Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Ahoj Zuzka, bolo to kráááááááááááááááááááááááááásne :-D :-D :-D :-D :-D Aj keď nič mi v sobotu nevychádzalo!!!! Ku kaderníčke som bola objednaná na 8.00 aj so sestrou, prišli sme ku nej už 7.50, ale robila ešte nejakú pani. Tak sme čakali, u kozmetičky v Rajeckých som mala byť 9.15, samozrejme, že som volala, že budeme meškať. Ku kozmetičke sme prišli 9.45 a to som mala ísť z Rajeckých ku našim do Černej sa prezliesť do svadobných a späť na 11.00 do Rajeckých, lebo sme boli dohodnutí s fotografom. Nestíhačky, tak mi šaty doviezli zo všetkým do Rajeckých u kozmetičky som sa prezliekala, medzitým mi volala kameramanka, že kde som Ona bola u nás v Černej a musela prísť do RT. No, Byčica :-) Ale o 11.00 som bola aj s drahým nastúpená, fograf bol presný a keďže snežilo budú fotky len z Aphrodite pod kopulou, boli sme aj hore v izbách a reštataurácií. Budú super veľmi sa na ne teším.Mali by byť na budúci týždeň. Musím povedať, že Dušan Mazák z Ilavy je perfektný a to som nevidela ešte ani fotky, bol veľmi príjemný zasmiali sme sa, úplne perfetný prístup. :-)
Odpovedať
ahoj mati..aj napriek takym nestihackam,verim,ze zvysok uz bol super..
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej, klasicky ranny svadobny stres, to poznam, :-D tiez sme nestihali, na fotenie sme meskali pol hodinu :-D skoda toho snehu, mohli ste mat fotky aj vonku, ale aphrodite je krasny hotelik a jeho prostredie priam laka na fotenie, tesim sa na fotky, dufam, ze sa pochvalis.... do kedy ste sa bavili? oslava dopadla podla predstav? a co vyzdoba? mala si z nej strach.... =-)
Odpovedať
zuzi..mali sme blazinec..lebo kazdy cosi chcel v jednej chvili..ale potom sa to zlepsilo,no pocasie to pokazilo..boli sme vsetci unaveni..
Odpovedať
takže výzdoba bola fajn, aj keď nie podľa mojich predstáv. Kytica ale bola nádherná tmavobordová z ruží na 99% taká akú mám v albume s bordovou stužkou ;-) Fotky budú až na budúci týždeň, ešte som ich nevidela, ale prístup Dušanka Mazáka z Ilavy bol perfektný. bavili sme sa do 6.00.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, do rana bieleho :-D a ostatne veci boli v pohode? dobre vam navarili? kde ti vlastne viazali kyticku Matka? a co saty, ze boli dobre upravene a vobec ti neboli velke :-D
Odpovedať
Pozerám, že sa v tej eufóríí opakujem :-D Bolo fakt dobre, v kostole nám spievali malé deti, plný kostol ľudí, brácho ma viedol k oltáru, a vôbec mi nebola zima. Drahému by sa krvi nedorezal :-D Studený bol jak ľad :-p Jediné čo ma mrzí, že ešte doma pri prosení o požehnanie som nedokázala hovoriť, bučala som ako slon ;-)
Odpovedať
mati..do siestej? super..ja ratam,ze bude super,ak vydrzime do tretej..ale to vsetko zavisi od hosti..a ty si mala teda tych spravnych.. :-)
Odpovedať
správnych, správnych pravdu máš :-) ale ako ma nohy boleli to bola hrôza. doporučujem každej kúpiť si také baletky. Ja som si kúpila u čínaka za 300,- a úplne supiš Nedá sa to v tých topánkach vydržať. Ja som ich mala obuté už od 11.00 a vydržala som do 22.00, ale viac to proste nešlo :-)
Odpovedať
ja som nasla jedny velmi pekne..aj dobre drahe tu v uk..ale maju tenky opatok..a to nie je ziadna vyhra.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hehe Kati, tiez som sa bala, ze po polnoci sa rozpadneme a vydzrali sme do 5tej, aj to sme uz museli hosti trosku "nakopnut", ze treba koncit :-D teda ten zvysok, co ostal, odchadzali postupne... a ja som v topankach vyzdrazala, je pravda, ze neboli vysoke a boli pohodlne, ale nohy boleli :-N a co saty Matka, v pohode? drahemu si sa pacila?
Odpovedať
Zuzka, šaty mi boli super, všetci chválili, nakoniec som ale nemala ten kožúštek z Kristíny ale kámoška mi požičala, bol kráááásny.Kytku mi viazala tá pani čo aj výzdobu. Ona je z Kysuce. Čo sa týka jedla všetci boli najedení a taktiež spokojní aj keď toho bolo zbytočne veľa. Nechce niekto segedínsky??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
A ženích??? Ten mi ešte dnes hovoril, že som najkrajšia nevesta akú videl :-D Jemu sa páčili v prvom rade vlasy, lebo boli podľa jeho predstáv, vypnuté a nečachrané vlnité.... Dnes mi vravel, že keď ma prvý krát uvidel bolo to ,že wooow :-p
Odpovedať
mati..mne drahy poslal tvoju fotku z kostola..sice je tmavsia..ale vyzerali ste tam super.. :-) uz sa tesim,az budes mat tu vytvoreny album.. boli ste spolu vyberat saty,ci nie?
Odpovedať
nie z drahým som nevyberala som trošku poverčivá... dokonca keď bol so mnou v Kristíne vo štvrok po ne, tak musel sedieť tam za rohom a nesmel šmííírovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ostalo vam? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Matka, ani moj ich nevidel skor, boli zabalene v obale, ked ma s nimi viezol domov :-D juj tesim sa na fotky, nemas uz nejake "ne- profi" doma? :-D
Odpovedať
jeeeej ahoj Maťka, vitaj mladá pani medzi nami :-D keď to tak opisuješ, aj mi začína byť smutno, že to už nikdy neprežijem (na vlastnej koži)... ale je super že ti to vyšlo a mala si aj sneh, aké si mala pocity, keď si zistila že sneží??? ;-) ha, vysoké topánky, to je hrôza... ja som to vybavila s teniskami samozrejme bielymi :-D a ten pocit keď ste už boli svoji??? ja ho ešte stále cítim x-) x-) inak sa tiež teším na fotky a zo srdca gratulujem!!! ;-)
Odpovedať
bambula díkes :-) pocit, keď som videla ten sneh??? Myslela som, že sa zrúúútim.Všetci sa so mňa smiali, lebo ja aj do kostola som išla zo šatami naskladanými v rukách a až keď som prišla do kostola, tak som sukňu zhodila dolu ;-) našťastie sme to mali tak,že som vchádzala ako posledná a ženích ma čakal pri oltári ;-) Zuzka fotky ne-profi sú najaké aj som ich išla dať teraz na web, ale drahý má foták v aute a je u kámoša na čaji /to tvrdí ;-) / takže možno zajtra....
Odpovedať
no ja by som chcela 8cm opatok..ale uvidime,co nakoniec vyberiem.. ja si pamatam,ked sme boli so segrou v salone v den svadby,tak ju totiz pripravili,aj obliekli..a volali sme nas odvoz a teraz,ked segra pocula,ze odvoz prave vypil poharik a ze bude soferovat mlady,ale ze mu zakryje oci,tak segre sanka padla..ale nastastie si z nej robil len srandu.. mne je to jedno,ci ich uvidi..ved ked sa ma cosi stat,tak sa stane..
Odpovedať
hm, škoda, ja som bola tiež zvedavá na nejaké fotos :-( ja by som to tiež tak riešila s tými šatami ... ja aj keď sme mali suché počasie, som sa bála, že sa mi zašpinia :-D ale hlavné je, že vám to vyšlo všetko, tie počiatočné stresy sú asi vždy a pochybujem, že niektorej nevestičke všetko vyšlo na minútku presne =-) a svadobná cesta čo? chystáte sa Mati?
Odpovedať
mati..inac,ako je mozne,ze poznas mojho draheho? lebo ten mi to akosi nevysvetlil..
Odpovedať
leatea, to máš pravdu, ale je tam to ale =-) mne na príklad ťažko padlo, keď som sa mala rozhodnúť či chcem fotky /foto bolo pred svadbou/, alebo som poverčivá :-| Ten 8cm opätok nie je veľmi dobrý nápad :-N
Odpovedať
Kati neblázni s 8 cm opätkom... to ťa úprimne varujem ;-)
Odpovedať
ale to len do polnoci..o polnoci cizmy a po nejakej polhodinke zas ine topanky.. :-D
Odpovedať
Bambulka, s tým počasím je to tak. človek nie vždy má to čo by chcel ;-) Fakt ale je, že som tie šaty veľmi šetrila :-) chcela som aby zostali čo najdlhšie čisté a tak aj bolo. Tá pani v salone, vravela, že to ešte nezažila aby pri takom počasí doniesla nevesta šaty v tak dobrom stave. Ja som totiž po vonku behala z vyhrnutou sukňou :-) Svadobná cesta nehrozí, máme málo dovolenky, ale bývalý kolega nás pozval na víkend do Turčianskych teplíc sa zrekreovať, a vlastne ako svadobný dar. Leatea a ty mi ako vysvetlíš, že ty sa poznáš s mojím drahým??? Keď videl tvoj album, hneď vedel kto si. Vidíš aký je ten svet malý :-)
Odpovedať
aj tak neviem, či vydržíš... ja som sa vyzúvala už o 19tej a bola som v nich len 7 hodín :-p
Odpovedať
mati..ja absolutne netusim,kto je tvoj drahy..ale mozno,keby som ho videla,vedela by som :-D :-D no sa mi zda,ze sa poznas s draheho sestrou..ze :-)
Odpovedať
leatea, keď uvidíš foto budeš vedieť :-) a áno, poznám sa s Katkou, tvojho drahý je spolužiak môjho drahého, chodia spolu do školičky a keďže tam chodím aj ja.....
Odpovedať
... no ten svet je ale malý nie? :-D to je milé že sa poznáte (?)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?