Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • to ano 😉 kto by nechcel 😃

• velka zahrada..a bazen k tomu..sen kazdeho cloveka..samozrejme v kludnom prostredi 😃
    ved uvidime,co bude..za par rokov..ako to vyzra s tym eurom..pride toho 1.1.09?

• lea: my asi bez bazenu, ostatne mnoze byt, velky rodinny krb uprostred veeeeeeeelkej obyvacky 😛
    euro asi pride, zatial sa nic vaznejsie nedeje 😦

• Sponzor fóra
  • tak ja dufam,ze my bazen budeme mat 🙂 drahy ma doma taky maly..a uz aj stary..
    a krb by som brala tiez..lebo obyvacku by som chcela vacsiu..

• aj my velku obyvacku s jedalnou a kuchynou - otvoreny priestor 😉

• dobre rano baby..ste tu?

• ahoj Kati

• ahojte 😉

• ako sa dnes mate?

• pracovne 😠

• pracovne a školsky. A ty Kati, ako v UK?

• no ja som prave doranajkovala..zbalim desiatu..vypijem caj a pojdem do prace..hadam nemame toho moc na dnes a zajtra..

• takže tiež pracovne... 😉

• samozrejme..poctivo 5dni v tyzdni,pokial nemam pred nejakymi prazdninami 😃

• idem..prijemnu pracu prajem..

• Sponzor fóra
  • Aj tebe, Kati 😉

• halooo? vsetky pracujete? 🤔

• Ahoj Zuzi, pracujeme, pracujeme, ale už som aj online. Čo nové? 🙂

• Uf, práve som sa vrátila z jednej hodiny a pripadám si ako úplný debil. Ja a programovanie... Hrôza 😞

• Jani - to ako ja a databazy na informatike... stale neviem, ako dopadla skuska... 😠
    uz som sa tu nedostala popoludni, bola nejaka robotka a teraz kuchtim veceru pre manzelika, ako sa mate vy ostatne? je tu niekto? 😛

• ahojte baby..tak uz som doma..zaciatok dnesneho dna v praci bol totalne otrasny..hadam sa to tak skoro nezopakuje.. 😠 😠 dam si dobru sprchu a hned mi bude lepsie.. 🙂

• a co bolo Kati? 🤔

• ahojte babuľky... už máte free? ja sa chystám žehliť a vôôôôbec sa mi nechce 😒

• bamulka, ja tu mam tiez taku malu kopku, ked dovarim, tak sa to toho zehlenia pustim 😠

• no keď si predstavím tie manželove košele, tak som "nadšená"... jediné čo nerada žehlím sú práve oni... a on ich má tak veeeeľa 😢 ale z lásky to preňho urobím 😃 takže aj ty Zuzi dobre ožehli... a čo varíš? Ja som dala piecť chlieb nedávno 😃

• chvalabohu moj kosele nenosi 😃
    varim kolienko, uz bude hotove a z vyvaru urobim dobru hrachovu polievku 😛

• hm hm hm... to máš dobre vymyslené... mňam-mňam 😛 joooj, ale ja som akási mlsná v poslednej dobe, mama dnes doniesla Marlenku domov, tak si asi idem dať 🤔 potajomky

inak som si všimla, že ste sa s Katkou rozhodli zmeniť bývaníčko k lepšiemu... ja sa tiež vyžívam v takýchto veciach 😃

• no mam rada zmeny v byvani 😃 hlavne na to musi ale mat clovek peniazky, to riadne brzdi 😞
    tiez rada mlsam, potajomky vyjedam Matovi z meninovej bonboniery 😛 😃

• ahojte kočky, tak sa Vám hlásim ako vydatá ženička. Doteraz som nemala čas, ale už sa môžem venovať aj netu 😃

• no ahoj Matkaaaaaaaa 😃 tak ako bolo? kedy budu fotky? 😛 pis veeeeeela vela pis 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov