Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

21. jan 201545980
  • tak ahoj zoska, sme radi že mamé dalšiu martinčanku - nevestičku

• nejako sa mi to tu nedalo dnes nájsť 😞 nakoniec som si pomohla v pamati PC 🙂 Asi tu zas nik nebude ale neva, ved snad hadam dakedy...
    mirka_mt: povodne som zo severu, ale teraz bývam už rok s drahým v jahodníkoch
    Nemáte niektorá náhodou skúsenosti s tou mladou kozmetičkou Majkou, čo robí na kozmetike MaryKay v tom novozrekonštruovanom dome pod gymplom...bola som na čistení a obočí a celkom faln, ale chcela by som vediet ako líči ...a nechcem prísť na skúšku a potom že ee 😉
    Alebo prípadne mi napíšte ak poznáte nejakú čo pekne líči, diky
    papik

• ahoj ja som tu

• Sponzor fóra
  • jeej čau 🙂

• tak čo poradíš? máš nejakú odskúšanú kozmetičku?

• no asi ti moc neporadím, aj ked ja na ozmetičku na malovanie mam poradila mi ju moj asestička a namalovala ju fakt na stuskovu ako herecku takže namalovať sa pojdem k nej ale ona to robi iba tak popri prace takže neviem či berie každeho, možem sa spytať ale ja zhanam tiež nejaku dobru kozmetičku na čistenie nejak sa mi znova pokazila pleť, neviem prečo a chcem si to dať do svadby do poriadku

• miska_kac: pozrela som tvoj album 🙂 máš rovnaké šaty favoritky ako som mala ja (nepal), a výzdobu budem mať zelenú 😃

• ale myslím si že na to nič zlé nebude ked sa ti ličenie nebude pačiť a ty povieš že nie.

• ešte rozmýšlam nad kozmetikou vo Vrútkach , je to v tej istej budove ako sa budem davat česat, ale neviem ako tam robia, asi pojdem skor tam lebo to mam dost od ruky trepat sa z Vrutok od kaderníčky do centra na kozmetiku.
    No čo už máš povybavované? Ja sa teraz drvim na bakalarske štatnice a od polky juna som free pre všetky dodatočne svadobne pripravy 🙂

• ale ešte stale cakam z Komiatnej na krstny list, takze este nemam to hlavne povolenie, ale inak mi chybaju este obrucky a oznamenia

• ahojte nevesticky! 😉

• ahoj anculka - tak ako sa mas? a co babo?
    som tu straaasne davno nebola.. co nove?

• Ahoj! Mam sa dobre, Laurinka nam rastie 😉 . (ja tu chodim, tiez uz len obcas, vacsinou na modrykonik) a nove nic.
    A Ty co nove? Svadba naplanovana?

• ahoj prepac som uspavala maleho
    no svadba nula bodov - zacinam zajtra - od vcera som totiz mgr. 😎 sa strasne vytesujem a dnes mam este aj narodky tak som si povedala ze dnes este vegac a zacne zajtra

• laura? krasne meno a dievcatko k tomu no krasa.. ja uz by som tiez brala dalsie - a strasne by som chcela po tomto sibalovi babu

• Sponzor fóra
  • Ale ste sa tu zisli vcera vecer. Skoda, ze uz nemam doma pc 😞

Zoska, konecne niekto z inej casti MT ako z Kosut 🙂

• Ahoj Zoska,aj ja ta tu výtam 😃

• čaute, čaute...ako pozerám tak tie čo mame ešte pred svadbou sme väčšinou augustové 😉 sme sa nejako zhodli... dufam, že ked leto zacalo už teraz tak vydrží až do augusta 🙂

• ahoj, Zoska 😉 Zaciatok augusta zvykne byvat pekny. Co teraz vybavujes?

• teraz mam snahu sa učiť na štátnice... 😞 ale inak už mám povybavované všetky hlavné veci...po štátniciach už iba treba dohodnúť výzdobu, kúpiť oblek drahému a tak.

• A kde studujes? Kedy mas skusky?

• mám "len" bakalárske štátnice (právo v BB)...a štátnice 13. (piatok) jún 😞 takže za dva týždne a ja nie aby som sa učila ale čučím tuná...
    Mirka, ako si bola spokojná v stavoindustrii? aj my to budeme mať tam

• Viem, je tazko odtrhnut sa odtialto a zvlast pred svadbou 😃
    Ako tak rozmyslam, v Stavoindustrii nas nicim nesklamali. Kratko pred nasou svadbou sa menil prevadzkovatel (ci majitel) restauracie a my sme boli jeho 1. svadba, ale vsetko sa vydarilo.

• tak to je fajn, idem sa už učiť 😒 ale ja sa zase ukážem 😃 zatial pa pa

• Prijemne ucenie a pekny vikend, keby som sa uz neukazala 😉 pa

• ahojte, idem mat saty z Valerii salonu. Jedno ale niesom si na isto. Ta prevadzkarka mi povedala, ze mam prist v sobotu doobeda tyzden pred svadbou a pomeraju si ma a tak upravia saty a potom uz nehovorila, ze mam prist este raz ci to dobre spravili. Myslite si, ze mam na tom trvat aby ich spravili napr. do utorka a ja ich pridem este vyskusat?

• Ahoj nevestičky
    Majuška, to by som ti odporúčala... čo budeš robiť v piatok, resp. sobotu so šatami, ktoré ti z nejakého dôvodu nesadnú??? Aj keď budú mať určite kopu rečí , nedaj sa odbiť... pa I.

• ahoj maji - urcite trvaj na tom ze si ich chces este vyskusat. taky problem v tomto salone mala moja kamoska a v den svadby zistila ze saty jej moc nesedia - podla jej predstav. a navyse jej ta pani v salone povedala ze ak by bol nejaky problem so satami tak moze kludne zavolat - ona ale mala vypnuty telefon.... 🙂 pa

• prajem dobry vecer, chcela by som sa vas opytat ake mate skusenosti so svadobnym salonom valeria a potom nema niekto skusenosti so salonom WElla? chcela by som sa tam dat ucesat aj namalovat? poradte mi ak mozte dik...

• Ahoj veslo, vo Valérii mám zajednané šaty a ja osobne som spokojná..........majitelka je príjemná osoba,aj ked moc ukecaná a trochu si presadzuje svoj názor.Nenájdeš tam však velký výber šiat 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    svadobné dekorácie
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov