Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Mati to je krásne 🙂 keď ti to takto hovorí...
    Katka ty tajnostkárka... ale on to vycítil, nie? 😉
    ... a mne občas pripadá, že sa už viac nedá ľúbiť ... a ono sa to dá 😃

• bam..no ono to bolo ovela zlozitejsie..a stalo to dost namahy..

• ... niektoré cesty sú ťažšie iné ľahšie ... ale teraz ste šťastní, nie?

Inak Katka, kedy plánuješ ďalší príchod z UK? Možno by sa nám mohlo zadariť stretnúť sa ešte tento rok... ja by som teda bola rada... 😃 🙂 😃

Dobrú nôcku, ja sa pomaličky lúčim... idem spinkať 😴

• Sponzor fóra
  • no let mam 15.12 kedze tu zacinaju ziaci o tyzden skor prazdniny..takze ten dalsi tyzden..
    len treba zas povedat,kto ma ktory den volno..a uvidime..
    v utorok(18.12) planujem zajednavat saty so smaily a zrejme to potrva dlho,no mozno podvecer by uz bol cas aj na stretko..
    takze baby..piste,kedy vam to vyhovuje a urcite cosi najdeme..a dohodneme..

• uf baby, vy ste sa tu vcera rozpisali 😃 nestastne lasky a podobne... moj manzel tiez taku zazil a bol smutny, vtedy ho kamarat utesoval, ze na neho niekde caka niekto lepsi, aby nebol smutny a ze ho isto niekde caka dobre dievca... heh a o cca mesiac sme sa spoznali 😃 navyse moj Mato chcel vzdy domcek a byvat na vidieku, kamarat mu vravel, ze si isto najde dievca z dediny a sen sa mu splni 😵 no zatial vsetko sedi az na to, ze zatial mame len byt 😃 proste je to zivot no 😎

• Dobré ráno milé manželky, a čakateľky. Tak nešťastné lásky? Tie nás stretnú len preto, aby sme mohli nájsť tú pravú 🙂

• Aký máte pred sebou deň? Mňa čaká s manželom cesta do Žiliny, teraz mám rannú. Ale potom nás čaká množstvo vybavovačiek - potrebujem pas, čaká má návšteva lekára a ideme aj školiť začínajúcich moderátorov na intráky. Takže celkom pestrý deň. 😉

• fiha Adi, skolenie pre moderatorov? 🤔 🤔
    dnes je pracovny den do 15tej, potom si idem vyzdvihnut svoj novy zaves do spalne a potom hor sa na nakupy, zajtra oslavujeme Matove meniny s nasimi rodicmi 😛

• Jéééj, Vám bude veselo. -- 😃 Áno, ideme trošku so Števkom poradiť začínajúcim na čo by si mali dávať pozor. Trošku odovzdať skúsenosti nazbierané počas 10-tich rokov. Tak vy idete oslavovať? V sobotu má Števko narodky, ale oslavovať budem pracovne - mám akciu v Púchove, ale ide so mnou. Takže oslava u nás v nedeľu popoludní. Ale tiež sa tešíme. -- My zatiaľ závesy a podobne neriešime, nedá sa, veď vieš - garsonka, ale neodolali sme a kúpili sme si akože pod stromček kávovar - Dolce-Gusto 🙂 Je to fakt paráda - urobiť si doma takú kávičku 😉

• jasne, to je super, ze budu mat info od skusenych, co a ako 😃 ked budu hodeni do vody,aspon sa im bude lahsie plavat 😉
    som minule videla v katalogu zavesy- teda ani nie tak zaves, ako taky baldachyn-prevys cez garnizu a velmi sa mi to pacilo, tak to vyskusam v spalni a ked to bude pekne, kupim si aj do obyvacky, ked ju vymalujeme 😛
    hm, dobra kavicka nikdy nie je zla 😛 😛

• Hmm, z Teba je super gazdinká. Aj ja sa na to teším. 🙂 Neviem sa dočkať , keď to bude.

• hehe Adi, je to super pocit mat vlastne hniezdocko a starat sa on 😃 uvidite potom sami, ake je to super 😉 ked to budeme mat vymalovane a upravene ako si predstavujeme, radi vas privitame na kavicke, aj tak uz davno mala byt 😉

• áno,áno, tešíme sa. Už teraz. A kukneme aj dvd-čka. Vaše,naše.. 🙂 Takže počítame s kavičkou.

• Ozaj Zuzi, už sa Ti podarilo predať závoj a čelenku? Mne sa podarilo predať tie šaty, čo som ponúkala cez bazár. 🙂

• caute baby...ja zasa nic nestiham...mom kopec roboty....pomóóóóc..... 😠 ale od zajtra mam vikendik volny...taaaak sa tesim 😃

• Sponzor fóra
  • Adi - ano predala som aj celenku aj zavoj, srdiecko na vyzdobu, organzu, zvysne pierka, podvazok 😃 teraz predavam este vestu a kravatu a vreckovku a sestrine saty, co mala na svadbe, cize druzickovske 😉
    Marcelka: vitaj, kopec roboty, to poznam, pevne nervy... budes mat ako zadostucinenie predlzeny vikend 😬

• Ahoj ďalšia pracujúca manželka. Držím palce. 🙂 Isto to všetko zvládneš, aj nás čaká podobný blázninec...Víkend zase nadopuje a ako čítam, tak niekto sa bude tešiť z predlženého víkendu. 🙂

• no...ale ten vikend budeme tiez oslavovat...manzelove narodky, meniny a aj byt s manzelovou partiou...zide sa cca 20 ludi...neviem sice kam sa zmestia ale uvidime

• jeho supeeeeer akcia 😃 u vas doma Marcelka?

• Dobré ránko, či skôr deň??
    Zdravím Vás z práce 😃

• Matka, tak ako tie fotky 😃 budu?

• budú budú 😃 mám ich už natiahnuté doma v PC, musím ich ale poupravovať, pretože majú 2mega a nevojde mi to 😃
    ale fakt len pár, možno 4-5 🙂

• zuzi, hej u nas v byte....no bude to urcite sranda.....neviem ci mam dostatok poharov 😃 no a jasne ze musim este pripravit aj nieco pod zub.....

• Matka, ja sa tesim, strasne som zvedava, aka bola z teba nevesticka 😛
    Marcelka- my mame mensiu oslavu zajtra, len s rodicmi 😃 tolko poharov nastastie mame 😃

• Zuzi, myslím, že úplne normálna nevesta zo mňa bola. Nič extra a úžastné 😉

• ale jooooooooj 😵 urcite sii bola krasna ako my ostatne 😃 😃

• tak potom hej 😃 😃 😃 páru mi nebolo, najsamlepšia som bola, najkrajšia naj naj naj 😃 😃 😃
    a v sobotu som bola v Rajci najkrajšia nevesta / bol len jeden sobáš a to náš 🙂 /

• matusik, aj aj som strasne zvedava......tak daj fotky cim skor

• dobre, dobre. Sľubjem, že hneď keď prídem domkov tak ich dám na web.
    ak budete pripojené okolo 17.00 tak ich uvidíte 😎

• ja isto budem 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov