Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifitko25 aj ja ti veru drzim palce ;-) :-D a krasny vikend prajem pa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem aj tebe smaily :-D ;-)
Odpovedať
fifitko25 tak ako si dopadla???? dufam super.... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smaily, tak dufam, ze mi to bude stacit na postup... bola to dost narocna skuska, ako som cakala... ale nieco som vedela,nieco mi poradila kolegyna - tak navzajom sme si radili, lebo mala lepsie otazky v teste ako ja a naopak :-D snad nazbieram taky pocet bodov, aby som to v januari neopakovala :-N
Odpovedať
ahojte kočky... je tu niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bamulka, ja som :-)
Odpovedať
jeeee... tak predsa niekto... ma teraz napadlo, bolo to stretko??? dúfam, že som o nič neprišla a ešte nejaké bude, ja som totiž nemohla... ;-( a som si všimla Zuzi, že máš rada Close Harmony Friends... tak to si moja krvná skupina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, nebolo stretko, lebo sme vsetky nemohli, skoda :-( planujeme dalsie v decembri,snad to uz bude OK :-) a aaaano, CHF su skveli :-p
Odpovedať
to je na jednej strane škoda a na druhej sa teším, že to ďalšie hádam stihnem... :-D CHF si videla aj naživo? ... to som si len všimla, keď som čítala dozadu, že bola okolo nich reč :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano bamulka, boli sme na ich koncerte tyzden pred nasou svadbou, boli v dome umenia Fatra :-D bol to riadny zazitok ;-)
Odpovedať
to ti verím... ja som na nich bola už 3x a stále mi je málo... inak čo máte nové? Ty alebo ostatné manželky? Som tu dlhšie nebola tak musím dobehnuť... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
v podstate nic take, nostalgicky spominame na nase svadobne dni a je nam smutno, ze to uz ubehlo... mne sa zacala skola, opat starosti a chystame sa trosku "opeknit" si bytik ;-) co u teba?
Odpovedať
Článok sa načítava...
v práci nestíham, doma potom tiež a v poslednej dobe sa mi zdá, že ten čas neskutočne ubieha... týždeň za týždňom... no a inak sa snažíme stíhať celú našu rodinku obehnúť aspoň raz za mesiac, keďže som z manželovej "oravskej" strany dosť rodiny získala... Inak aj ja ešte nostalgicky spomínam na svadbičku, minule som si až musela kuknúť naše fotos... tak mi nejak prišlo ľúto, že je to už preč... ale za to sa viac a viac ľúbkame :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to mas pravdu, tiez sa snazime cez vikendy pobehat po rodinach, aby sa necitili smutno a sami.... fotky si pozeram este pravidelne kazdy den :-D nuz, ja som bola s nasho dna velmi unesena , spokojna a jednoducho to mam hlboko v srdci ;-) a tiez sa s manzelom stale velmi lubkame :-D
Odpovedať
Zuzi, to teda aj ja... doteraz to bol môj nakrajší deň čo som vôbec prežila ;-) stále ma okamihy z neho napĺňajú radosťou a spokojnosťou, že všetko je tak, ako to bolo dané "zhora"... ... som trošku odskočila, boli sme v kostolíku s manželom teraz večer... taká večerná romantika, lístie a prechádzka a tak... ako dvaja zaľúbenci čerství... veľa ľudí nám nechce veriť, že sme už manželia, keď nás vidia spolu a sú z toho milo prekvapení... =-) láska je ten najúžasnejší dar - a v manželstve je to úúúúžasné, nie? Inak manželky a "čakateľky" .... prajem vám krásny týždeň... neviem, či tu teraz večer ešte niekto je... asi len ja zblúdená |-|
Odpovedať
... teda, riadne pracujete keď tu nikto dnes nebol... dúfam, že nikoho neskolila choroba =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to vies bamulka...zacal novy tyzden tak kazdy dobieha predlzený vikendik... :-)
Odpovedať
ahojte ;-) je krasne citat,ze ste stastne manzelky a lubkate sa stale..... :-D :-D aj mna to caka a velmi sa na ten den D tesim..... :-D :-D a neplanujete niekto uz aj blsky.......malicke? :-D :-D :-D prajem vam krasny vecer...
Odpovedať
ahojte kočky, tak predsa niekto :-D aj vy ste mali 4 dni voľna? Marcelka ja mám našťastie už za tým... som to dnes pekne stihla... ;-) @smaily: vďaka... sa mi zdá, že sa ľubkame viac a viac... normálne to ide :-D :-D a drobca? no radi by sme asi až na budúci rok ak sa podarí =-) ale posledné dni mám neskutočné "chute" to všetko zmeniť... ako idú prípravy? máte to po Veľkej noci však?
Odpovedať
bambulka ano presne po velkej noci,aspon cez velkonocny post nepriberiem :-D :-D :-D akurat si mi to pripomenula...a ja som si to uvedomila....ja uz mam taku neuveritelnu chut na blsku,no budeme po svadbe musiet este veru pockat,lebo neviem ci by sme to utiahli,ked moj mily zacina skolu na 2 roky..... a platime hypoteku.....atd...ved to kazdy pozna... :-D :-D inac na vianoce uz rezervujem saty konecne...oznamka musim vymysliet,ale tu v mnichove zatial neviem....ci to objednam cez net..alebo s nasou fotkou....to by som radsej.....no zatial sa mi motivy nepacili moc....ale musim si uz svihnut.... :-D
Odpovedať
takže vybavuješ svadbu zďaleka? to je teda sila, dúfam, že ti má kto pomôcť tu v SK... :-D to budete mať krásne po Veľkej noci... aj výzdobu kostola vlastne, však? :-D ... s drobcom sme na tom podobne, neviem, či by sme to práve teraz nejako zvládli, hlavne finančne... ale všetko sa dá zvládnuť, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka suhlasim s tebou, ze vsetko sa da zvladnut ked clovek naozaj chce a hlavne ked su na to dvaja, tak potom je vsetko OK....moji znamy si tiez povedali ze este pockaju, kvoli penizkom a tak a teraz po 3 rokov krasneho manzelstva tuzia po babatku a sa im vobec nedari a su z toho velmi smutní.....zelali by si vratit spat cas...a my sme na tom tak, ze ak to pride, tak to pride a budeme strasne stastni....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som bola dnes mimo svojho pracoviska, a budem cely tyzden :-) bolia ma nohy, som stala 10 hodin na nohach ]-( smaily: poznam, co je to platit hypo a studovat, tiez cakame s drobcom-blskou, kym neskoncim studium to all: mala som hura predlzeny vikend, ale aj tak som sa musela veeeeeela ucit .... uf, v decembri uz mam dalsie 2 skusky na plane, takze bude veselo. ako sa vam darilo dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, som dnes kecala vo velkom s murinkom som sa aj nasmiala...sem tam zavitaj na icq.....ak budes mat cas.....a dnes sa straaaaasne v praci nudim ale uz to mam ani nie za hodku tak sa neviem dockat...
Odpovedať
Profilova fotka
jej marcelka, idem zapnut to icq :-D a o com ste kecali? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no vies, ona sa mala dnes v praci fajn...mala tam muzicka tak aj pracovala aj.....
Odpovedať
Profilova fotka
aj...????? :-. :-D :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem,.....nemala tam sefa tak........sa rozpravali....mozno :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
rozpravali sa heeeeeeeeeeeeeeeeej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno,...sa mi neda pripojit na icq.......tak si nepokecam uz asi ..no nevadi...aj tak budem o chvilocku koncit... pockaj, ved murinko nam to vrati.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?