Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
No,tak mám po zábave ]-( .......my máme iba notebook,ktorý je otcov a on ho práve teraz potrebuje do práce,pa
Odpovedať
Profilova fotka
neboj ešte niekedy pokecame
Odpovedať
Profilova fotka
miska mam tam ist 13.6-v piatok, vtedy ma to vsetko odmerat, lebo saty bude skracovat a chrbat rozsirovat, a este nieco prisivat a potom este na ten dalsi tyzden, aspon hadam, ze na skusku nejak v stredu ci to dobre spravili. Strasne chaosi a uz aj ja som z nej zchaosena.
Odpovedať
Profilova fotka
počuj majka nesmieš sa jej dať jednoducho si dupni a povec jej že nech sa nehneva ale že ty si za tie šaty platiš a rada by sa v nich aj vyobzerala nech ta bud obsluži alebo pojdes inde....... a nemyslím si že má až zas tak vela svadieb, ona to tam ma iba ako hobby je tam iba ak sa objednaš tak pochybujem že jej to zas tak ide a aj keby jej to šlo ty si zakaznik a jednoducho bud sa ti bude venovať alebo sa možeš na nu vykašlať ................
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si bola saty skusať už 2 krat a ešte ma netreba merať a zakaždym mi dalii topanky, sperky celeku zavoj a vyskušala som 5 krat tie iste šaty a nikto ma nenahlil a aj by skusil sa nesmieš dať lebo s tebou bude zametať ved ti to nedava zadarmo
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, tak ja kukám ako puk...nechápem ako može byť tá ženská taká... ]-( Majka prosím ťa nedaj sa už nabuduce...ked si dohodnuta na ten piatok a bude mat zase nejake kecy ze ma malo času tak ju už usmerni, nech sa uvedomí, alebo si so sebou zober nejakú držku :-D :-D čo jej to vytmaví za teba
Odpovedať
Profilova fotka
na ten piatok sa objednam, zavolam jej radsej este, lebo je dobra chaoticka. Dak dufam, ze potom sa bude spravat nie hr, hr. Ale ked som bola prvykrat, tak taka nebola, tak potom hadam bude vsetko ok. Este sa mi tam jedny saty pacili, ale neviem ci by mi sedeli, tak si ich potom len tak vyskusam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež bola v ZA, v troch salonoch...všade super pristup...požičali boty, šperky- aj so šatami v cene, závoje na skušanie...proste pohodička
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak nedaj sa
Odpovedať
Profilova fotka
majuska prosim ťa ake si si dala rozmer na oznamka aj farebnu aj bielu časť,
Odpovedať
Profilova fotka
miska zachvilku, len nechcem teraz otravovat priatela, lebo nieco robi. dala som si saty do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ano počkam prepač ze ta takto otravujem, idem kuknuť
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ty si ale krasne nevestička, a vlasky už vieš ako budes mat
Odpovedať
Profilova fotka
tak farebna cast 15x10,5 a biela cast 12,5x8,5cm dakujem, uz musim ist, lebo zasivam priatelovi ladvinku
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ti pekne si pokald ani nevieš ako si mi pomohla
Odpovedať
Profilova fotka
miska aj nabuduce x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Majka,si fakt úžasná v tých šatách :-D ...........zistila som,že máme rovnakú básen na oznamku-ved su to aj velmi pekné slova
Odpovedať
Profilova fotka
Miška,aj ja som sa divila prečo máš pri sebe 23.augusta,ked máme spoločný termín,stáva sa,no.
Odpovedať
Profilova fotka
no už som si to opravila
Odpovedať
Ahojte, tak my uz mame po...zavesila som tu uz aj nase fotky, zatial mame len z parku a jednu som prihodila so zabavy Inak vsetko dopadlo super,prezili sme nadherny den, este aj pocasia nam prialo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to blahozelam idem hnded kuknuť fotky
Odpovedať
Profilova fotka
maca mali ste velmi pekne ozdobené autíčko, to ste si robili alebo si si to požičala??
Odpovedať
Profilova fotka
aj nam sa pacili tie slova. Maca gratulujem, fotky mate nadherne, velmi pekny parik. A kde ste mali hostinu, a saty si mala odkial?
Odpovedať
auto som si zdobili sami s manzelom, kupila som si leskly biely tyl a umele kvietky Hostinu sme mali vo Fatranke vo Vrutkach, a boli sme spokojni Saty som si poziciavala vo svadobnom salone Elizabeth nad BaB pri trznici (Stahl), boli tam hrozne zlati a ochotni sa mi vo vsetkom prisposobit. Odporucam.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maca, pekné fotky máte :-) pekný párik, blahozelám potom prosím pripíš kde si zohnala ten lesklý tyl, lebo mne sa nejak nedarí ho najst...dakujem
Odpovedať
dakujem, ja som ho zohnala nakoniec pod Cinskym v priekope pri Lune je taky rad obchodov tak v tom, kde predavaju aj latky. Inak mi ho slubovali asi tak mesiac aj v SOFII, to je metrovy textil pri VUB na pesej zone, a mozno ho tam uz aj maju...
Odpovedať
Profilova fotka
pocujte babulkz a kolko toho tzlu treba asi tak na auto...inak si šikulka dufam, že asj mne sa tak podarí naše autičko skrášliť
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mam taky zly den, sa mi odlomil predny zub ale bol už umely a vydržal mi iba 1 rok chapete a teraz som bola u novej zubarky tak že som ho mala na hovno spraveny cele som to tam mala vraj prehnité viete čo som si vytpela.... :-( utechov mi je že sa mi to nestalo pred svadbou to by som sa asi štrbavá nevydavala
Odpovedať
ja som mala toho tylu 5m. a bolo to na nase auto presne akurat. Sirka bolo 140 cm. aspon sa mi zda.
Odpovedať
Profilova fotka
si poklad dakujem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?