Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
dakujem baby. emily pocula som o tom, len nemozem cislo zohnet, mas nejake prosim? inak my sme vcera boli v bb v europe a nic - proste mi ten oblek asi nekupime, aj ked v modeve mame odlozeny do zajtra, desat tisic stoji, tak som chcela este kuknut ine... ale asi nakoniec ten kupime - fakt je krasny.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, urobím vám exkurziu počasím :-D Ja som si totiž na 2. augusta objadnela luxusné počasie :-D Takže od zajtra má byť krásne 25- 30 st. a potom celý týžden pekne slnečno, kde tu nejaký obláčik...no a v sobotu.......prevažne jasno cca 27 stupnov :-D :-D :-D Dufam, že to naozaj tak bude!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska, tiež som počula, že budúcu sobotu bude pekne a hned som si na teba spomenula ;-) Dúfam, že už fakt nemáš dôvod na stresovanie :-)
Odpovedať
no baby ja som asi blbec, ale ja sa takeho tepla bojim - zazila som to teraz napromociach a bolo nejakych 30 stupnov. takze my budeme mat polojasno, 20-25 stupnov, jemne pod mrakom, aj sprchnut moze, ale az ked uz budeme v sale.. :-p a jasne zabudla som na jemny vanok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi :-D :-D ste podarené s objednávkou počasia :-D Ak nechceš teplo, vydávaj sa v apríli ako ja. Nebolo ani 20 stupnov, možno 16 a všetci sa báli, či mi nie je zima bez pelerínky... a mne bolo veeeľmi teplo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ženy ja som si to tam hore tiež vybavila no v zhladom na to že ja budem mať na prelome leta jesena, budem mať 25 stupnou, jasno ale kludne može aj snežiť..... lupienky ruží samozrejme... Počuj zoska kde sa to vlastne vydávaš ..... ked to nevyšlo s majkou mohlo by to teraz klapnut a mohli by sme ťa všetky prisť pozreť, znamenie si možme dať napr. že budeme mať každa na hlave závoj ale to by nešl nevesta si ty ......
Odpovedať
mirka to ano.. ved my sme sa zasnubili minuly april a prve bolo, ze do roka a do dna, no ale to by som sa vydavale tesne pred statnicami a to, ked si spomeniem ake to bolo si naozaj neviem predstavit.. tak potom, ze 6.9.2008, ale kedze ideme aj mojmu synovi menit meno po drahom a on bude v septembri prvacik a ta zmena si ziada tolko dokladov a ziadosti, ze by mal zmenene meno niekedy v oktobri a to chceme, aby uz isiel do skoly s novym (a hlavne jednym priezviskom, nech nechaosime), takze nakoniec, aby to bolo rozumne po statniciach sme vybrali august 9.8. sa nam pacil ten datum... aj ked svokor buduci nam hned predpovedal, ako sa nam kolace roztopia 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, Silvi, že sú aj iné okolnosti, nielen počasie. Tak bude mat synček 2 zmeny v jednom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby,no miška, bude to super ak dojdete.... sobáš mám v galérii o 15.00 takže kludne prídite...budem veeelmi rada a trebárs si vezmite aj závoje :-D :-D Silvi, mne tiež kopu ludí frflalo, že bude teplo, kolače sa pokazia, budu sa potiť...ale moj názor- kto nechce, nech nechodí, nebudem nikoho nutit...a myslim že počasie bude celkom o.k. nakoniec, žiadne extra horučavy....a inak ja som štátnicovala v júni a dalo sa to zvládnuťso svadobnými prípravami...ale je pravda že ja nemám dieťa, takže to je o inom... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale pred štátnicami by to fakt nešlo, ak by si to zvládla vydať sa pred štátnicami, tak by som ťa obdivovala až za hrob :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby,Miška,tak to som rada,že si nám zajednala také počasie :-D ,aj ked to už fakt bude na prelome leta a jesene............vybrali sme si fakt ten posledný termín,ale aspon sa na naše albumi budú baby tu dlšie tešiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak baby,tie závoje ako poznávacie znamenie,tak to by bolo fakt prekvápko pre všetkých :-D No napríklad hrsť plná ryže(sáčok),by bola nie len sranda,ale aj využitie :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ozi fakt no zoska kolko ccheš deti, tolko ryže nakupime ale z bezpečnostných dovodov ju budeme hadzať rozpbalenú ..... :-D ale daj vedieť aby sme ju stihli nakupiť ryža je teraz v akcii...
Odpovedať
Profilova fotka
cute babenky dlhsie som tu nebola ale ste sa ropisali a mnohym sa to krati.. tak vam zelam hlvne pocasicko ake si kazda zelate a hlavne aby bol vas den naozaj krasny a taky aky ocakavate...
Odpovedať
Profilova fotka
zoska aj tebe sa to blizi prajem vsetko dobre...i
Odpovedať
Profilova fotka
Veslo dakujeem ;-) Baby, tak ak dojdete hádzať ryžu budem rada :-D Inak Miska 2 detičky by som chcela 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som stručná....včera bola rozlúčka so slobodou....bolííííí ma hlava :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Uha,tak to chápeme Zoska.........rozlúčka je predsa rozlúčka,no. :-D ............aspon si sa dobre zabavila?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, tak už som fit...zabavila som sa fajn, najlepšie na tom bolo, že to bolaspoločná rozlúčka s mojim drahym....prisli ku nám kamarati, este sme pooslavovali nejaké meniny a narodky, potom okolo polnoci sme sa presunuli do kozla a domov sme dosli pred štvrtou... :-) uz v kozli si chalani robili vlastnu zabavu a my vlastnu :-D bolo fajne, až na to bolenie hlavy druhý den :-( Hodil som do albumu popolnočné šaty...už su ušité...tak povedzte čo na ne hovoríte? prijímam aj kritiku, ale nie moc zlú :-D :-p čafteee zatial
Odpovedať
zoska su naaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeee :-D este raz: perfektneeeeeeeeeeeeee a este raz: kraaaaaaaaasne :-D x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak zoska šatočky su pekne, jednoduche a elegantne a tebe velmi pristane ta farba .....
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska,super v nich vyzeráš................su fakt kráááááááásne.
Odpovedať
Profilova fotka
baby dííky, ste zlaté :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra ráno idem na skúšku učesu, v stredu nechty, v štvrtok po šaty a piatok po výslužky a ponosit veci do sály....no a pomedzi to upresnit kameramana, fotografku, vodiča busu....budem mať veseloooo :-p ešte možno pridám do albumiku aspon tie vlasy, ked mi urobia zajtra ;-) a večer sa idem odragovat s maminou na Batoryčku
Odpovedať
caves baby.. ako? ja tvrdnem v robote a chystam si veci na zajtra, caka ma tazky den :-| v nitre 12 uradov, v ba 6 a potom este piestany ako bonus.. netusim ako to idem stihnut, ale som v robote posledne 4 dni tento tyzden, tak asi zazraky na pockanie.. :-D si ma chcu este asi vychutnat.. a neviem co je horsie, ci to, ze budem stavat o 5,30 alebo to, ze budem 12 hodin za volantom - ma to rebro boli presne v tej polohe, ked soferujem :-( no, ale dost nariekania - od piatku som doma az di 25.8. x-) x-) x-) no inak idem sa pochvalit aka som bola dnes akcna: veci pre faru vybavene, este zajtra mame stretko s dekanom, ohladom podrobnosti.. mame hotove menovky a etikety na flase.. ale hlavne KUPILI SME OBLEK!!! nakoniec predsa len ten za 10 tis 8-(, ale v konecnom dosledku som rade, ze vobec nejaky. zoska: tak baba ved ty to mas uz naozaj za par!!! mna caka rozlucka v piatok, konecny pocet je 18 ks a celkom sa zacinam tesit, aj ked teda ja dlhsie ako do 2. nevydrzim - tohto sa desim aj na svadbe, ale to bude asi ine. no a ze saty naozaj pekne! este, ze k tym statniciam, ja neviem,ze ci som to brala moc vazne, alebo som uz stara, ale pravda je, ze som sa ucila 4 tyzdne v kuse a ked v kuse tak v kuse, a to som strasny nervak a ked mam z niecoho stresy tak si to paradoxne najblizsi odnesu, takze, len ked niekto povedal svadba, tak som vrazdila pohladom :-D .. proste fakt si to neviem predstavit..ale ty si sikula, asi ti to slo lahsie do hlavy 8-) no idem domov, drahy este zostava, este sme 3 dni kolegovia, aj ked teraz mi napada ci to nejdeme este vyuzit :-D :-D :-p no uz trepem, tak letim domoooov bruu noc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.........Zoska sa teším na ten účes aký bude,no a využijem v stredu info ohladom nechtov-si ich pestujem 3týždne vyradostená,že sú dlhé všetky cca 8mm a najprv som dva zlomila a potom zas dva a úplne debilne ako ]-( ..........baby,mne už bíva aj od žalúdka zle,taká som vystresovaná. Silvisa,tak tú cestu ti nezávidím s tým bolavým rebrom a takú dialku :-| ........budem na teba myslieť a potom sa určite ozvi moja-gratulka ku kúpe obleku a fakt super rozlúčku ti prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
ty zoska aj ja chcem isť dnes večer na batoričku akurat sa chystam do emsta kupiť listky tak ak budu sa stretneme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Miška tak neviem, neviem či zozenieš listky....my sme zohnali , ale na 17.30, uz ma teraz zadok boli, ked si prestavim ze to trva 2 a stvrt hodiny =-) Inak uces som si spustila, ale budem tam kuceravá hviezda :-D tak ma mozno spoznáš, že čo tu táto taká načesaná :-D No a mám hnisavý zapal oka, tak ak mi to neprejde mojou liecbou, tak zajtra letím k Dr. Idem hodit fotos do albumu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mi sme ich chceli kupiť teraz ale v moskve bolo zatvorene tak neviem ....
Odpovedať
Profilova fotka
no ale aka herečka s teba že vau sa ti to hodi si riadna romantička
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?