Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa mám v celku dobe...........dnes by som mala srdce na mieste ak budem mať zajednaného nejakého fotografa-ku.........potom ma už fakt asi nič nebude trápiť...........o alko a nealko sa starajú rodičia,tak už budem mať hádam všetko vybavené-ešte rozmýšlam nad tým aké auto si vyberieme ako svadobné-každý nám ponúka nejaké-my pôjdeme v jednom. Tebe ešte čo chýba vybaviť?
Odpovedať
Profilova fotka
no miška výzdobu mať budeme, ale len taká klasika...ozdobené stoly- nejaká organza(dúfam), pekné servítky a sviečky, nebudeme mať balónovú vyzdobu ani nejaké svetielka.... ešte uvidíme či použijeme kvety na stoloch, pretože nám povedali že s tým nieje problém ale stojí to okolo2500 sk a že ludia hned ako si sadnú tak to dávajú nabok, lebo im to zavadzia... a to je vlastne pravda, nedávno na svadbe mali na stoloch kaly a každý to dal hned nabok, lebo sme na seba nevideli...ale vyzeralo to pekne na začiatku
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky Zoska,vydím,že si sa z dravostou do toho pustila a za chvílu povieš,,baby,tak a je všetko vybavené,, :-D Inak baby,viete čo mi ten môj vyviedol?.......dali sme si obrúčky skonbinovať z dvoch typov prstenou,majú nám dôjsť v priebehu týždna a môj chlap mi povedal,že mi ich neukáže,kedže prídu na jeho adresu-že ich uvidím ať na obrade ]-( ..........no netrafili by ste ho niečim?
Odpovedať
ahojte tak sa hlasim aj ja.. sa mi zdate baby nejake sikovne ;-) , ja som dnes pocitila prvy naval stresu.. ach jaj ved to uz nie je ani mesiac.. v sobotu sme boli u tej daniela design co spominala zoska spolu s pani szabovou tu asi miska spominala a davali sme dokopy kolko treba vyzdoby na stoly ideme mat okruhle po 12 ludi tak na kazdy do stredu nieco pekne - nie vysoke takze ludia na seba uvidia.. ja este nemam kyticu zajednanu ale danka vie ze to ide vsetko robit aj pierka budeme mat od nej aj kyticky pre druzicky aj vyzdobu auta no proste vsetko.. takze kvety odtial a potom to uz vyzdobi p. szabova - inak sa vyzna to vam poviem - vsak uz ich niekolko urobila tych svadieb.. no inak spominali ste pocasie - teda otras - som dnes doma, lebo nam robia zasklenie na jeden z balkonov a teda ti pani tam poriadne zmokli a vymrzli.. ja striedavo robim do roboty a potom som umyla okno na spalni, druhy balkon - no snazim ssa nech to tu uz dame nejako dokopy.. inak baby dajte nejaky tip na obchody s panskymmi oblekmi v mt, resp. v za.. inak aky ste mali vikend? - my taky veget - trochu upratovania a v sobotu vecer grilovacka u draheho svedka, maly bol u skoro svokrovcov tak sme posedeli do polnoci ked nas vyhnala burka - ja mam panicky strach z bleskov a to ked som dnes v spravach pocula o tej mamine s tym malym chlapcekom ze ich zabil blesk na sulovksom hrade ;-( hroza...
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka oblekov, my sme kupili v Dajane, mali tam najvacsi vyber a v porovnani s inymi predajnami aj celkom priaznive ceny. Pansky oblek aj s vestou sme kupili z 6500,-Sk, potom sme tam kupili aj kravatu a koselu.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to co sa tyka obleku, mi sme kupili v tulipe ale nie v tom velkom pri zachodoch ... nepamätam si meno a boli sme strasne spokojny s predavackou, fakt zlata baba a kedze sme zhanali petovi uz oblek na promocie tak sme vedeli ze ma problem aby mu oblek sedel a ta pani nam dala taky hnedy oblek a to bol ako sen, peto este nikdy nebol taky fesak bol ako na mieru usuty, tak sme ho hned aj brali a nikdy inde sme neboli inak aj sa tesim na vierku szabovu uvidim co mi poradi zosk aja chcem tiez jednoduchu vyzdobu len budem mat ajnavleky neviem mne sa moc nepaci take to prehnane volankovanie a tak, a balony uz vobec nie ..... ach baby ja vam aj celkom zavidim ze uz coskoro povydavate....... i
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby mam problem ohladom alkoholu, hlavne so svokrom, ja by som chcela viac druhou alkoholu ale svokor vravi ze sa to vraj nehodi, ze iba biele a tmave jeden druh ..... co si vy o tommyslite ako to mate vy??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Silvisa,no o tom zabití bleskom som počuvala v správach aj ja,niečo hrozné a aj pre toho 5 ročného syna,ktorý zavolal pomoc :-( Ja som obchody či požičovne prešla všetky,no nestíhala som si všímať ceny ani nič,pretože moja otázka ako som vošla bola-máte biely oblek?.........takže tak. Ja som víkendovala tak,že v sobotu bola u mna moja družička(bývala spolužiačka) z Námestova celý den,tak chcela,aby sme išli do mesta a vybrala som si svadobný dar,no.Včera som bola u drahého,no necítila som sa dobre,pretože sa zo svokrou budúcou nerozprávame(to je príbeh do inej témy :-| ).Ale tá sobota,fakt som sa už dlho tak dobre nebavila a nenasmiala. Tak to sa teším potom na fotky-určite to bude velmi pekne vyzerať takto okrúhle stoly :-D
Odpovedať
ahojte po druhe.. prisla som od kozmeticky - vypucena a vymasirovana - mam uz aj termin na skusku licenia a ucesu - niekedy 10 dnii pred.. prave som doomyvala ten balkon zaskleny aj skla na nom, sice je uz z vonku zaprsany samozrejme, ale uz tam aspon nie su vseda po skle popisane haky baky.. no mam v plane este teraz okno na kuchyni a zavesit zaclonu ale mam pocit, ze uz mam ruky po kolena.. ale zase kym je maly na prazdninach chcem vyuzit cas - aj drahy maka zase v obyvke :-D miska: ideme mat vino, fernet - citrus, normal, soberano, hruskovicu, ako aperitiv domaci kalvados, a pripitok sampanske.. a myslim, ze som z toho tmaveho este nieco zabudla, ale netusim co.. takze myslim, ze viac druhov potesi - a to mi radila szabova, ze fernet ide vzdy, ze aj ti co nepiju normalne, tak ze na svadbe piju a plus take domace ako slivka, hruska, atd.. ze to im nikdy neostane.. nika to ti moc nezavidim narusene vztahy - ja som mala naozaj stastie na svokrovcov - za prve to ze uplne od zaciatku brali maleho ako svojho vnuka a za druhe fakt, ze su dost tolerantni, sice niekedy ohundru, ale nejako vyraznejsie nam do vztaju nevstupuju - a strasne moc nam pomahaju.. a celkom si sadli aj s nasimi, aj ked teda uplne odlisne povahy su - teda este otec a svokor tak podobne, ale mama moja a jej manzel tam nejako nezapadaju :-D ale rozumeju si.. naposledy moje promocie - ja som sla dom s malym ho dat spat a oni potiahli do polnoci :-D no inak dakujem za tipy na ten oblek pojdem pobehat..
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, ja som to dnes počítala a svadba je za 19 dní :-o nejako málo!!! Bola som na skúške popolnočných šiat, budú krásne ;-) Ráno som vybavila autobus ;-) Ešte treba povybavovať ubytovanie, menu, výzdobu a koláčiky+ nejaké drobnosti. A dnes som si dohodla v Daniela dizajn kyticu, pierko a ozdoby na ruky pre družičky :-) silvisia: My sme oblek kúpili v Dajane, ale ešte aj v tulipe majú pekné, v predajni M&B(myslím, alebo tak nejak) a ešte sme zhánali aj v BB, ale to sa ťa asi netýka...ale keby náhodou tak v OC Europa na 2. posch. su dve super predajne, ale drahé :-| miska: pokial ten alkohol neplatí bud. svokor, tak sa rozhodni podla seba....my ideme mať hrušku a domácu slivku, a klasika biele a červené víno, tmavý alk nebude lebo sme sa predbežne pýtali kto čo pije a bud to bolo víno alebo ovocné biele destiláty... majte sa, nabudúce sa zase pochválim čo už mám vybavené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som chcela fernet silvasi a viac druhov alkoholu ale svokor je stale proti... vraj ze budu ludia miesat a ze sa moc popiju ,.......... ach neviem ako to viriesit
Odpovedať
Profilova fotka
inak este strawbery- k tým obrúčkam...tak sila, mna by švihlo...ja som strašne zvedavá :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Miska, my sme mali cevene a biele vino, fernet a borovicku....ale nas bolo len 19, a na rozlievanie pred galerkou....Soberano.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,Zoska,tak ty fakt valíš :-D ...........normálne sa nestačím čudovať. Ja si osobne myslím,že kedže v auguste bude ešte dosť teplo(aspon dúfam,že bude),najviac sa bude piť asi len víno...........my tiež nebudeme prehánať-bude víno-biele,červené,merunkovica,fernet a vodka.No a ten prípitok-soberáno.Ja si myslím,že to stačí. Dala som do albumiku svadobné topky,ktoré som kúpila v Tulipe,aby ste vydeli na čo si trúfam.........tá fotka sa otvorí až po kliknutí,pretože vyzerá ako by tam nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
No už mi nič iné nezostáva, kedže je to za tak málo dní, tak treba každý den dačo vybavit, ešte musím dorobiť pierk a menovky, začala som s nimi skoro 2 mesiace dozadu a teraz sa mi už nejak nechce |-| Strawbery (prosím napíš mi prosím tvoje meno- toto je komplikované :-D , myslím, že si nika?- veronika?) topánočky máš krásne elegantné, ale ja by som sa v nich zabila :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska,volám sa Veronika,ale tu ma oslovujú Nika,pretože n654a volajú Veronika(aj ona sa tak volá)-Majka to zaviedla. :-D Ja sa tiež obávam ako to zvládnem,ale tie požičané šatočky moje to vyžadujú-maju aj na spodku vzor.Začnem tento týžden v nych chodiť,aby som si zvykla. Čo momentálne porábaš?
Odpovedať
Profilova fotka
kukám telku :-) romantika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mame totiž notebook a stale je v obývačke zapnutý, tak vždy ked si večer pustím telku, zapnem aj PC a surfujem tu s vami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak Majka tu už dlho nebola, pisala pred dvomi týždnami že ide na týžden do Trenčína a odvtedy jej tu niet, či mi dačo ušlo?
Odpovedať
Profilova fotka
inak kukam Zúfalé manželky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska,ona potom ešte dopísala,že ide do Trenčína a prídu 18teho,takže toto si asi neprečítala. ;-) Ja som v izbe a tiež máme notebook a surfujem kade tade po stránkach,no.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zozka pocuj tie kvetinove ozdoby na ruku pre druzicku musia byt krásne, vážne si šikulka ......
Odpovedať
Profilova fotka
nika tie topanocky su fakt velmi vkusne ..... tak to uz aby si sa na nich zacala ucit chodit, aspon pol hodinnu denne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miška ale to nejdem robiť ja...to som len zariadila aby mi to spravili v kvetinárstve ;-) Az taká šikovná niesom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ale si si to sama vymyslela no nie ....
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa chystam zajtra ist do kvetinarstva, tak som zvedava ako pochodim ja, inak babule kde ste kupovali svadobne kosele ....
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, no tak to hej ;-) Ja totiž nebudem mať male družičky ale dve velké kočky a tie sa tešie ako malé deti, tak im chcem urobiť týmto radosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budemmat dve malicke a dve tiež velke kočky ..... male sa tesia ze mi budu drzat zavoj ale mam z toho strach ze ma trhnu zo zadu a zavoj s ucesom bude v haji ..... tak im to budem musiet nejak setrne povedat asi
Odpovedať
Profilova fotka
;-) no to by som sa aj ja bála, daj im robiť nejakú inú činnosť, trebárs hádzať ryžu, alebo niečo také :-) Istota je istota... Ty ideš mať taký dlhý závoj?
Odpovedať
Profilova fotka
no taky................ nikdy som si nemyslela ze sa mi nieco take paci ..... ale ked mi ho ta baba v ziline dala na hlavu uplne jednoduchy a okolo je taka hruba krajka vedela som ze svadba bez neho sa mi nebude ratat vies aka som donho zamilovana, kludne by som sa mohla vydavat v teplakoch a v tomto zavoji
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?