Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
peti diky moc..mas to u mna.. ty zasa ak by si nasla nieco co chces z ba, alebo my, tak daj vediet.. aj ked z ba je aj miro so zuzkou ale ti to urcite tak radi nevybavia ako ja :-D o tom som na 100% presvedcena ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj strawbery, preco rok dopredu? ved to mame tento rok v oktobri
Odpovedať
Profilova fotka
veslo ale v medailoniku mas rok 2009 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj asi mi usla ruka diky ze ste ma upozornili....
Odpovedať
Profilova fotka
majka jednoducho, hore nad fotkou v albumoch maš taky červeny krížik tak ten stlačiš a fotka je fuč
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,ako máte?.............ja sa trápim s oznamkom v Coreli a vôbec,ale vôbec mi to nejde
Odpovedať
Profilova fotka
miska dakujem. Miska a tvoje oznamko ako? nika tak to ti asi neporadim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj majka,no už sa dopátrávam postupne aspon k tomu odkial sú tie oznamka ;-) Ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
my sa mame vyborne, chceme ist vonku. Na svadbu sa tesime, uz mame skoro vsetko spravene, uz len tak na skusku siat, stretnut sa este raz s kameramanom, tak detaily. A vy ako? Vcera sme inac boli v Snowlande a mali tam mat nejaku akciu velku, tak som si spomenula na teba, ze uz o 3 tyzdne by si mala svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
staci teda babenky ked pojdeme na matriku tak dva mesiace pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Majka......o tri týždne som to mohla mať,ach-no čo už........idete sa len prejsť,či dalej autom? My sa máme dobre,v pondelok oslavujeme výročie-5rokov :-D .Akurát som sa dopátrala presne k tej firme oznamka,ktoré mám v albume,tak som rada. No a zhánam ešte tolko vecí.......... Veslo: jasnačka,nemaj boja..........my čo máme svadbu v auguste sme ešte neboli ani na jednej náuke a nemám strach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja mam dnes po poslednej nauke.... ale na matrike som ešte nebola. my sme sa chystali grilovať ale neviem sa bojim asi začne pršať .... a bavím sa s oznameniami... ja mam ušetrenu robotu so strihaním milačik požičal z roboty orezavačku na papier ma to aj pravito super vec
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nika pojdeme auto, lebo ideme este nasim nejake veci pozanasat. veslo urcite staci miska tak to mas naozaj o postarane, ja som to pekne vsetko rucne
Odpovedať
Profilova fotka
ty vieš kolko času učetrim akurat sa tym drahy trapi, však nech sa au polovička trošku zapojí ni nie
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ste tu nejaka?
Odpovedať
Profilova fotka
Miška,veru,veru nech sa aj tie naše polovičky zapoja :-D ...........dnes to počasie je také premenlive,boli ste nskoniec opekať?.........
Odpovedať
Profilova fotka
ak nika myslis nas opekat, tak my sme sa ani nechystali. boli sme zaniest este veci nasim ako popolnocne saty, veci na prezlecenie na druhy den, lebo oni to tam zanesu v piatok den pred sobasom a potom sme boli po kamienky na Lipovci aby dedko mal okolo grobu pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Majka,myslela som Mišku,ona spomýnala,že pôjdu opekať.........no a kolko izieb tam máte zajednaných?ja som tam kôly izbám ešte nebola,pretože už sa aj trochu bojím,oni su tam riadny popletovia v tej Valči.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zienky, tak sa pridavam k tym, ktore uz naozaj maju po:)svadbe a pridavam svoj albumik a kontakty, keby ste xceli kuknut....a drzim prsteky vsetkym nastavajucim nevestam, aby si uzili svadobny den tak ako ja:)
Odpovedať
Profilova fotka
ano boli sme opekať teda vlastne grilovať a bolo fajn
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to zasa nika je opacne,my chaosime :-D . ale to staci aj cez internet vybavit, aj my to tak robime.
Odpovedať
Profilova fotka
sorciera krasne fotky, ste pekni par x-)
Odpovedať
majka-nadhera oznamko mas super.Kolko si sa s tym bavkala. Nas to cochvila tiez caka- a asi aj samovyroba. Ja som sa uz o nieco pokusala, ale nie je to ono. Chceli by sme nieco podobne, ale uz sa to nebude prekryvat tym priesvitnym papierom. A Majka, ohladom satociek sa nedaj, ja som tam bola na drzovku vyskusat dcere satocky a samozrejme boli jej male, majitelka ,,to nie je problem", ale to je problem -pre mna to bude jedna s prvoradych osob na svadbe a chcem,aby bolo vsetko OK. Takze uz som sa rozhladavala po krajcirkach. A ja mam u nej vybrane tiez satocky,tak uvidim ako to dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
tinea s oznakami sa mi chcelo bavit, ale neviem ako dlho nam to trvalo. S tymi satami, mne su vacsie tak dufam, ze skratenie nebude problem, ale je taka hr hr a tak clovek aj vaha.
Odpovedať
Skoda, ze v MT je taky maly vyber aspon podla mna a to som bola vsade. Bola som aj v Prievidzi tam by som si aj vybrala , ale tie co sa mi pacili,bolo na nich vidiet nosenie. Dost vaham este nad objednanim . Mam vysnivane satocky a nikde ich tu nemaju. tak uvidim. Mozno aj pre to hrrr. sa tak rozhodujem. Papier na oznamka si kupila v Demre?
Odpovedať
Profilova fotka
to ved to skoda, ze je taka hrrr, ale v piatok mam ist tam a pomeraju si ma a potom este na skusku, ale prave vtedy ma ist niekde mimo SR tak dufam, ze nebude vymyslat, ze netreba ist potom na skusku. Ano v Demre som kupila tie papiere, maju roznej farby.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojt kočky to je ale dnes počasie vonku čo
Odpovedať
Profilova fotka
miska tak to hej, ale aspon si poupratujeme
Odpovedať
Profilova fotka
no a ked mne sa tak nechce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som myslela že si dnes už začnem lepiť oznamka ale budeme to musieť asi vytlačiť u mami alebo peťo v robote, lebo mame doma lejzrovku a ta tam robi na tom šmuhy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?