Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem aj ja, skocim pozriet potom do tej sofie, ak nie tak skočím do tej priekopy- viem kde to je :-) miska: zuby su svinky ]-( mne zacal rast zub mudrosti, ijem len kvoli ibalginu :-( ani ucit sa mi nedá, neviem, neviem ako tie statnice dopadnú :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Maca,ku gratulácii sa aj ja pridávam,pekné fotky a krásna,jemná nevesta si bola. Miška,ten účes mám už vo svojom albume s povolením autorky :-D
Odpovedať
zoska co zubky zubky? :D som sa zavitala pozriet ze ako ti ide ucenie vidim teda ze sa trapis :-. moooooooja :-) ze pozdravujem vladuska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
strawbery pekny uces si si vybrala
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, veronika tvoj uces ale v blondatom prevedeni ma aj jedna v pripravnom albume, kde je navrchu obrucka, je teraz aj na hlavnej stranke. Aj tento uces sa mi velmi paci.
Odpovedať
Profilova fotka
majka a ty už vieš aky budeš mať účes?
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k vam, buduce nevesty Marticanky :-) Ja mam termin svadby 23.aug. 2008, zatial som si to tu len pekne citala, chcela by som sa spytat, aku mate skusenost s DJom Bosinim, pripadne ake ohlasy ste na neho poculi.Dik
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahoj nova nevestička, tak z DJ Bosinim ja nemam žiadne skusenosti a pravdu povediac som sa pri mojom zhanani z DJ - mi s takymto menom ani nestretla ale možno ine kočky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky chcem sa opytat kedy mi staci ist na matriku? uz sme mali prve nauky.... priatel totiz nema rodny a musi si ho ist vybavit do miesta bydliska a to bude chvilu trvat....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lieeenka,tak ta tu aj ja vítam,no ani ja toho dja nepoznám :-| ,no dúfam,že v ostatnom ti budem nápomocná...........kde budeš mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
veslo,vy ste už mali prvé náuky?tak skoro??rok dopredu?........to máš ešte čas na matriku habadej
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa aj ja čudujem, že ste mali tak skoro nauky, inak mi mame už po naukach a ešte sme na matrike naboli mne až tento tyžden prišiel totiž rodny list s Komiatnej a mojmu drahemu to nieť néjak trva kym si ho vybyví ale na budúci týžden sa tym budem zaoberať, nestresujem všetko si vybavujem nejak v klude....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte riešim teraz spodne pradlo a chcem sa spytať aku podprsenku si davate pod svadobne šaty, ja by som moc nechcela silikonové ramienka sa mi to moc nepáči na fotkách ....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lienka tak s takym menom DJ som sa ani ja nestretla, nemam ho ani v zozname. Veslo teraz sme z babami pomykove, to naozaj mas svadbu az buduci rok? Alebo mozno si sa pomýlila v roku. Ale urcite mas este cas aj keby si to mala tento rok. Ale odporucam si povybavovat vela veci predstihu, lebo my sme to tak spravili a teraz mame celkom leharo a vybavujeme uz len take malickosti a uzivame si pocutu, ze za 2 tyzdne sa bereme.
Odpovedať
Profilova fotka
miska, ak budes mat pozicane saty, tak vobec sa netrap s podprsenkou, oni ti tam nasiju vypchavky tvojej velikosti a co sa tyka kupenych siat, tak ja co mam popolnocne, tak som si u cinana kupila lacnu podprsenku, rostrihala som ju a len kosicky nasila. Ja mam totizto problem, ze ked mam normalne podprsenku, tak sa mi vysuva hore.
Odpovedať
Profilova fotka
no musim to s tou podprskou nejak vyriešiť asi zavolam do požičovne
Odpovedať
Profilova fotka
miska: tiež som riešila podprsenku, kedze mam saty s holymi ramenami... kočka v salone mi odporučila kupit si "korzetovu" podprsenku z kt. sa daju odobrat ramienka...trochu som sa bala či zozeniem dobru, kedze nemam velke prsia, aby mi nepadala :-D Par som poskusala a potom som nasla uplne uzasnu, co mi super sedi, nemam pocit ze by mi isla spadnut a je pohodlna...(mam ju odfotenu aj v albume) v salone mi totiz odporucili aby som na skusku pred svadbou prisla aj s podprsenkou a topankami, ktore budem mat, aby mi vedeli pripadne presne upravit saty, aby som sa dobr :-N e citila... priznam sa ze mna by to asi nenapadlo
Odpovedať
Profilova fotka
no preto sa pytam aj mne to povedali ale mna by to napadlo lebo moja mama je krajčirka a tam si kočky tiež na letne šaty musia nociť podprsenku aku budu mať, no idem hneť kuknuť do toho albumu tvojho a kde si ju kupila ja tiež nemam nič moc hladam to pol hodinu kym zistím kde ich mám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ty si už dobre vybavená .... a nerobi ti ešte menšie prsia ta podprsenka ???
Odpovedať
Profilova fotka
praveže nerobí mensie, skor naopak :-D ja som ju kupila v Bystrici, ale myslim ze Lormar maju takmer v kazdej predajni spod.pradla...no a uz ked som tam bola tak som nakupila aj ten zvysok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miška,ja som si kúpila podprsenku bez ramienok, ktorá ma na spodnes strane také dva silikonové tenke pásiky vdaka ktorým sa ti nezošuchne ani o milimeter a telu to nevadí.No a spredu v strede je taká pevnejšia,aby prsia pekne ukázala,no jednoducho pohodka.Kúpila som ju v centre ako ideš s mesta ku Moskve-vedla tej preskenenej lekárne.Nad vchodom je nápis SPODNE PRADLO do oblúka červeným písmom.Tej predavačke povieš,že chceš podpsenku pod svadobné šaty bez ramienok.
Odpovedať
Profilova fotka
to ideš tak do pasaže a hore je juka či nie ??
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem čo je hore,no ked uvidíš ten názou hned vonku nad tým vchodom,tak si správne.
Odpovedať
Profilova fotka
no hadam to najdem teraz si to nejak neviem predstaviť A konečne mam zajednane obručky, chcela som si ich dať do albumu ale na nete ich ešte nemau vraj su novinka. Su uplne ine ako som si povodne predstavovala ale musela som brat ohlad aj na moju drahu polovičku.... a teraz su pre mna najkrajšie na svete lebo su NASE
Odpovedať
Profilova fotka
miska: to spodne pradlo je tam kde si myslis...tam kde je aj yuka :-) a odkial mate obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
strawbery mi poradila jednu predajnu vo Vrutkach ale su to obručky od Šuleka
Odpovedať
Profilova fotka
Majka ja asi aj tak potrebujem aby si mi pomohla. Ty si to oznamko rola vo Worde?? A ako?? Si si rozdelila papier na 4 časti??? A ake písmo si si dala ja každe čo sa mi páči a som si vybrala nepozná diakritiku ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miška,super,predbehla si ma,hoci my ich už dávno máme vybrané...........do kolkých dní vám prídu?
Odpovedať
Profilova fotka
no do mesiaca
Odpovedať
Profilova fotka
Ja podprsenku nebudem mat, lebo sa mi vzdy zdvíhajú aj ked mam tie pasiky, tak mi tam nasiju vypchavky. Miska vies aka som rada, ze oznamka som si spravila v predstihu, ked som bol cas na rozdavanie, tak to by sa mi uz nechcela. Moj postup bol: v Demre som si kupila taky tvrdy papier, zrubkovany, maju rozne farby, nastrihala na tie rozmery co som ti pisala, potom som este nastrihala tie pasiky po bokoch. Dalej kupila stuhu a robila maslicky, dalej kupila priesvitny papier ten najtensi a tiez strihala. Takze toto si mozes spravit aj rok dobredu :-D . Nastihas si ten tvrdy papier, pasiky, maslicky a priesvitny papier a strihas, strihas a male pasiky a maslicky lepis a lepis. No a ked bude uz cca 2 mesiace pred, tak na jeden kancelarsky papier sa mi zmestili 3 basnicky (vsetek ten text), dala som to do stredu listu a bolo to pisane pismom Forte a velikost 12 a nie hrube ani sikme a len nase mena boli napisane 16tkou a pismom Script MT Bold a vytlacili sme kolko sme potrebovali a potom sme to tam len vsunali, to bolo rychle a bola som veeeelmi rada, ze ten zaklad som si spravila skor.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?