Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

21. jan 201545980
  • ale chystam, len v notebooku nemám žiadne moje fotky musim si tu nejake dať a potom sa ukážem v plnej kráááse 😉

• Bolo by na case 😃 Kedy vyrazate?

• no pojdeme az tak po obede..,. ked peto skonci v práci

• Sponzor fóra
  • Aha. Dovtedy nemas iny program?

• nie zatieľ nemám ale o jednej idem ku kaderničke 😉

• A co vam este treba vybavit ohladom svadbicky? Alebo co uz mate? 😃

• no tak mam už šaty, oblek kameramana, fotografa, Dj, starejšiho, Piatrova je už tiež vybavena. Ešte nemam oznamenia ale už ich idem začať robiť, topanky a vybrať si popolnočne šaty a to hlavne musim si vybrať nejaku sexi bielizen

• Nooo, sikovni ste 😉 Ako si predstavujes popolnocne saty? Pozicias si ci si chces kupit, prip. usit?

• moja maminka je veľmi šikovna krajčírka tak si ich hej dam učiť 🙂

• Hmm, super 🙂 A uz si robila prieskum topanociek?

• ešte nie .... a pravdu povediac ani neviem, kde mam začať, ale asi budem mať náročne kritéria, chcem aby boli pohodlné ked v nich mam tancovať celú noc a chcela by som skôr asi remienkové nech ich môžem využiť aj inokedy

• No, mala by si zacat cim skor. Kupa topanok bol dost tazky oriesok aj pre mna.

• miska tak ta cena prstienkov ma prekvapila. Nam tiez povedali, ze 10tis, ale asi som prepocula, ze len jedna. Juj nam sa to uz blizi ale nejak vobec nestesujeme.

• Tinea,tak šatočky nebudeme mať rovnaké,to už viem.Aj ja som si kúpila svadobné topánky asi pred mesiacom v Tulipe,len sakra neviem ako sa volá ta obuv.......viem len,že oproti je taká úzka značková obuv tiež.Miška,skús začať tam........ja som obzerala aj v Ziline v Maxe,tam v La Familia mali pekné topánky a tam majú aj spoločenské šaty.....ja ich odtial mám.Asi sa naštvem a si dám do albumu fakt že všetky fotky okrem svadobních šatičiek 😃

• čaute kočky

• Sponzor fóra
  • tak majka ja som si myslela ze najprv ze za obe ale ze iba jedna
    strawbery dnes som bola v tom zlatnictve ale bolo zavrete v pondelok maju zavrete vraj že iba vyroba šperkov ...takže nič

baby som unesena som sa fest nechala inšpirovať babami na 1. svadobny tanec a som unesena čo tam tie baby popušťali za videá. Asi sa aj ja inšpirujem a nacvičíme si s drahým niečo vtipné. A to čo si tam poslala ty majka bolo neskutočné...ženich bol parketový lev, my sme síce drevá ale o to väčšia sranda nie 😉

• Ahoj miska,tak to som nevedela,že v pondelok je zavreté....inak ako sa máš?

• ale dobre celkom, už sa svady jeden den neviem dočkať a druhý den mam zo vsetkeho strach ........

• O strachu si už písala a s čoho máš strach?že niečo nevíde podla predstáv alebo sa pokazí?

• no s manželstva chápeš však to neni sranda 😃

• Ahoj, Miska 😉
    Ako citam, vcerajsia navsteva zlatnictva nebola uspesna. Strach z manzelstva? Trosku skoro,nie? Co mas dnes na programe?

• no ešte ani neviem, mala by som sa už pustiť do oznamiek

• Domka vo Worde?

• áno asi to najskôr skúsim vo worde, len si budem musieť isť nakupiť ešte nejaky material

• ahojte, tak ja z manzelstva nemam strach, lebo mam naozaj najuzastnejsieho chlapa, pravda okrem tych vasich 😃 . My uz hadam budeme mat vsetko, treba hlavne take malickosti doladit. Uz sme sa stretli s DJ, ktory nam bude robit aj starejsieho a je to strasne super chlap. Ma okolo 50 rok. ale uz sme si aj potykali a je to naozaj super pocit, ze sa nemusime starat co kedy pojde. Povedal nam, ze ani on nach nechce hovorit vsetko, lebo aby to bolo aj pre nas prekvapenie. A este je super, ze si nemusime nic zhanat na odobierku, odcepcenie, privitanie pred salou a povedal, ze budeme mat aj podbradniky s vlastnym menom. A za tu cenu, no nieco super.

• Majka, tak to je super! Tesim sa s Tebou. 😵

• ahoj anculka, tak mi je to luto s tym ucesom, ale aj ona povedala, ze s rovnymi vlasmi je to tazke a keby som chcela natocene, tak to by ma musea prist natocit den pred a musela by som spat s natackami a to by som asi nezvladla, tak aj tak budem musiet ist do kosut aby som to nemala daleko.

• Ahojte Anka a Majka 😉

• Ahoj Mirka! 😉

Majka, to je v pohode! Hlavna vec aby si bola Ty spokojna a stastna! 😉

• Ste tu este?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov