Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahoj zoska, sme radi že mamé dalšiu martinčanku - nevestičku
Odpovedať
Profilova fotka
nejako sa mi to tu nedalo dnes nájsť :-( nakoniec som si pomohla v pamati PC :-) Asi tu zas nik nebude ale neva, ved snad hadam dakedy... mirka_mt: povodne som zo severu, ale teraz bývam už rok s drahým v jahodníkoch Nemáte niektorá náhodou skúsenosti s tou mladou kozmetičkou Majkou, čo robí na kozmetike MaryKay v tom novozrekonštruovanom dome pod gymplom...bola som na čistení a obočí a celkom faln, ale chcela by som vediet ako líči ...a nechcem prísť na skúšku a potom že ee ;-) Alebo prípadne mi napíšte ak poznáte nejakú čo pekne líči, diky papik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja som tu
Odpovedať
Profilova fotka
jeej čau :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak čo poradíš? máš nejakú odskúšanú kozmetičku?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi ti moc neporadím, aj ked ja na ozmetičku na malovanie mam poradila mi ju moj asestička a namalovala ju fakt na stuskovu ako herecku takže namalovať sa pojdem k nej ale ona to robi iba tak popri prace takže neviem či berie každeho, možem sa spytať ale ja zhanam tiež nejaku dobru kozmetičku na čistenie nejak sa mi znova pokazila pleť, neviem prečo a chcem si to dať do svadby do poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
miska_kac: pozrela som tvoj album :-) máš rovnaké šaty favoritky ako som mala ja (nepal), a výzdobu budem mať zelenú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale myslím si že na to nič zlé nebude ked sa ti ličenie nebude pačiť a ty povieš že nie.
Odpovedať
Profilova fotka
ešte rozmýšlam nad kozmetikou vo Vrútkach , je to v tej istej budove ako sa budem davat česat, ale neviem ako tam robia, asi pojdem skor tam lebo to mam dost od ruky trepat sa z Vrutok od kaderníčky do centra na kozmetiku. No čo už máš povybavované? Ja sa teraz drvim na bakalarske štatnice a od polky juna som free pre všetky dodatočne svadobne pripravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ešte stale cakam z Komiatnej na krstny list, takze este nemam to hlavne povolenie, ale inak mi chybaju este obrucky a oznamenia
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky! ;-)
Odpovedať
ahoj anculka - tak ako sa mas? a co babo? som tu straaasne davno nebola.. co nove?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj! Mam sa dobre, Laurinka nam rastie ;-) . (ja tu chodim, tiez uz len obcas, vacsinou na modrykonik) a nove nic. A Ty co nove? Svadba naplanovana?
Odpovedať
ahoj prepac som uspavala maleho no svadba nula bodov - zacinam zajtra - od vcera som totiz mgr. 8-) sa strasne vytesujem a dnes mam este aj narodky tak som si povedala ze dnes este vegac a zacne zajtra
Odpovedať
laura? krasne meno a dievcatko k tomu no krasa.. ja uz by som tiez brala dalsie - a strasne by som chcela po tomto sibalovi babu
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ste sa tu zisli vcera vecer. Skoda, ze uz nemam doma pc :-( Zoska, konecne niekto z inej casti MT ako z Kosut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zoska,aj ja ta tu výtam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, čaute...ako pozerám tak tie čo mame ešte pred svadbou sme väčšinou augustové ;-) sme sa nejako zhodli... dufam, že ked leto zacalo už teraz tak vydrží až do augusta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Zoska ;-) Zaciatok augusta zvykne byvat pekny. Co teraz vybavujes?
Odpovedať
Profilova fotka
teraz mam snahu sa učiť na štátnice... :-( ale inak už mám povybavované všetky hlavné veci...po štátniciach už iba treba dohodnúť výzdobu, kúpiť oblek drahému a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
A kde studujes? Kedy mas skusky?
Odpovedať
Profilova fotka
mám "len" bakalárske štátnice (právo v BB)...a štátnice 13. (piatok) jún :-( takže za dva týždne a ja nie aby som sa učila ale čučím tuná... Mirka, ako si bola spokojná v stavoindustrii? aj my to budeme mať tam
Odpovedať
Profilova fotka
Viem, je tazko odtrhnut sa odtialto a zvlast pred svadbou :-D Ako tak rozmyslam, v Stavoindustrii nas nicim nesklamali. Kratko pred nasou svadbou sa menil prevadzkovatel (ci majitel) restauracie a my sme boli jeho 1. svadba, ale vsetko sa vydarilo.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fajn, idem sa už učiť :-S ale ja sa zase ukážem :-D zatial pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
Prijemne ucenie a pekny vikend, keby som sa uz neukazala ;-) pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, idem mat saty z Valerii salonu. Jedno ale niesom si na isto. Ta prevadzkarka mi povedala, ze mam prist v sobotu doobeda tyzden pred svadbou a pomeraju si ma a tak upravia saty a potom uz nehovorila, ze mam prist este raz ci to dobre spravili. Myslite si, ze mam na tom trvat aby ich spravili napr. do utorka a ja ich pridem este vyskusat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevestičky Majuška, to by som ti odporúčala... čo budeš robiť v piatok, resp. sobotu so šatami, ktoré ti z nejakého dôvodu nesadnú??? Aj keď budú mať určite kopu rečí , nedaj sa odbiť... pa I.
Odpovedať
ahoj maji - urcite trvaj na tom ze si ich chces este vyskusat. taky problem v tomto salone mala moja kamoska a v den svadby zistila ze saty jej moc nesedia - podla jej predstav. a navyse jej ta pani v salone povedala ze ak by bol nejaky problem so satami tak moze kludne zavolat - ona ale mala vypnuty telefon.... :-) pa
Odpovedať
Profilova fotka
prajem dobry vecer, chcela by som sa vas opytat ake mate skusenosti so svadobnym salonom valeria a potom nema niekto skusenosti so salonom WElla? chcela by som sa tam dat ucesat aj namalovat? poradte mi ak mozte dik...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj veslo, vo Valérii mám zajednané šaty a ja osobne som spokojná..........majitelka je príjemná osoba,aj ked moc ukecaná a trochu si presadzuje svoj názor.Nenájdeš tam však velký výber šiat :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?