Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ver mi, že keby som nemusela, tak tu nie som. Ale keď treba, tak idem. Tak sa teším na stredu a teraz už bežím domov, venovať sa manželovi :-D Pekný zvyšok nedele
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe.....uzi si ju aj za mna :-(
Odpovedať
ahojte baby..vcera som myslela na matusik..netusik,ake mala pocasie,no dufam bola spokojna..a si predstavte,ze som sa vnoci dozvedela,ze sa pozna s mojim drahym a draheho segra jej bola na svadbe..ten svet je ale maly.. =-) =-)
Odpovedať
ahoj latea ;-) no veru ten svet je ale maly..... u nas je strasny vietor aj u vas v UK?prajem pekny dnicek :-D
Odpovedať
tu troska sprchlo..a to chcem ist na nakup.. ]-(
Odpovedať
aha ty mozes ist v nedelu na nakup??? my mame tu vsetko zatvorene..... takze v nedelu nehrozi nakup..... :-N ale nechyba mi to.....skor mi chyba ,ked pridem do Ziliny, obchody su len do 12,00 v soboty otvorene a u nas do 20,00 je vsetko otvorene....a to ma potom ide porazit doma.... :-N ;-)
Odpovedať
mame tu tesco otvorene do styroch..v soboty su tu pootvarane obchody okolo piatej..niektore vacsie aj dlhsie..nerada vstavam v sobotu skoro..ale co narobim,ked budem chciet nakupit v ziline.. :-S
Odpovedať
je tu niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau Kati :-) ja len na skok
Odpovedať
kontrolujes postu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Matusik, ak sa tu ukazes, tak sme isto vsetky zvedave, ako dopadla tvoja sobota 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
aj ja sa pripajam..a cakam na zhodnotenie.. ale musim sa priznat,ze mam jednu fotku..ked bol moj drahy v kostole,tak ju odfotil :-) ale bola krasna,aj ked ta fotka nie je najlepsie urobena..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, ja tiež celý deň sondujem, či sa tu Maťka neobjaví. ;-) Kati, tak ty si nás všetky predbehla ]-(
Odpovedať
jani..najprv som dostala fotku..a neskoro vecer som sa dozvedela,ze sa ti dvaja poznaju.. aky si mala start do tyzdna?
Odpovedať
Profilova fotka
No dosť hektický. Ráno práca, potom škola a teraz sme sa sťhovali z jednej kancelárie do druhej. A potom sa budeme zase do ďalšej. Je to na nervy. Ale teraz už frčím domov. Tak snáď ťa tu zase zajtra zastihnem ;-)
Odpovedať
pekny vecer prajem.. ja tu budem skor podvecer..pokial nebudeme mat nahodou prazdniny :-D
Odpovedať
čafte kočky... vitaj Katka... to je fajn, že si v "spojení" aj z UK, aspoň vieš, čo sa tu deje, však? :-p Inak ma tiež v sobotu napadlo že ako má Maťka bielo na svadbe... to má asi ako jediná z nás, nie? Všetky sme mali leto - jeseň... tak dúfam, že si ten sneh riadne užila =-) a že z neho nebola smutná Janka, aj nás čaká sťahovanie do veľajšej kancelárie... tento piatok... už teraz mám z toho hrôzu, síce som tam najkratšie, takže si veci spakujem za 5 min. :-D Inak ako si nažívate, manželky (príp. "čakateľky") ???
Odpovedať
ahoj bam..som rada,ze mam net..no vie padat a netusim z akeho dovodu..a anit en signal nie je najlepsi..ale verim,ze to vyriesime rychlo.. to stahovanie nezavidim..mne stacilo,kym som sa zabyvala tu..a teraz uz mam takmer vsetko..stale sice par drobnosti chyba..a hadam ich coskoro obstaram.. moje cakanie na svadbu ide celkom rychlo..tym,ze robim v skole,ta ratame,kolko nam zostava do prazdnin :-D takze to ide dost rychlo.. tebe sa dari ako?
Odpovedať
no Kati, ja tiež nie som technický typ veľmi, takže ti držím palce, aby ešte dlho vydržal (ten net)... :-D tak to musíš byť "macher" z angličtiny, keď tam učíš? A čo učíš ak sa smiem spýtať? V UK je asi iná mentalita ľudí, však? Zvykla si si rýchlo? ... aaaa vaša svadba je júlová, tak to je super... lepšie slniečko ako sneh v januári, nie? Inak tie šaty, čo si pridala do albumíku z UK sú teda fakt divné, asi tam majú inú módu... :-S ešte stále nemáš favoritky??? ... ako sa mi darí? No, ten čas dosť letí, ani si to niekedy nestíham uvedomovať... ale je to krásne aj iné v manželstve... ale však uvidíš sama onedlho :-D :-D
Odpovedať
nie..neucim..robim laborantku..to je ovela zabavnejsie..pri tychto ziakoch..a uciteloch.. dufam,bude pekne a nie moc horuce pocasie..v decembri ma caka este jedna navsteva svadobneho salonu..alebo ako to nazvat..tak uvidime..favoritky mam..ale cakam na kolekciu 08 a tu uz maju,takze dufam,v decembri vyberiem.. hrozne to leti..ani neviem ako a ubehlo 200 dni..co je dost..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, tak otváram ďalší deň našej témy. Už ste niekto online? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Adi, ja som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, jéééj, dlho sme sa nevideli, nepočuli, nepísali. Ako sa máš? už máš skúškové v škole?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adi, no vitaj tu po dlhom čase :-D Už si sa dávno neukázala. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) dobre ranko sa praje ;-) konecne som si nasla chvilocku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte obe, Adi - ano ano, skusky uz pomaly ale isto nabiehaju :-( uz mam za sebou jednu, odovzdanu pracu a zaciatkom decembra dalsie 2 na plane ]-( takze bude veselo, ale aspon tento vikend nam nechali volno, ked je ten sviatok :-p ako sa mate? sledujete tu zimu, ako sa nam rozsnezilo?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky - dlho som sa neukázala - akosi som nestíhala. Stále bolo niečo. Aj my v Dubnici si užívame sneh - je to super - keby aspoň takáto bola zima - nech nie je upršaná. Čo máte nové kočky? Ja striedavo v práci, v polovici decembra ideme do Drážďan - už sa neviem dočkať a potom ma čakajú sviatky opäť v práci a Silvester - to bude fuška. Zuzka vie o čom hovorím - média neoddychujú cez sviatky.. Škola už teda naplno funguje - no paráda, ale všetko zvládaš Zuzi. A určite aj Murinko - hoci na doktorantskom je to asi trochu iné, alebo máte normálne skúšky?
Odpovedať
Profilova fotka
No veru ... Martin na bielom koni predsa len prisiel ... nenechal sa zahanbit. A dokonca este den v predstihu. My sme vsak vsetko stihli este kym nezacalo snezit a aj nam to vsetko krasne poschlo (dokonca aj omalovany balkon :-D ) a podarilo sa mi aj okna poumyvat. Takye pomalickz sa budeme stahovat do svojho. Uz sa nemozeme dockat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, tak nudiť sa cez sviatky asi nestihneš? To vám nedajú ani na Vianoce pokoj? :-| Ja v práci riadne zarezávam, ale akosi sa mi stále nechce do toho štúdiu. Najhoršie je nakopnúť sa. :-N Práve mi prišla výzva na publikovanie článku. A vraj do 10 dní. Júj, ale o čom??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Waaaw Natalia... to je super, tak to blahoželám k sťahovaniu. to je nádhera!!! Bývať vo svojom - verím, že aj nám sa to raz podarí. zatiaľ to rieši prenájom a ešte asi aj nejaký čas bude. :-( Takže Vianoce už budú vo svojom?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?