Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no Maťka, vitaj medzi nami šťastne vydatými (ako by povedala moja starejšia: medzi nami sprostými :-D ) Som rada, že si sa konečne ozvala. Už sa ti muselo riadne čkať, čo sme ťa spomínali. Aj ja som strašne zvedavá na fotky... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Vidím, že záujem je velikýýýý 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme všetky strááááášne zvedavé :-N
Odpovedať
ako, nemáte byť veľmi na čo :-) Bola som celkom normálna nevestička, bez závoja, žiadne rukavičky len pelerínka, nejaká tá bižu a finito 8-) Však uvidíte.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ale Maťka, my so Zuzkou sme ťa videli aj predtým v šatách a bola si nádherná. Tak teraz to bude určite ešte lepšie. A ako vcelku dopadla svadba? Vyšlo všetko podľa tvojich predstáv, stihli ste zohnať tie medovníčky? V sobotu som ťa niekoľkokrát spomínala. ;-)
Odpovedať
Murinko: ako dopadla, prečítaj si tak 3-4 strany dozadu. Stres som náležite opísala :-) A medovníčky nám nakoniec upiekli na Rosinskej ceste, boli síce hotové až v sobotu ráno /mali byť v piatok/ ale boli a krááásne :-D a som rada, že si na mňa v sobotu myslela aj ja som si spomenula, že ste isto na webe a debatujete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako som tak vyčítala, tak všetko dopadlo super. To je skvelé ;-) Júj, som zvedavá na fotky. Rajecké Teplice sú nádherné, tiež sme sa tam fotili. Aj v Afrodite, len odtiaľ nám fotky žiaľ nevyšli... :-(
Odpovedať
Tak kočky plním slovo a máte ma na webe :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som foto videla....su super....gratulujem a este prajem vela stasticka.... ;-)
Odpovedať
ahojte..ako sa mate? :-) my sme mali celkom dobry den.. :-) mati..idem sa pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Matka, super, vdaka za tych pár fotiek, tie vlasky si mala skvele upravene x-)
Odpovedať
mati..bola si krasna..skoda,ze si nepridala fotku,kde stojis..aby sme ta videli v celej parade..ale pockame na fori fotky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
čaute babuľky... aj ja som už kukla fotos... som nevydržala... krásne a verím, že tie profi budú ešte lepšie ;-) Aký ste dnes mali deň? Ja som dnes kúpila nové ozdôbky na vianočný stromček... tak som happy... každý rok sa pri ňom vyšantím :-D
Odpovedať
bam..takze uz pripravy na vianoce :-) ja som dnes v praci zahlasila,ze presne o mesiac uz budeme mat prazdniny a ja budem na ceste na letisko..15. totiz letim domov..ako to hrozne rychlo leti.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Maťka, super, že si dala fotky. Sú super. Už sa teším na profi fotky. Ja som ešte stále v práci. Bamulka, môj drahý ide budúci týždeň kúpiť vianočný stromček a potom si chceme kúpiť ozdoby. Stromček chceme ladiť do zlato-bordova. Ja sa tej bordovej asi nestrasiem :-D Ako budete mať vy ladené stromčeky?
Odpovedať
baby..a mate zive stromceky?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte...my by sme chceli mat do medenej...uvidime ako to bude vyzerat...a manzelik chce zivy stromcek....ked ho zozenie a postara sa on aj potom, tak nemam nic proti tomu ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme len maličký umelý stromček. My sme doma mali vždy umelý. A môj drahý hovorí, že je škoda tým živých stromčekov. Takže u náš bude určite umelý ;-) Marcelka, ešte pracuješ, keď nie si na ICQ?
Odpovedať
Profilova fotka
jani, hej som este v praci ale stale odbieham od compu tak sonm ho uz vypla....ved sa mi to krati... :-N
Odpovedať
ja rozmyslam,ci si obstaram cosi sem v londyne..nech aspon trocha viem,ze su vianoce..kedze tu absolutne nesnezi..
Odpovedať
Profilova fotka
inac baby, kedy urobime stretko? niekedy v decembri?
Odpovedať
ak chcete stretko..tak najlepsie ten tyzden pred vianocami..to som v ziline urcite.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No už by bolo na čase, nejaké to stretko zorganizovať ;-)
Odpovedať
tak piste dni,ktore vam vyhovuju..ja to zas hodim do albumu a budem priebezne aktualizovat a potom anjdeme jeden spolocny..
Odpovedať
Profilova fotka
hocikedy...dufammm :-N
Odpovedať
Profilova fotka
u mňa je to jedno... ja sa prispôsobím na každý čas...
Odpovedať
nasla som predchadzajucu tabulku..takze v tyzdni od 17-21.12 by sme sa mohli stretnut..k jednotlivym dnom skuste napisat cas,ktory by vam vyhovoval..
Odpovedať
Profilova fotka
V podstate v poobedných hodinách okolo 17-tej hodiny by u mňa nemal byť problém. Zatiaľ tam nič nemám. Akurát 20.12. mám o piatej kozmetičku. Takže vtedy nemôžem ;-)
Odpovedať
tak uz som vytvorila zoznam..takze kludne piste..hadam ukecam smaily na stretko.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by bolo super, nech je nás čím viac :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?