Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ved to mne o to nejde moja rodina mi chce tolko dat a neviem ci sa potom nestane ze petkova rodina sa bude trapne citit ked tam naši budu hadzať tisíc korunačky..... ale asi to necham tak ... možno sa nad tym moc zamyšlam
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som rada majuška že sa vam tak zacala darit, tesim sa s tebou
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Majka,nedočkavo som čakala ked tu prídeš a povieš mi,že si na tebe dala záležať a dala ti nádherné doplnky.Teším sa s tebou moja.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky... Maji, tak to je super, že sa konečne babizňa umúdrila a že sa ti venovala, tak to má byť a každá nevesta sa má tak úžasne cítiť pred svadbou :-) Miska- vyberanie do klobúka sa pozná všade ver mi... My máme rodinu z Liptova aj z Myjavy, na každej svadbe sa vyberalo... Proste to len starejší alebo DJ po dohovore s vami vyhlási, že nastáva redovy, klobukovy alebo iny tanec a že kto si chce s nevestou pripadne s mladomanželmi zatancovať posl. tanec pred polnocou mal by prispieť do klobuka(prip. inej nadoby) symbolicku sumu...nech si to kazdy vyloží ako chce... Dohodni sa s nejakou ženou, ktorá to bude vyberať a táto tradícia je všade známa, neboj nič :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte k tomu vyberaniu... kamoška sa vydávala min. rok, celá ich rodina bola z MT, pár ludí došlo z Prahy a ked DJ povedal o 23.15 že " pozývam vás do tanca, v ktorom sa prispieva mladomanželom na domácnosť a medové týždne" všetci vedeli o čo ide a zdvihli sa a išli do kruhu tancovať
Odpovedať
Profilova fotka
Čauky babenky,Miška ak?,tvojmu priatelovy je už lepšie? Majka sem už asi príde ako pani:))...........som taká zvedavá na tie fotky ich svadobné,juj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nika nie este som slecna :-D x-). Uz draheho nemama doma, tak gazdujeme a pripravujeme s asistentkou.
Odpovedať
Profilova fotka
No,tak to vám je dobre :-D ..........ja zhánam rúžové či červené obálky na svoje oznámenia,žial bezúspešne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majka tak tu tvoju svadbu nakoniec nestihne mama potrebuje ist do nesluse tak som taka smutna..... a ani s kočkami sa nestretnem tak ti prajem vsetko dobre nech ti svadba splni vsetky tvje ocakavania.... ale uz zajtra mas svadbu jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii maji ved tz sa zajtra vydavas .....
Odpovedať
Profilova fotka
No ved to,aj ja som s toho vzrušená.........zajtra budem kukať z okna hádam už od rána,dôfam,že ten kostol stihnem potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Majka, ani mne nevyjde prist do kostola, tak Ti zelam, nech sa Tvoj svadobny den vydari podla predstav a nic vam ho nepokazi :-) Budem na vas mysliet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dakujem. Prave sme sa vratili z prechadzky, bolo dobre. Nemyslela som si, ze sa den pred svadbou pojdeme este prejst. Teraz si idem robit nechtiky, ale stratila som asi take lepky kvietkovane :-( co si tak na nechet prilepim tak budem mat len tie konceky take biele.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fakt si stratila tie lepky?škoda,snád ich ešte nájdeš............to je super,že si bola vonku,ved je tak krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ich najst, tak to uz necham tam :-| . ano je krasne vonku. mne stale nedochazda, ze sa zajtra vydavam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nedochádza ti ti ani pri pohlade na tie pekné biele šaty?..........ozaj a čo rozlúčka zo slobodou,bola?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby...........krámy mi zhaltili plán ísť do kostola ]-( ,no zato som pekne sedkala v okne a bola v diani,kedže mám Majku rovno oproti. Mino bol vysmiati a Majka ked vychádzala za sprievodu harmoniky,priam žiarila.Krásny boli. Slniečko svieti,teplúčko je..............joj,krásne im to vyšlo. Už sa teším,ked nám ukáže fotky a porozpráva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak,nevie niekto niečo o Anculke?Už sa tu dlho nezastavila,nie je náhodou už mamina? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kočky, tak ja som majku nestihla...bola som v tom Polsku hladat šaty a nič!!! ]-( Došla som až teraz a som mrtva Tiež sa už teším na fotecky pani Majky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nič si nenašla alebo tam nič nemali???
Odpovedať
Profilova fotka
no, kupila som si jedny krátke letné šaty, také saténové, ale v podstate obyčajné....hlavne kvoli promóciám...ale popolnočné, nie...výber by aj bol, ale ja chcem dlhé a všetky mi boli nad členky, takže smola Ale výber tam majú fakt dobrý, a vela z tych šiat je v slovenských obchodoch a o 500sk drahšie... No ja idem v pondelok ku krajčírke, snád to vyjde
Odpovedať
Profilova fotka
Tak držím palce aspon u nej..............máš okrem tej dlžky aj inú konkrétnu predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
No chcela by som jednofarebné hladké dlhé saténové, jednoduché, len hore možno na zaviazanie okolo krku alebo odhalený chrbát alebo tak.... proste jednoduché ale zaujímavé...žiadne korzety alebo kruhové sukne...ono to síce vyzerá honosne, plesovo, ale ja sa v takom necítim dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
tak na fotky sa tesim od majky aj ja ... uz sa neviem dockat, hadam nam uz v pondelok vylici ze co a ako .... no zosa myslim ze krajcirka je uplne najlpesi napad ... ak mas sikovnu urcite si usije saty podla predstav a ak chces iba saten tak ten sa da tiez lahko zohnat ....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj..mohli by ste mi prosím poradiť nejakých hudobníkov - najlepšie ludovky, cimbalovka, alebo take niečo? viem že je to už trošku narýchlo, ale veľmi by som chcela živú hudbu.Prosím poradte...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Baby viete ako bolo nadherne. A najlepsie bolo, ze som to ani netusila, ze sa ja vydavam, nejak mi to nedochadzalo az ked DJ prestal hrat a my sme isli zo saly prec a vtedy som sa rozplakala ze uz je po tom. Vsetko bolo pekne a zabava az do 5tej rana uz slniecko nam do saly svietilo a my tancovali a to bol stale plny parket. Zachvilku dam fotecky. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej ahoj pani Majka :-D Uz sa tesím na fotečky, škoda že som ťa nemohla vidiet naživo, myslím že nám to moc nevyslo ani jednej čo sme chceli prísť :-| Potom napiš kedy das fotky, budem striehnut :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska, uz si to presvihla :-D Majka už má svadobný album. ;-) Nemohla som sa dočkať, kedy prídeš, pani Majka ;-) Dúfam, že ste boli spokojní aj s kameramanom.
Odpovedať
Profilova fotka
Som nejaka spomalena, idem to kuknut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nevadí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak som sa nevedela vynadívať.... Majka gratulujeeeeeem :-) Ja sa tiež bojím, že tá svadba tak rýchlo preletí :-( ta foto na wc- super :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?