Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Mirkapal ja som saty taktiez so vsetkym aj topankami v bratislave na inzerat kupila za 8000, takze pozicat za 15000 a ktovie kolko ludi ich uz malo predtebou kedze je taky poradovnik ako si pisala sa mi zda dost. V martine sa pozicanie pohybuje okolo 6000 sk a smerom na zilinu je to uz drahsie. Buckuliakova: my sme dali 4,5 za 1 kolac a to bola super cena oproti ostatnym co som videla. kolaciky boli super malicke a chutne a torta nas vysla okolo 500sk mam ju v albume myslim. a pecie to jeden pan ked budes chciet tak si aj spomeniem ako sa vola a dam ti adresu je to nejaka dedinka za sucanmi. ale musis ratat ze kolace su dost velka palka na svadbe. tento pan ti ich zarata 4,5 na kus ale nakraja ti ich viac a mozes si uneho urobit aj vysludky.
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi,dakujeme za pozdrav........budeš mať odtial šaty?.........inak nám piekla pani z Konského,no a za 2000zákuskov-pre 65ludí sme platili 10 000.Boli výborné,tak ak máš záujem o kontakt,tak napíš.
Odpovedať
strawbery: ahoj, v jednej teme si spominala,ze by ste chceli mat cirkevny sobas pod holym nebom a nevies ci ti to cirkev povoli no a kedze si sa uz vydavala,tak sa ta mozem spytat ako ste nakoniec mali obrad?zistovala si nieco? aj my chceme mat cirkevny vonku,ale zda sa ze to nebude mozne.... :-( dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monikac,velmi nerada,ale sklamem ta.....cirkevný sobáš je v naších končinách povolený len v chráme božom-kostol,kaplnka ]-( dlho sa o tom diskutovalo,ale nakoniec to cirkev zamietla..........zatial čo civilný môže byť aj v poli. O akom prostredí si snívala?
Odpovedať
strawbery: ahoj no dakujem za info....nas farar by nas zosobasil hockde on je moderny a jemu je to v podstate jedno,ale ze ked nas tam zosobasi,tak nase manzelstvo bude neplatne kedze to musi povolit biskup a to zevraj nechce ...no idem im skusit napsiat ziadost na biskupstvo a uvidim ci odpovedia... :-( chceme mat obrad na hrade Strecno....vcera som tu videla foto jedneho dievcata co mala na strecne cirkevny obrad na nadvori...kedze je tam odfoteny aj farar,tak neviem ako je to mozne ze jej povolili a nam nechcu?? ]-( oni si tusim robia len co chcu...ja teda uz neviem...aj som pisla tomu dievcatu a zatial ziadna odpoved tak uvidim ci sa ozve
Odpovedať
Ahojte, chcem poprosit Evelyna 7 o kontakt na toho pana, co Vam piekol zakusky. Vopred dakujem. Ale mozes mi poslat Strawbery aj ty kontakt na pani, ktora Vam piekla, lebo ja neviem na koho sa obratit. ;-) Dakujem velmi pekne. Inak som si zajednala saty u pani Tucekovej, aj ty si mala od nej saty? Majte sa krasne! Silvia.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Silvi,ano mala som šaty on nej a bola som velmi spokojná,dala si na mne záležať. monikac-možno tam mali obrad akože cirkevný.........fakt si tam vydela knaza??......tak to je nepochopitelné pre mna toto ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, mohli by ste mi prosím napísať referencie na reštauráciu fatranka? Včera som tam bola zajednať termín, celkom sa mi to páči, ale každá rada je dobrá rada. Ďakujem Pekný deň
Odpovedať
strawbery: ano ozaj tu je album tak si pozri... vsak prave ked som to videla,tak som nechapala preco aj my tam nemozme mat cirkevny sobas... ]-( :-( http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
ahoj monikac, otazka znie, ci mali katolicky sobas. Mozno to bol evanielicky alebo iny knaz. Ja som sa tiez na to informovala a bohuzial mame to v katolickom kostole. Pekny vikend. :-)
Odpovedať
buckuliakova: je to na isto katolicky kedze tento farar je od nas... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac........stále ti neodpovedala?tak toto ma šokuje a to vyslovene ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
strawbery: nie :-( vobec sa neozvala a uz ju nechcem otravovat na ip...idem za fararom na bud tyzden,tak som zvedava co mi na to povie...ze preco oni mohli a ja nie??
Odpovedať
ahojte, tie kolace pecu na ladovni, ako bola kedysi skolka...maju tam ucnovske stredisko...pecu vyborne a lacno...min. rok vychadzal ks okolo 4,50Sk
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monikac,už si bola za tým farárom a čo ti na to povedal?
Odpovedať
strawbery: ano bola napisem ti ip... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky,Monikac,ip som nedostala........či si ju ešte nepísala?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nemá niekto skúsenosti so štúdiom Angel v MT? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Mirkapal, čo je to za štúdio, čím sa zaoberá? :-N Vôbec som o nich nepočula...
Odpovedať
Profilova fotka
Robia make-up, vlasy, atď., je to v MT. Hľadám niekoho, kto by mi prišiel urobiť make-up domov... Tak by ma zaujímali referencie aj na toto štúdio x-) Nikto ich nepozná? :-.
Odpovedať
Ahojte kocky, chcela by som sa opytat na priame skusenosti tych z vas, ktore mali svadbu v hoteli Victoria a v restauracii Humno v snowlande vo Valci, Chcela by som vediet, ci ste boli spokojne s pristupom a kvalitou jedla. Dakujem krasne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj DRUZUZ,vítam ta tu a ja som mala hostinu v snowlande a bola som spokojná-mna mal nastarosti prevádzkár a ten mi vychádzal v ústretí zo všetkými požiadavkami........no v den svadby mal dovolenku a prevádzkarka ho zastupovala a trošku chaosila,ale dopadlo všetko ok..........mohli sme si tam doniesť alko,nealko a ovocie na stoly,mali sme švétske stoly.Tiež sme si mi zabespečili výzdobnú agentku,ktorá mala k dispozícii všetko čo potrebovala. kapacita hostí je najlepšie 60-65 viac nie,to aby sa dalo v pohode tancovať.No a dalšie otázky mi napíš do ip,rada ti odpíšem.
Odpovedať
ahoj strawbery, dakujem krasne za odpoved, urcite ti napisem koli detailom. A nema niektora z vas skusenosti s Victoriou?
Odpovedať
este by som sa chcela opytat, ci ma niekto skusenosti so studiom Gestil v Kosutoch, mam to rovno pri dome, ale vobec nepoznam ich pracu, tak ak mate nejake skusenosti, budem vdacna za info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Druzduz,aj ja bývam nedaleko tochto salonu,no v den mojej svadby malovali,tak som tam nemohla byť,,urobená,,...........no ked som sa ja na tento salon informovala,tak nevesty boli spokojné.
Odpovedať
Ahojte!My máme svadbu už 13.6.2009 a máme zatiaľ len sálu!Môžte mi baby poradiť,kde majú naj šaty v MT?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ali,no ja mám dobrú skúsenosť zo svadobnými šatami v Centrál pasáž-salon Valéria,no aj salon propagovaný na dverách pri vchode do Prioru je dosť dobrý..........no ale s totálnou nádherou som sa stretla v Ziline.
Odpovedať
Ďakujem.Rozmýšľam aj nad Žilinou, uvidím.Pobehám najprv v mt a pôjdem sa previesť aj do ZA. x-)
Odpovedať
Viete mi niekto poradiť, ako máme urobiť odobierku, keď bývame spolu v Mt a rodičov máme obaja úplne inde?Malo by to byť u rodičov, no celá svadba bude prebiehať v Mt a tak.... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ali my máme svadbu až v auguste ale šaty už mám a poviem ti že poděa mä ani mt nemusíš obehávař, všetko dosř zastaralý štýl. ja mám zo ZA. inak čo sa týka odobireky myslím že už v dnešnej dobe sa to tak prísne neberie a poděa mä stačí ak to spravíte aj u Vás doma. dôležité predsa na tom celom je že poďakuješ rodičom a tí ti dajú požehnanie(ja síce nie som veriaca ale také súhlasné stanovisko od rodičov je vždy fajn, hehe). hlavne aby ste sa im poďakovali o tom vždy bola odobierka a o tom by aj mala zostať nie je dôležité kde sa robí.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?