Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
zoska tvoje satocky vypadaju velmi jemnucke a pekne, urcite su velmi pohodlndone. Ja viem, ze mam byt taka. Badame to, ze mi im hovorime, ze necham to na vas, ved ako poviete, my sa v tom nevyzname a potom to naozaj urobia podla svojich predstav a ked si potom chceme povedat svoj nazor, tak uz viacmenej nemame sancu, lebo sme sami uznali, ze sa v tom nevyzname. Ja do toho salonu pojdem v stredu a skusim si pozicat digitalny od kamarata, tak potom to tu hodim. No ale hlavne jej musim povedat, ze pridem napr. v sobotu doobeda nech si ma pomeraju a nejak v stredu si ich pridem este vyskusat a potom v piatok po ne, alebo mozno mi ich daju aj v stredu ak budu dobre, neviem. Juj ale ked ja nemam rada taketo dotahovacky.
Odpovedať
Profilova fotka
Maji, pozri ty si platiaci zákazník , ide o svadbu a nie o narodeninovú oslavu, tak daj jasne najavo čo a ako...ja som teraz možno múdra, ale tiež som robila to, že : "nechám to na vás"....až mi raz urobili v kvetinárstve takú otrasnú kyticu, že som sa za nu az hanbila, vyzerala aso baseballová pálka, proste otras, škaredé oschnute ruže podotýkam že len 3 a stála 300sk. Odvtedy si riadne rozmyslím čo kde a ako poviem. Dať si poradiť to hej, ale zvážiť to a rozhodnúť sa podla seba
Odpovedať
Profilova fotka
kde si ideš dať robiť kvietky? Mna dost mrzí že už nieje kvetinárstvo Acer, to bolo super, ale baba je na materskej. A Záhrady sa bojím od poslednej skúsenosti ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
my mame dobre skusenosti v tescu, maju tam vzdy krasny vyber kvetin a velmi mile su tam, ale povedali, ze album s kyticami maju na severe v kocke, tak sme tam sli a bola taka nesvoja tak sme isli odtial. No ale nakoniec sme to tak vyriesili, ze aj tak priatel ide az z trencina a pridu az nejak o 14.30h a to uz by bolo zatvorene, tak ju nakoniec objedna minkova sestricka v trencine a pred odchodom v sobotu si ju pojde zobrat. idem papa
Odpovedať
Profilova fotka
zoska a nie len na šaty mame rovnaký vkus aj u mna vyhravaju kaly a ja si idem dat kvietky viazat do zahrady majitelka je moja dobra kamaratka a zdy som tam bola spokojna :-) a zozka saty mas krrraaaaaasne....... majka tesim sa s tebou ....... a nedaj sa platíš TY
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala robit svadobnu kyticu prave v kvetinasrstve Zahrada podla obrazka, co mam v albume a urobili mi ju presne taku istu, krasna je doteraz.....potom pridam foto zo svadby nech mozete porovnat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz sa tesim, no co vravim kocky su sikulky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zojka uz viem ktore si myslela dakujem peken pojdem sa tam zajtra opytat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky,ako sa darí?...........Majka, ja som pri nej len z úžasom počúvala,ani ku slovu ma nepustila.........toto takto,toto takto a dovidenia,aj ked som zmeniť termín bola........ja sa fakt spolieham na to,že si dá záležať ked mi to povedala........PS: ten nový vozík vyzerá výborne Miška,už máte obednané obrúčky?
Odpovedať
Profilova fotka
strawbery je to hamba ale nemame, keby to zaležalo na mne už su objednane ale zosuladiť sa s priatelom je ťažke teraz robieval do osmej - desiatej večer a to su už obchody zavreté 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak kočky dnes som sa rozhodla že sadnem k PC a nepohnem sa kym nevytvorim oznamenie :-D tak držte palce
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa dari, Miska ;-) Som zvedava, ci sa pochvalis do konca prac. doby, ze uz je oznamenie hotove :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Miska to je v pohode že ešte nemáte obrúčky, ved pokial si už dačo vyberiete tak to urobia do 2 týždnov. My sme si mysleli že to trvá dlhhšie a tiež sme si mysleli, že sa nebudeme vediet dohodnut, obzerali sme zlatníctva v ZA a potom sme v MT len tak zašli do podchodu do Jantáru a za 15 min sme vychádzali s objednávkou :-) a bolo to v sobotu doobeda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ake ste si v podchode vybrali??
Odpovedať
Profilova fotka
mám ich odfotené v albume :-) sú hrubšie trošku, preto boli aj drahšie, ale nhned sme sa zhodli...ved si kukni :-)
Odpovedať
nazdarek zoska vidim teda ze sa cinis :D pripravy teda naberaju ten riadny spad co?.. ucit sa ti nece,ze? nezavidim..toto su urcite prijemnejsie veci ze? ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D som pristihnutá.... práve raňajkujem, potom s vrhnem na učenie, keby sa dalo raňajkovať tri hodiny :-|
Odpovedať
peta, nic si z toho nerob.. toto uz prezijes a potom? len si predstav ako ti bude potom.. takato vysmiata budes chodit :-D a budes vediet ze uz ti nic nebrani v tom aby si si toto vsetko uzivala naplno.. ja viem ze sa mi to lahko hovori, ale niekedy sa treba prekonat.. a kludne si ranajkuj aj hodinku to je v pohode.. ved dozenies :D a kedy mas ten termin? aby som vedela kedy mam na teba mysliet ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zoska mas pekne oznamenia kde si si dala spraviť? Babulky chcem vas spytať ako je to so svadobnym autom kolko ich idete ozdobovať jedno či dve? Ako myslím tak hlavne jasne že stušku dam na všetky
Odpovedať
Profilova fotka
mima: drž palce 13. Júna je to piatok ;-( Miska: oznamká som si vybrala z katalógu v salone Elegantstitch v ZA- odtial mám aj šaty. Distribuuje ich tam firma pamas- salón robí len sprostredkovateľa. Proste si to tam vyberieš- farbu, text, druh písma, oni to objednajú a potom ti napíšu sms, že už to tam máš....ale myslím že sa to dá objednať aj priamo z ich stránky www.pamas.sk a je to aj lacnejšie čo sa aút týka- ja mám ozdobu na svoje už doma- kúpenú tu v bazare a ženích ide osobitne tak jeho auto bude tiež ozdobené- mám cylinder, ktorý dozdobím a dokúpim tyl- tak ako to mám na fotke v albume... autá rodičov len asi tak štandardne obyčajnou stuhou do Večka plus na zrkadielka a antény stužky a ostatným svadobčanom len na zrkadielka a antény
Odpovedať
zoska fiiiha..to je teda neco.. ale to mas este 2 tyzdne.. a keby si chcela vediet "trinast, pan Boh pri nas" :-D chichi.. moja ucitelka vtedy tiez robila skusky a odvtedy je to jej stastny datum, takze urcite ju budes nasledovat ;-) vidim ze mas take iste predstavy ako ja co sa tyka vyzdoby :D a ty mas vyhodu ze to budete mas skor ako ja.. potom budem vyzerat ako keby som opakovla.. :-N no ved ja snad nieco vymyslim dovtedy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela mať na utičku kaly ale autičko bude strieborne tak mam pocit že to nevinikne, a inak s tym cylindrom je to super nápad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska: neboj kaly vyniknú všade :-) Ja som upustila od kvetinovej výzdoby auta, lebo mi to príde dosť drahé- zo živých kvetov a umelé sa mi nepácia. Ten cylinder frčí v Česku, tam ho má takmer každá druhá nevesta, u nás to moc nejde aj preto sa ťažko zhánal, ale už je doma!
Odpovedať
zoska co naucena? kolko si toho zvladla dnes? mna by to teda nebavilo cely den :-S :-p
Odpovedať
inak peti tak mi ho potom odloz ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zoska tak ja som ešte nebola moja sa opytať čo by za taku vyzdobu chceli takže možno ................... neviem čo tam dam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
miska tak za vyzdobu pytaju priblizne od 12-15tis. My sme sa boli na to pytat v priore. Je to pre nas vela, ale keby som bola bohata, tak si to asi dam a nemam s tym starosti. Ale nemam tak som sa vytesovala, ze si ju robim sama.
Odpovedať
Profilova fotka
jej miska ty mas fotku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyzdobu na auto ............ to nemyslíš važne
Odpovedať
Profilova fotka
no akurat mi ju drahy uložil, som kočka čo :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?