Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

21. jan 201545980
  • peti diky moc..mas to u mna.. ty zasa ak by si nasla nieco co chces z ba, alebo my, tak daj vediet.. aj ked z ba je aj miro so zuzkou ale ti to urcite tak radi nevybavia ako ja 😃 o tom som na 100% presvedcena 😉 😵

• ahoj strawbery, preco rok dopredu? ved to mame tento rok v oktobri

• veslo ale v medailoniku mas rok 2009 🙂

• Sponzor fóra
  • joj asi mi usla ruka diky ze ste ma upozornili....

• majka jednoducho, hore nad fotkou v albumoch maš taky červeny krížik tak ten stlačiš a fotka je fuč

• Ahojte baby,ako máte?.............ja sa trápim s oznamkom v Coreli a vôbec,ale vôbec mi to nejde

• miska dakujem. Miska a tvoje oznamko ako?
    nika tak to ti asi neporadim.

• Ahoj majka,no už sa dopátrávam postupne aspon k tomu odkial sú tie oznamka 😉
    Ako sa máte?

• my sa mame vyborne, chceme ist vonku. Na svadbu sa tesime, uz mame skoro vsetko spravene, uz len tak na skusku siat, stretnut sa este raz s kameramanom, tak detaily.
    A vy ako? Vcera sme inac boli v Snowlande a mali tam mat nejaku akciu velku, tak som si spomenula na teba, ze uz o 3 tyzdne by si mala svadbu.

• staci teda babenky ked pojdeme na matriku tak dva mesiace pred svadbou?

• Veru Majka......o tri týždne som to mohla mať,ach-no čo už........idete sa len prejsť,či dalej autom?
    My sa máme dobre,v pondelok oslavujeme výročie-5rokov 😃 .Akurát som sa dopátrala presne k tej firme oznamka,ktoré mám v albume,tak som rada.
    No a zhánam ešte tolko vecí..........
    Veslo: jasnačka,nemaj boja..........my čo máme svadbu v auguste sme ešte neboli ani na jednej náuke a nemám strach 🙂

• tak to ja mam dnes po poslednej nauke.... ale na matrike som ešte nebola. my sme sa chystali grilovať ale neviem sa bojim asi začne pršať .... a bavím sa s oznameniami... ja mam ušetrenu robotu so strihaním milačik požičal z roboty orezavačku na papier ma to aj pravito super vec

• nika pojdeme auto, lebo ideme este nasim nejake veci pozanasat.
    veslo urcite staci
    miska tak to mas naozaj o postarane, ja som to pekne vsetko rucne

• ty vieš kolko času učetrim akurat sa tym drahy trapi, však nech sa au polovička trošku zapojí ni nie

• ahojte ste tu nejaka?

• Sponzor fóra
  • Miška,veru,veru nech sa aj tie naše polovičky zapoja 😃 ...........dnes to počasie je také premenlive,boli ste nskoniec opekať?.........

• ak nika myslis nas opekat, tak my sme sa ani nechystali. boli sme zaniest este veci nasim ako popolnocne saty, veci na prezlecenie na druhy den, lebo oni to tam zanesu v piatok den pred sobasom a potom sme boli po kamienky na Lipovci aby dedko mal okolo grobu pekne.

• Ahoj Majka,myslela som Mišku,ona spomýnala,že pôjdu opekať.........no a kolko izieb tam máte zajednaných?ja som tam kôly izbám ešte nebola,pretože už sa aj trochu bojím,oni su tam riadny popletovia v tej Valči.

• ahoj zienky, tak sa pridavam k tym, ktore uz naozaj maju po🙂svadbe a pridavam svoj albumik a kontakty, keby ste xceli kuknut....a drzim prsteky vsetkym nastavajucim nevestam, aby si uzili svadobny den tak ako ja🙂

• ano boli sme opekať teda vlastne grilovať a bolo fajn

• u nas to zasa nika je opacne,my chaosime 😃 . ale to staci aj cez internet vybavit, aj my to tak robime.

• sorciera krasne fotky, ste pekni par 😵

• majka-nadhera oznamko mas super.Kolko si sa s tym bavkala. Nas to cochvila tiez caka- a asi aj samovyroba. Ja som sa uz o nieco pokusala, ale nie je to ono. Chceli by sme nieco podobne, ale uz sa to nebude prekryvat tym priesvitnym papierom. A Majka, ohladom satociek sa nedaj, ja som tam bola na drzovku vyskusat dcere satocky a samozrejme boli jej male, majitelka ,,to nie je problem", ale to je problem -pre mna to bude jedna s prvoradych osob na svadbe a chcem,aby bolo vsetko OK. Takze uz som sa rozhladavala po krajcirkach. A ja mam u nej vybrane tiez satocky,tak uvidim ako to dopadne.

• tinea s oznakami sa mi chcelo bavit, ale neviem ako dlho nam to trvalo.
    S tymi satami, mne su vacsie tak dufam, ze skratenie nebude problem, ale je taka hr hr a tak clovek aj vaha.

• Skoda, ze v MT je taky maly vyber aspon podla mna a to som bola vsade. Bola som aj v Prievidzi tam by som si aj vybrala , ale tie co sa mi pacili,bolo na nich vidiet nosenie. Dost vaham este nad objednanim . Mam vysnivane satocky a nikde ich tu nemaju. tak uvidim. Mozno aj pre to hrrr. sa tak rozhodujem. Papier na oznamka si kupila v Demre?

• to ved to skoda, ze je taka hrrr, ale v piatok mam ist tam a pomeraju si ma a potom este na skusku, ale prave vtedy ma ist niekde mimo SR tak dufam, ze nebude vymyslat, ze netreba ist potom na skusku.
    Ano v Demre som kupila tie papiere, maju roznej farby.

• ahojt kočky to je ale dnes počasie vonku čo

• miska tak to hej, ale aspon si poupratujeme

• no a ked mne sa tak nechce 😃

• som myslela že si dnes už začnem lepiť oznamka ale budeme to musieť asi vytlačiť u mami alebo peťo v robote, lebo mame doma lejzrovku a ta tam robi na tom šmuhy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov