Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a aku chces, modru?
Odpovedať
ano..ta je celkom pekna..a v lete bude posobit osviezujuco..ak nebude prilis chladno..
Odpovedať
Profilova fotka
nemalo by byt :-D toto leto bolo na svadby celkom fajn, co sa tyka hlavne juna-jula
Odpovedať
uvidime,co nas caka dalsi rok.. som pozerala s drahym tvoj album..a som sa smiala,ze mas tam dost fotiek s poharikom :-D :-D ale mate super fotky..som zvedava,ake sa nafotia u nas..a hlavne,ci drahy bude spolupracovat..
Odpovedať
Profilova fotka
hehe Lea, hlavne tie z Vratnej :-D len sampano :-D :-D :-D a potom take s medvedom :-D
Odpovedať
s tym macom je super.. ako bolo na svadobnej ceste?
Odpovedať
Profilova fotka
teplo :-D 39 cez den, ale ten tyzden sa to vydrzat dalo. Bolo tam more, takze sme si chladili hlavy a tiez tam boli aj tavy, tak som si splnila malu tuzbu a na jednej som si posedela :-D len to dost rychlo uletelo... ako vsetko |-|
Odpovedať
ahojte..ako sa dnes mate?este par hodin a mate vikend a ja odchadzam spat do londyna.. dufam,nam uz zapojili telefon..nech uz bude ten net..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lea, prajem stastnu cestu... skoda, ze to vcera nevyslo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...tak bolo to vcerajsie stretnutie? ...prisla som o vela?....lea, prajem stastnu cestu....
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka, asi nebolo ziadne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Marcelka, včera žiadne stretnutie nakoniec nebolo. :-( Lea, prajem šťastnú cestu. Mňa to mrzí, že mi to dnes nevyšlo, ale len asi pred pol hodinkou som sa vrátila do Žiliny a musela som utekať do práce. :-( Snáď to nabudúce vyjde. Nesmieme to tak vopred plánovať, ale to zorganizovať na poslednú chvíľu. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
je mi to luto baby, ze vam to nevyslo... :-( ale na sruhej strane som aj trosku rada, lebo mi ma to mrzelo....aspon som o nic neprisla a mozme sa dohodnut na buduce... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Js verím, že nabudúce to už vyjde ;-) Ako sa maš, Marcelka? Ako bolo v zahraničí? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v prahe bolo super...sice cesta trvala 6 hod tam a 6 hod naspat....ale bol to super vylet...vystavu sem presli za 1/2 hod a 2 hod sme stravili v prazskych ulickach na kavicke a palacinkach :-D ......perfektna sluzobna cesta....taku by som brala aj castejsie....a aj ja dufam ze najblizsie stretko nam uz vsetkym vyjde....a ty mas este stale vela prace?....alebo uz zacnes chodit aj na aerobic ]-(
Odpovedať
ahojte..ja som sa konecne dostala domov(k drahemu)..idem sa dobalit a pockam kym pride,aby sme mohli ist..ako sa mi nechce..ale zas viem,ze to rychlo ubehne..len 7tyzdnov a som zas v ZA 8-) a bude to na trocha dlhsie..
Odpovedať
Profilova fotka
7 tyzdnov ti ubehne ako voda ani sa nenazdas a budes zasa medzi nami.... ;-)
Odpovedať
ahojkaj latea, prajem este raz stastnu cestu ...ja som len na chvilku doma,hned idem dalej... na vianoce sa tesim velmi, vyberieme tie najkrajsie saty ake su...co?? :-D :-D :-D az puknu nasi zavistlivci od zavisti.... ;-) ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, ja chodím teraz do roboty ráno na osmu a vraciam sa vecer okolo osmej až deviatej. Máme toho strašne veľa a do toho aj škola. Takže je veselo. Tak rada by som začala zase cvičiť, ale už to fakt teraz nemám ako zladiť. A do Vianoc sa to zrejme ani neupravi. Čoskoro ma čaká minimum v štúdiu a to som ešte ani nezačala písať. :-( Lea, neboj, to ubehne ako voda. Ani sa nenazdas a budes doma. Ved teraz si tam bola dlhšie, či nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no jani...aspon ze mas vyhovorku ;-) praca je praca.... :-| ale na buduci rok to hadam dobehnes :-) dam si na teba pozor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fíííha, vy ste sa rozkecali babule. ;-) Mgurnak - tak to musela byť fakt super pracovná cesta. Aspoň ste si urobili výletík. Aj my sa chystáme navštíviť Prahu - už to plánujeme rok :-( ale neviem, kedy sa podarí. Tak sa stretko nepodarilo? To je škoda, ani ja som nemohla prísť.
Odpovedať
Profilova fotka
no adi, ta praha fakt stoji za to, su tam uzasne kaviarnicky a nie su ani tak moc drahe....a za stretkom nech ti nie je luto, nabuduce sa vydari a budeme na nom vsetci... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To dúfam, že sa aj mne podarí pricestovať. Lebo som málo v Žiline. Tak uvidíme. Kočky, už máte niečo na vianoce? My už sme s drahým začali pomaly nakupovať, ale máme dosť veľkú rodinu, takže je to celkom náročné. Veľmi sa teším na Vianoce. Milujem tieto sviatky. A budú to prvé manželské :-)
Odpovedať
smaily..dik..urcite vyberieme..a po svadbe si budeme rozpravat a po rokoch spominat na tie niektore pohlady.. :-D :-D :-D ty 7tyzdnov zbehne ako voda..ved ziaci maju za sebou uz 7..a ani nevieme ako..a to je super.. hadam,bude net doma,tak by som sa ozvala,aka bola cesta..lebo sem bola dost divoka.. inac..moja spomienka na prahu je velmi zaujimava..ked som sa vracala z uk pred dvomi rokmi,sla som na super veceru..a toto leto som tam sla zbytocne,lebo mi zrusili let.. ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj ...to mas pravdu...nase prve manzelske vianoce :-D myslim, ze vsetky sa na ne tesia.....potom mozes dat aj nejaky ten tip na darceky, lebo ja nemam ani potuchy co by sme mali nakupit...tiez sme velka rodina :-N
Odpovedať
adi..tak mna cakaju tiez velke nakupy..ale budem sa krotit..lebo treba peniazky na svadbu :-D zrejme budeme kupovat nejaky alkohol..lebo sme zistili,ze v jednom obchode maju borovicku lacnejsiu o 30 korun oproti tescu..a to je znacny rozdiel..
Odpovedať
Profilova fotka
My to riešime asi dosť prakticky - otec je fanda do bicykla, tak sme kúpili prilbu a triko, sestra dostane parfém a šperkovničku. Švagrovcom sme kúpili takú papierovú lampu z IKEY do obývačky. zatiaľ takto. Viac sme ešte nestihli.
Odpovedať
Profilova fotka
celkom dobre napady...aj manzelik je fanda do bicykla, tiez sa mu chystam kupit nieco v tom zmysle...ja mam najhorsi problem s kupovanim darcekov pre mojho ocina...stale to riesime nejakym spolocnym....tak uvidime, co vymyslime tento rok...
Odpovedať
Profilova fotka
Och, Vianoce, vymýšľanie darčekov mi veľmi nejde. ale vždy nakoniec niečo vymyslím. Ale tento rok som ešte nad darčekami ani neuvažovala. |-| Ja mám na Prahu tiež veľmi zaujímavé spomienky. Tam sme sa zoznámili s mojím manželom a potom sme tam strávili ďalšie leto a každý rok sa tam vraciame. To mesto mi veľmi prirástlo k srdcu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani, to je super. Praha je fakt nááádhernáááá. Dúfam, že sa tam čoskoro dostaneme. Kočky, odpájam sa. Ešte som v práci a akosi nestíham. Užite si krásny víkend. Pooddychujte aj so svojimi manželmi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?