Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ahojte, no Maťka, vitaj medzi nami šťastne vydatými (ako by povedala moja starejšia: medzi nami sprostými 😃 ) Som rada, že si sa konečne ozvala. Už sa ti muselo riadne čkať, čo sme ťa spomínali.
    Aj ja som strašne zvedavá na fotky... 😉 😉 😉

• Vidím, že záujem je velikýýýý 😎

• My sme všetky strááááášne zvedavé 😬

• Sponzor fóra
  • ako, nemáte byť veľmi na čo 🙂
    Bola som celkom normálna nevestička, bez závoja, žiadne rukavičky len pelerínka, nejaká tá bižu a finito 😎
    Však uvidíte.... 😛

• Ale Maťka, my so Zuzkou sme ťa videli aj predtým v šatách a bola si nádherná. Tak teraz to bude určite ešte lepšie. A ako vcelku dopadla svadba? Vyšlo všetko podľa tvojich predstáv, stihli ste zohnať tie medovníčky? V sobotu som ťa niekoľkokrát spomínala. 😉

• Murinko: ako dopadla, prečítaj si tak 3-4 strany dozadu. Stres som náležite opísala 🙂
    A medovníčky nám nakoniec upiekli na Rosinskej ceste, boli síce hotové až v sobotu ráno /mali byť v piatok/
    ale boli a krááásne 😃 a som rada, že si na mňa v sobotu myslela aj ja som si spomenula, že ste isto na webe a debatujete 😉

• Ako som tak vyčítala, tak všetko dopadlo super. To je skvelé 😉 Júj, som zvedavá na fotky. Rajecké Teplice sú nádherné, tiež sme sa tam fotili. Aj v Afrodite, len odtiaľ nám fotky žiaľ nevyšli... 😞

• Tak kočky plním slovo a máte ma na webe 🙂))

• ja uz som foto videla....su super....gratulujem a este prajem vela stasticka.... 😉

• ahojte..ako sa mate? 🙂 my sme mali celkom dobry den.. 🙂
    mati..idem sa pozriet 🙂

• Matka, super, vdaka za tych pár fotiek, tie vlasky si mala skvele upravene 😵

• mati..bola si krasna..skoda,ze si nepridala fotku,kde stojis..aby sme ta videli v celej parade..ale pockame na fori fotky 🙂

• čaute babuľky...
    aj ja som už kukla fotos... som nevydržala... krásne a verím, že tie profi budú ešte lepšie 😉
    Aký ste dnes mali deň? Ja som dnes kúpila nové ozdôbky na vianočný stromček... tak som happy... každý rok sa pri ňom vyšantím 😃

• bam..takze uz pripravy na vianoce 🙂
    ja som dnes v praci zahlasila,ze presne o mesiac uz budeme mat prazdniny a ja budem na ceste na letisko..15. totiz letim domov..ako to hrozne rychlo leti.. 😃

• ahojte, Maťka, super, že si dala fotky. Sú super. Už sa teším na profi fotky.
    Ja som ešte stále v práci. Bamulka, môj drahý ide budúci týždeň kúpiť vianočný stromček a potom si chceme kúpiť ozdoby. Stromček chceme ladiť do zlato-bordova. Ja sa tej bordovej asi nestrasiem 😃
    Ako budete mať vy ladené stromčeky?

• Sponzor fóra
  • baby..a mate zive stromceky?

• cafte...my by sme chceli mat do medenej...uvidime ako to bude vyzerat...a manzelik chce zivy stromcek....ked ho zozenie a postara sa on aj potom, tak nemam nic proti tomu 😉 😃

• my chceme len maličký umelý stromček. My sme doma mali vždy umelý. A môj drahý hovorí, že je škoda tým živých stromčekov. Takže u náš bude určite umelý 😉
    Marcelka, ešte pracuješ, keď nie si na ICQ?

• jani, hej som este v praci ale stale odbieham od compu tak sonm ho uz vypla....ved sa mi to krati... 😬

• ja rozmyslam,ci si obstaram cosi sem v londyne..nech aspon trocha viem,ze su vianoce..kedze tu absolutne nesnezi..

• inac baby, kedy urobime stretko? niekedy v decembri?

• ak chcete stretko..tak najlepsie ten tyzden pred vianocami..to som v ziline urcite.. 🙂

• No už by bolo na čase, nejaké to stretko zorganizovať 😉

• tak piste dni,ktore vam vyhovuju..ja to zas hodim do albumu a budem priebezne aktualizovat a potom anjdeme jeden spolocny..

• hocikedy...dufammm 😬

• u mňa je to jedno... ja sa prispôsobím na každý čas...

• nasla som predchadzajucu tabulku..takze v tyzdni od 17-21.12 by sme sa mohli stretnut..k jednotlivym dnom skuste napisat cas,ktory by vam vyhovoval..

• V podstate v poobedných hodinách okolo 17-tej hodiny by u mňa nemal byť problém. Zatiaľ tam nič nemám.
    Akurát 20.12. mám o piatej kozmetičku. Takže vtedy nemôžem 😉

• tak uz som vytvorila zoznam..takze kludne piste..hadam ukecam smaily na stretko.. 🙂

• to by bolo super, nech je nás čím viac 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov