Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej :-D pisala som ti na icq, ale si off, mne ide icq v pohode, asi je zas niekde nejaka nezmyselna chyba.... tak nech ti to rychlo ubehne :-D
Odpovedať
máš pravdu Marcelka, plne s tebou súhlasím... a v kútiku duše sa aj ja bojím, že keď budeme potom chcieť tak nebudeme môcť mať drobca... to by bolo veeeeľmi smutné, tak sme sa predbežne dohodli, že to "skúsime" na bud. rok... =-) no teraz mám akési obdobie, že by som prijala bábo hneď :-D Vitaj Zuzi, tak to si mala vlastne "pracovný" víkend, nie? Tie skúšky ti teda nezávidím, ale ty si šikulka a určite ich zvládneš ;-) ... no a dnes toho bolo celkom dosť, ale dalo sa... práve som dožehlila manželíkovi košele... joooj akutrát tie nerada žehlím, ale keď on ich má toľko :-p ale krásne mi ešte voňali aj jeho voňavkou, takže akoby bol pri mne x-)
Odpovedať
Čaute kočky, chcem sa spýtať už je neskoro dať robiť perníčky ako darčeky pre hosti??? Neviete o niečom??? Včera som videla tie, čo mi robila svokrina známa a vážne som plakala. V živote som nevidela škaredo ozdobený perník ale včera som mala tú česť. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Maťka tak to ma strašne mrzí. Rada by som pomohla ale o tomto nemám potuchy. My sme si ich tiež chceli dať robiť, ale nakoniec sme od toho upustili. Ozaj, dnes si bola skúšať šaty, že??? A ako??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Matka, nase pernicky dala robit svokra nejakym sikovnym rucickam do PB, urobili to len pre nas a vedeli o tom asi 3 mesiace pred svadbou... tak narychlo veru neviem, ci nieco zozeniete :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi... Ako dopadla skúška. Som v sobotu na teba myslela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Janka, no dufam, ze dopadla na postup do dalsieho semestra bez opakovania :-N bola dost narocna, uvidime... uz mam naplanovane dalsie dve na december, zacina ma z toho boliet hlava :-( a co ty???
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, to zvládneš. Sú aj oveľa horšie veci. ja by som mala začať písať svoju prácu, ale akosi sa do toho neviem dokopať. Stále riešim niečo iné v práci... Inak práve sme písala s Marcelkou, tak môj manžel so mnou pracuje v jednej kancelárii. To je len na vysvetlenie toho včerajšia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaasne, mate spolocnu pracu aj kancelariu??? :-p :-p :-p a aku pracu pises? ja sa tiez akurat pustam do bussines planu, do soboty musi byt hotovy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej, máme spoločnú prácu a sedíme v jednej kancelárii... A je to super... Ja začínam písať dizertačnú prácu a nechce sa mi. A už máš nejakú predstavu o svojom bussines pláne?
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, co je to dizertacna praca :-N noze ma pouc, ten vyraz som uz pocula.... ale nejako mi nezapina... zatial netusim, co to bude, zrejme nieco s obchodikom s potrebami pre psiky a macicky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nechces tam zahrnúť aj zajačikov? Vedela by som ti poradiť, čo majú radi. Najradšej majú banány a jabĺčka :-D Dizertačná práca je výsledkom doktorandského štúdia, na základe ktorého dostanem (možno) titul Phd. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juj, to je ono :-D a ziadne mozno, ty ho isto dostanes ;-) ;-) ;-) no vies Jani, rozbiehame s Matkom taky obchod - internetovy, kde sa budu predavat potreby pre zvieratka, preto som si vybrala taku temu... zatial mame len psiky a macicky, neskor pridu vtaciky, hlodavce a rybky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to je super. Potom, keď budete mať aj pre zajačikov, tak tam aj ja zavítam. Mám doma takého jedného chutného, ktorý je neskutočne rozmaznaný :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vazne mas doma zvieratko zajacika? :-D to musi byt mile :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes to už balím a bežím domov. KONEČNE :-N Tak zajtra snáď zase pokecáme. Pekný večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super Jani, uzite s s manzelikom pekny vecer :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no zuzi, si zasa prisla o vela ...zasa sme s jankou kecali na icq...sa mi to normalne zacina pacit :-D ..som tu len na skok lebo uz koncim a idem na veceru...hura
Odpovedať
Profilova fotka
ok Marcelka, uzite si to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooooooo dnes tu nikto nie je?
Odpovedať
ahojte, kočky. Tak sa vám dnes hlásim asi naposledy ako slobodná slečna. ešte som v práci ale len do 11.00 a potom ma čaká kolotoč, takže neviem, či sa dostanem k netu. :-) Takže držte mi palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Maťka, držíme palčeky a prajem ti, nech ti všetko vyjde podľa tvojich predstáv. ;-) Budem v sobotu na teba myslieť ;-) ;-) ;-) A aké máš pocity, takto tesne pred?
Odpovedať
caute baby..som tu na skok..asi zajtra budeme mat net..sa neviem uz dockat.. inac..pridala som do albumu saty,ktore som skusala v londyne..vyzeraju hrozne..ale aspon sa clovek zasmeje,ked uvidi tie obrazky..ze aky maju styl niektori ludia.. inac..ako sa mate? mne sa dnes podarilo kupit lacnejsiu letenku domov..spiatocnu stale nemam..cakam na znizenie ceny.. matusik..na teba stale myslim..ze to mas uz tuto sobotu..budem drzat palce,nech ti vyjde pocasie..tu mame celkom teplo,aj ked pod mrakom..
Odpovedať
Profilova fotka
Mila Matka, nech ti to v sobotu vyjde podla predstav, trosku ti v dobrom zavidim, ze to budes prezivat, lebo je to neopakovatelne a krasne :-) drzim palce, nech vsetko dopadne na jednotku a tesim sa, ako na buduci tyzden nam tu budes opisovat svoje dojmy a zazitky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, super šaty ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Janka, ako ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, super, len ešte stále sedím v práci. Ale hádam už o chvíľu pôjdem domov. A ty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaj, nezavidim, ja som uz doma :-D pracujem na bussines plane, zajtra si ho chcem v praci uz vytlacit na papier a v sobotu ho potrebujem odovzdat :-) v poslednej dobe si nejak dlho v praci, mate tolko roboty?
Odpovedať
ahojte..niekto akosi moc pracuje.. ja som cestou z prace krasne zmokla..nie zeby som nemala dazdnik,ale tak otrasne fukalo,ze sa neoplatil.. sme dnes robili do jedenastej..a potom len sedeli a kecali..akosi sme nemali nic na praci.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kati, tie saty v tvojom albume su teda ale riadne divne ;-) teda neviem, ale mala si pravdu, maju zaujimavu predstavu o svadobnych satach
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?