Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka, ja som si chcela dat piect kolace v SOU Jahodniky lebo mali dobre referencie a myslim, ze mali za 7,-Sk kus. Ale svadba bola cez prazdniny, takze smola. Vtedy nepecu lebo ucni maju prazdniny. Skus im zavolat. :-) Silvia.
Odpovedať
Profilova fotka
diky :)
Odpovedať
Baby, poznate DJ Alana Lukasika? Mate s nim niektora skusenost? Aky je? Vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticka, ja som ho mala na svadbe...bol perfektny, mozem ho len odporucit ;-)
Odpovedať
A posles mi, prosim, cez IP nejake konkretnejsie info o nom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevesticka ja som ho tiež mala na svadbe a všetci boli fakt spokojní. hrá dobre, neprieči sa tvojmu výberu vo forme playlistu a u nás dokonca aj dodržal dohodnuté, a síce vôbec nezahral to,čo som nechcela - nik zo svadobčanov ho nezlomil :-)
Odpovedať
Tak to som rada ;-) Mame sa s nim stretnut medzi sviatkami, tak uvidim co a ako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kto pozná DJ Vrába? Je dobrý. Prosím na mail. papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, má niekto skúsenosti so svadbou vo Valčianskej doline? (Humno). Ďakujem.
Odpovedať
ahoj majo kami ja som mala pana vraba na svadbe aj ako starejsieho a je vyborny :-)
Odpovedať
Ahoj Petusik. My tam budeme mat svadbu tyzden pred vami :-) Zatial len mozem potvrdit to, co tu uz pisali ine baby, ze prevadzkar je mily a ustretovy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Koľko približne budete mať hostí? My plánujeme medzi 70-80. Neviem, či to nie je do Humna príliš veľa. =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ak mozem pridam sa a hned na uvid sa opytam kde sta kocky mali svadbu? planujeme tak 20-25 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky..... ja som prave v martine na sluzobnej ceste, poznate hotel Turiec? fakt krasne vyzera, super jedlo, obsluha. mozem len odporucit, keby som byvala blizsie urcite chcem svadbu tam!
Odpovedať
Profilova fotka
Hotel Turiec ako zrekonštruovali je naozaj krásny. Len rozpočet na svadbu keby bol vyšší.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno by prekvapili, na svadbu sa da vzdy dohodnut. ja som bola prekvapena, ze napriklad ubytko tam neni az take drahe na to aky je to hotel. 2 postelova izba stoji 80 eur...ja som z TT a tam tolko (alebo aj viac) stoja ovela horsie hotely.
Odpovedať
My budeme mat 50 hosti. Najlepsie bude, ak sa opytas priamo tam. Nam vraveli, ze tam mali aj 100, ale ze to uz bolo fakt privela :-)
Odpovedať
baby mate uz zajednaneho kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
to Petusik85: Ahoj, ja som mala svadbu v Snowlande v Humne. Mala som 40 ludi. Myslim ze optimalny pocet je do 60 ludi. Este tych 70 by sa dalo, ale myslim ze 80 ludi je uz dost. Ja som mala okruhle stoly a to by si uz pri tychto poctoch asi nemohla mat. Skus im zavolat. Prajem pekny den. ;-) Silvia
Odpovedať
Ahojte buduce nevesty, my sme mali svadbu v hoteli victoria a musim povedat, ze sme boli velmi spokojni. Najprv nam chceli dat len polku saly, ale mali sme 60 ludi a zdal sa nam velmi maly parket na taky pocet ludi, takze sme nakoniec mali celu salu,ktora mala mat kapacitu 100 ludi, ale tych 60 ludi s okruhlymi stolmi tam bolo v pohode. Ceny su tam vyssie ako v Snowlande, ale zase nizsie ako v Turci, ked sme to tak minuly rok porovnavali a Turiec nakoniec so septembra ani neotvorili. A mozem povedat, ze nas v nicom neoklamali, coho sme sa dost obavali, teda moja starka nas tym strasila, ze v hoteloch to tak chodi :) A pokial mate svadbu ak do 50 ludi, velmi pekny je aj novy hotel na bystricke.
Odpovedať
Ahojte baby. Viete mi poradit nejaku dobru kadernicku, ktora by ma prisla ucesat domov?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka1114...my sme mali 20 ludi a mali sme svadbu v Ciernej pani a veeeeelka spokojnost :-)
Odpovedať
ivka1114 my sme boli velmi spokojni v Gaderskej doline :-).
Odpovedať
dakujem za tipy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Petušik85......ja som mala tiež svadbu v snowlande a mala som 65 ludí...tiež by som ti maximálne 70 odporúčila....viac by už bolo vela pre tu miestnosť. My sme mali stoly do U-čka....ved kukni foto :))
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby! ja sa vydavam v oktobri v turc. tepliciach a chcem sa opytat ci mi neviete doporucit nejakeho fakt dobreho dj? a vizazistku a kadernicku co by prisli ku mne domov?? dakujeeeeem!
Odpovedať
ahojte babenky, viete mi niektora co uz mate po poradit dobreho fotografa z Martina???? A mate niekto skusenost so svadobnou hostinou v penzione Brest v Jasenskej doline?????? Prosim piste do IP, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenka - restika - snowland vo valci, v poho sa zmesti 70 ludi, bola som na svadbe mojej kamoske... vizazistka - pani Pobehova Jarka kvetinarka - super tvoriva a vecne usmiata Danka za Daniela dizajn kvetinarstva... kontakty ak chces, poslem...
Odpovedať
ahojte martincanky, vedeli by ste mi, prosim, poradit nejaku sikovnu kadernicku v martine? ak mate niektora dobre skusenosti so sikovnou kadernickou co by si vedela poradit s dlhymi vlasmi, tak mi prosim napiste do IP alebo mail. Uplne idealne by bolo keby ma vedela uz aj rovno nalicit :))) za kazdu dobru radu vam vopred veeeeelmi pekne dakujem :) ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
poslala som Ti iveque IP ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?