Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Silvisia tak ja si ta vobec nepamata, lebo tam bolo strasne vela parov. Ked sme predtym chodili, tak tam bolo asi 6 parov a teraz... :-) Nika ano hovoria tak take, ale v nasej skupine to moc nerozoberali lebo tam bola mala nikolka tak len to rychle prebehli a potrat neukazovali. Ano blizi sa to, ale vpohode, dnes ideme na prechadzku, aj zajtra, nemame co robit :-D . Nika v ktorom okne byvas, lebo casto tak kukavam, ale nevidela som ta v okne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Majka,ja bývam v prvom vhcode na prízemý........tretie okno od vchodu je moja izba(máme žalúzie),takže ked idete napr.autom,tak vás vidím,no pre stromy vyšie už nevidno.
Odpovedať
Profilova fotka
miska: tie vyrezavatka tam maju, len su totalne zastrčené, a su v krabičkách poukladané, lepšie povedané, nevyložené- len odtrhnú vrchnú časť krabice a položia je do regálu, ja si nabudúce popočítam ulčky v tesku ako idu od vchodu a napíšem kde to je presnejšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nika a byvas od cesty, alebo z druhej strany? Tak to hej, to potom naozaj nevidis na do okien.
Odpovedať
Profilova fotka
Bývam od cest-od stánku..........včo ste dnes robkali?
Odpovedať
Profilova fotka
joj mne sa sestricka vratila z anglicka pred mesiacom a tak sa nudi a stale vola kde co ideme robit. Tak sme sa dnes boli prejst v jasenskej so sestrou a este jednou kamoskou, juj ale tie dve prebrali vsetkych kamaratov a kamaratky co mame spolocne. bolo dobre a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som akurát dnes po dohovoroch konečne objednala tie oznamka,som rada,že už to je a teším sa velmi na ne. Dnes som nikde nebola,pretože hned ako som sa rozhodla sa ísť opalovať,začalo fúkať a potom lejak. Mám jednu otázku,ktorú sa ta opýtam cez IP.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre budem čakať ako to odrátaš :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Miška,ako?okrem toho vyrezávatka sa ti darí s oznamkami?
Odpovedať
Profilova fotka
nika ty vlastne mozes pozerat z okna na buduci tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to si piš,budem kukať až z okna vypadnem :-D a aj vám zamávam,to jednoznačne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj ale ak ti neodmavam tak sa nehnevaj, lebo sa moze stat, ze v tom strese aj na to zabudnem :-N .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nebudem sa hnevať,len ked na to zabudneš,tak dúfam,že hostia sa nebudú pozerať,že to čo za švihnutú holku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na buduci tyžden ti budeme majka kývať všetky majka ale dobre strawbwry neviem nejak si to všetko vybavujem v klude, ale mam pocit že sa mi to vypomstí lebo mam na všetko čas
Odpovedať
Profilova fotka
babenky ako si co najrychlejsie a najjednouchsie urobim menovky?
Odpovedať
Profilova fotka
kupis v demre taky tvrdy papier, ktory maju v roznych farbach a je aj ozdobny a tapises nam mena. Aj tak vesla sa ti budu menit este ludia, tak by som to pisanie nechala tak 3 tyzdne pred na tie menovky, ale uz by som to mala nastrihane a zohnute a odlozene niekde v krabicke a potom uz len napisala rucne mena
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,Miška hlavne kým môžeš tak si všetko vybav a v klude.........ako ide hladanie prace?
Odpovedať
Profilova fotka
presne miska, juj ja som taka rada, ze som si vsetko spravila skor. Vela ludi sa aj cudovalo, ale teraz, chodime vonku na prechadzky, nestresujeme sa, je to krasny pocit.
Odpovedať
Profilova fotka
Majka,tak to ti úplne závidim,ja aj ked budem mať všetko tak budem stresovať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si to tiez myslela, ze budem stresovat, ale vobec.
Odpovedať
Profilova fotka
Keby to aj na mna chcelo fungovať.....teraz som si uvedomila,že som dostala vzor môjho oznámenia,tak ho tu môžem vlastne hodiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ale rozdelit ten papier na rovnake obdlzniky....ake velke by mali byt?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to tak spravila, ze som na druhu stranu ceruzkou a pravitkom rozdelila na rovnake casti a potom nastrihala, naozaj neni to taka makacka. Pravda ak nemas v tom vidiet zalubu a nebavia ta take veci, tak to si daj radsej niekomu spravit.
Odpovedať
Profilova fotka
nika velmi pekne, naozaj mas sa cim chvalit x-) Veslo ja mam menovky v albume, ale naozaj to neni drina.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne nejak takto podobne to asi spravim nechcem ale pisat rukou ja nepisem pekne chcela by som to na pc len neviem ci mi kopirka zozerie tvrdsi papier...... ale dakujem moc za radu .... tvoje su ale pekne ako keby si ich mala vytlacene
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, trosku sa vam sem zamiesam. Veslo, exituje specialny hrubsi papier do tlaciarni, aj so vzorkou. Funguje to v laserovych tlaciarnach.
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, krásne oznámenie ste si vybrali. Ci vyrobili? :-N
Odpovedať
ahoj tlačiaren ti ich vezme len si to musíš nastaviť ako na pohľadnicový papier aspoň mne sa to tak nastavuje a potom mi to pekne vytlačí a vypadá to ako keby to tam už bolo predtlačené Nika krásne oznámenia to ako si si tam objednala ked tam máš aj ten vzor to oni ti poslali???Aj ja by som chcela odtiaľ len v bledom alebo bielom
Odpovedať
Profilova fotka
no už si musim začať vybavovať take nutné veci, niečo ešte mam ale niečo mi ešte chyba len teraz ma brzdil ten zub tak som sa hambila chodiť po meste bez zubá ale už ho mam dnes konečne spravený ... no miláčik mi dnes ochorel :-(
Odpovedať
Profilova fotka
strawbery pekne oznamenia
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?