Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
@bobcolj Ahoj. Ja som mala DJ Berešíka z Turian. A by si mala zaujem mozem ti poslat do ip kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali v hoteli Bystrička. Nový, moderný, ochotný personál, urobia tak ako si predstavujete a hlavne super ceny.kuk aj stranku na nete
Odpovedať
ahojte.mohli by ste mi prosim poradit?na svadbe budem mat 40 ludi tak sa chcem opytat kolko kolacov mam objednat a kolko sa dava na vysluzky.dakujem krasne
Odpovedať
@bobcolj na hostinu 3 zákusky na osobu, záleží od krabice od 12 do 30 ks, ako je veľká rodina. Záleží ešte aj či dávaš do roboty, farárovi, fotografovi, kameramanovi, DJ alebo hudbe, šoférovi..... Ja budem mať 60 a objednávam 800 + torty.
Odpovedať
no ja budem davat vysluzky len rodine.tak myslis ze pre 40 ludi mi bude stacit 200 zakuskov?do vysluzky chcem dat stvrt torty a 10 kusov zakuskov...boze to je dilema
Odpovedať
Profilova fotka
@bobcolj podla mna je pre 40 ludí 200 zakuskov malo.
Odpovedať
@bobcolj viac určite viac 3x 40= 120. 80 zákuskov chceš rozdať, to je málo.
Odpovedať
a kolko by si dala ty
Odpovedať
dokopy objednavam 500 ks,z toho 200 na oslavu a zvysok vysluzky
Odpovedať
@bobcolj ja budem dávať okolo 20 - 25 zákuskov + 1/4 torty (výslužka) rodine
Odpovedať
@bobcolj 500 stačí dokopy,
Odpovedať
no tak potom fajn...ja len take male vysluzky lebo mame malu svadbu ale pre istotu som to uaokruhlila na 40 osob aby bolo viacej...lebo inak nas bude 34 dospelych a 4 deti
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bobcolj nás bude tiež menej 46 a 12 detí, ešte neviem presný počet, stáva sa že ti niekto odriekne. Radšej viac ako menej.
Odpovedať
Profilova fotka
Otázka bola aj na fotografa, tak kuk na moje práce :-): http://zuzanasmolkova.blogspot.com/20... http://zuzanasmolkova.blogspot.com/20...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte chcela by som sa pýtať...kde ste dali piecť koláčiky?Ďakujem :D
Odpovedať
Ahojte, viete mi poradit a poslat mail na nejakeho dobreho dja a folklorny subor z okolia Martina? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@liviabelovecova ESO Bystrička. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby , nemáte nejaké recenzie na zlatníka Jozefa Vaňka zo Sučian ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahoj kocky, neviete mi poradit, kde by sme si mohli pozicat autobus v Martine - za rozumnu cenu? Dakujem.
Odpovedať
@girl177 Posli mi pls kontakt na DJ Berešíka z Turian. Boli ste spokojni? Vdaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Pre všetky nevestičky z okolia Martina je tu Profesionálny DJ-Moderátor/starejší/zabávač/svadobný koordinátor s viac ako 23 ročnými skúsenosťami. Špecializácia hlavne na svadby! Originálny a jedinečný kompletný audio-video-tanečno-zabavný program na Vašu svadbu aj s atraktívnym farebným nasvietením a špeciálnymi efektami a doplnkami. Poradenstvo, svadobný harmonogram, foto z rôznych miestností, video ukážky, osobná konzultácia a cenová ponuka je zadarmo.
Odpovedať
@matja ahoj, prosim Ta nevedela by si mi poradit, kde zohnat kontakt na byvale OSP (stavmart) - planujeme svadbu pre 50 - 70 ludi a chceli by sme zistit ci by sa dalo aj tam a za akych podmienok. Len sa neviem dopatrat ku kontaktu. Dakujem velmi
Odpovedať
Ahoj :) mozem ti ponuknut svadobne pohare ak chces :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pokial by mal niekto zaujem o svadobne video od martincanov, tak kuk do nasho profilu.
Odpovedať
@zuzkakukucka ahoj..tak mi ideme mat do 50ludi na hostinu a potom pride este asi 20 kamaratov a hostina bude v hoteli LUNA v Priekope a celkom velky priestor a aj cenovo si myslim,ze ok..24,50e. su aj na FB..HOTEL LUNA***..skus sa tam pozriet,su tam vyzdoby stolov ako aj svedske stoly,misy..
Odpovedať
Nakoniec sme dojednali hostinu v ucilisti v Jahodnikoch. Priestoru je dost, tak sme spokojni. Este si pytam radu a odporucania na kolaciky v okoli Martina? Za dobru cenu. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa týka výzdoby sály, kostola alebo domu za rozumnú cenu v okolí Martina, kľudne sa ozvite.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkakukucka Tortu doporucujem objednat u Janky Ertlovej (mozem poslat kontakt) mila pani, super cena, kolaciky pecu super v pekarni v Hasicskom dome, naproti hygiene.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
ahojte viete odporucit kvetinarstvo v martine ktore vie ak pekne kyticku urobit ale aj cenovo dostupne? predstavujem si tak cca 50 eur za kyticu.. je to realna cena? pacila by sa mi nejaka podobna ako na obrazku (ten najvacsi obrazok). A kolko dopredu pred svadbou traba oslovit kvetinarstvo? svadbu mam 21. júna. dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?