Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano ;-) kto by nechcel :-D
Odpovedať
velka zahrada..a bazen k tomu..sen kazdeho cloveka..samozrejme v kludnom prostredi :-D ved uvidime,co bude..za par rokov..ako to vyzra s tym eurom..pride toho 1.1.09?
Odpovedať
Profilova fotka
lea: my asi bez bazenu, ostatne mnoze byt, velky rodinny krb uprostred veeeeeeeelkej obyvacky :-p euro asi pride, zatial sa nic vaznejsie nedeje 8-(
Odpovedať
tak ja dufam,ze my bazen budeme mat :-) drahy ma doma taky maly..a uz aj stary.. a krb by som brala tiez..lebo obyvacku by som chcela vacsiu..
Odpovedať
Profilova fotka
aj my velku obyvacku s jedalnou a kuchynou - otvoreny priestor ;-)
Odpovedať
dobre rano baby..ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-)
Odpovedať
ako sa dnes mate?
Odpovedať
Profilova fotka
pracovne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pracovne a školsky. A ty Kati, ako v UK?
Odpovedať
no ja som prave doranajkovala..zbalim desiatu..vypijem caj a pojdem do prace..hadam nemame toho moc na dnes a zajtra..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
takže tiež pracovne... ;-)
Odpovedať
samozrejme..poctivo 5dni v tyzdni,pokial nemam pred nejakymi prazdninami :-D
Odpovedať
idem..prijemnu pracu prajem..
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tebe, Kati ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo? vsetky pracujete? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, pracujeme, pracujeme, ale už som aj online. Čo nové? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uf, práve som sa vrátila z jednej hodiny a pripadám si ako úplný debil. Ja a programovanie... Hrôza :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani - to ako ja a databazy na informatike... stale neviem, ako dopadla skuska... ]-( uz som sa tu nedostala popoludni, bola nejaka robotka a teraz kuchtim veceru pre manzelika, ako sa mate vy ostatne? je tu niekto? :-p
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som doma..zaciatok dnesneho dna v praci bol totalne otrasny..hadam sa to tak skoro nezopakuje.. ]-( ]-( dam si dobru sprchu a hned mi bude lepsie.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co bolo Kati? =-)
Odpovedať
ahojte babuľky... už máte free? ja sa chystám žehliť a vôôôôbec sa mi nechce :-S
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, ja tu mam tiez taku malu kopku, ked dovarim, tak sa to toho zehlenia pustim ]-(
Odpovedať
no keď si predstavím tie manželove košele, tak som "nadšená"... jediné čo nerada žehlím sú práve oni... a on ich má tak veeeeľa ;-( ale z lásky to preňho urobím :-D takže aj ty Zuzi dobre ožehli... a čo varíš? Ja som dala piecť chlieb nedávno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chvalabohu moj kosele nenosi :-D varim kolienko, uz bude hotove a z vyvaru urobim dobru hrachovu polievku :-p
Odpovedať
hm hm hm... to máš dobre vymyslené... mňam-mňam :-p joooj, ale ja som akási mlsná v poslednej dobe, mama dnes doniesla Marlenku domov, tak si asi idem dať =-) potajomky inak som si všimla, že ste sa s Katkou rozhodli zmeniť bývaníčko k lepšiemu... ja sa tiež vyžívam v takýchto veciach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mam rada zmeny v byvani :-D hlavne na to musi ale mat clovek peniazky, to riadne brzdi :-( tiez rada mlsam, potajomky vyjedam Matovi z meninovej bonboniery :-p :-D
Odpovedať
ahojte kočky, tak sa Vám hlásim ako vydatá ženička. Doteraz som nemala čas, ale už sa môžem venovať aj netu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoj Matkaaaaaaaa :-D tak ako bolo? kedy budu fotky? :-p pis veeeeeela vela pis :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?