpovedať
Veronika ten závoj si môžeš ísť požičať aj do hociktorého iného salonu povieš že si si dala šaty ušiť alebo čo ja viem čo a taký aký sa ti páči taký si požičáš myslím si že by to ani nemalo veľa stáť. A ak ide o tie nechty teraz už ani není veľký rozdiel medzi akrilovými a gélovími ja som mala obi dvojo kedže moja práca si vyžaduje mať upravené nechty tak si dávam robiť gélové menej smrdia ked ich robí a vyzerajú prirodzenejšie ako akrilové ale sú drahšie ale fakt ked ti ich urobí niekto kto to fakt vie tak to ani nevydno že niesu tvoje. A kedy si ich dať spraviť ak ste zvyknuté na dlhé nechty tak aj deň pred svadbou čiže v piatok ak nie tak aj 3 dni dokým sa zbavíte toho pocitu že neviete s nimi nič urobiť a potom už ani nebudete vedieť že ich máte ale tiež by som si ich dala namaľovať až deň pred ako hovorila ančulka. Inak ančulka super práca fakt sú krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, si tu este? Davam do albumu aj Make up. Mojej sesterky,(ale potom ho hned vymazem kedze je to bez jej suhlasu. Tak si pozri pre inspiraciu a daj mi vediet aby som ho mohla zmazat.
Odpovedať
a ozaj veronika ten podväzky predávajú aj v spodnej bielizni a stoja tuším okolo 150 - 170 Sk
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj n645a, ved Vam sa to uz blizi!!Je to tady coby dub. :-D Uz mate vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
Mirus, kde si zdrhla? :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?