Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • v utorok planujeme skusat spolu saty..a viem,ze ten tyzden je isto na svk 🙂 napisem aj na tu druhu temu..mozno by baby z okolia mali zaujem..

• no jasné, možno by prišla aj jerryjanka... Bamulka, a čo ty, prídeš na stretnutie???

• odkial je bam?

• Sponzor fóra
  • To presne neviem, ale už minule chcela prísť...

• jasne..ved,ked tu bude,tak sa opytame 🙂
    inac,by bolo super,kedy ste podonasali nejake fotky zo svadby..

• Kati, nie je problém... 😉

• ale dohodneme nejaky pocet,aby sme 3hodiny nestravili pozeranim 😃 co by mne ani nevadilo 😃 😃 😃

• Myslím, že žiadnej z nás by to nevadilo 😃

• ved cosi zaujimave vymyslime 😉 a hadam sa stretneme..len tam budem asi jedina,co je slobodna 😃 ak neratam smaily..lebo aj ta este len chysta svadbu 🙂

• Kati, to máš super. My ostatné ti budeme dávať rôzne rady (a tíško závidieť, ale v dobrom 😃 )

• ale ved si to mozete znova zopakovat..na nejake vyrocie svadby 🙂 asi by som to aj brala..no zavisi,ci sa mi vydari svadba 🙂

• hej, počula som o manželoch, ktorí si každý rok opakujú svadbu, ale vždy nejakým iným spôsobom. Minule som v kostole v meste zažila obnovu manželského sľubu po 50-tich rokoch spoločného manželstva. Bolo to nádherné. Dúfam, že aj nám sa niečo také podarí 😉

• ahojte baby, macam nohy v kupeli a trosku relaxujeme 😃 drahy vo vani ja na gauci 😃 😃
    my mame umely stromcek, tiez cerveno-zlaty 😉 😉 a tesim na stretko, mne to vyhovuje v tom tyzdni po 17tej uplne bez problemov... fotky donesiem, v albume ich mam 60 a dalsich 60 mam z malickosti a detailov a zabavy 😃 zvysok na CD

• Zuzi, no komu lepšie ako vám a ja ešte sedím v práci 😞
    My máme nejakých 200 fotiek vytlačených, ale 1200 na CD-čku. A dnes som dokončila aj prezentačné multimediálne DVD, tak som z toho normálne vytešená...

• juj Jani, co to je za DVD? a ozaj, tu fotoknihu budete robit? dufam, ze ju Marcelka doniesie ukazat 😃

• Sponzor fóra
  • To je také, ako máš urobené DVD zo svadby, že má menu, ale v jednotlivých témach je prezentácia fotiek aj s hudbou. Tú fotoknihu zatiaľ robiť nejdeme... Uvidíme, možno neskôr

• fiha, to moze byt super, myslis, ze by si mi to potom niekedy mohla poziciat na pozretie ??? 🤔

• ejha..no baby..uz sa tesim na tie fotky..inac,nasi spolubyvajuci kupili stromcek..
    co je to za knihu?

• jasné, Zuzi, idem urobiť jedno prezentačné, ktoré bude putovať a jedno špeciálne pre nás. Nie je to úplne profesionálne, ale je to krásne. Však potom pozrieš 😉

• kolko mate celkovo fotiek zo svadby?
    ja rozmyslam,komu dam do ruky nejaky ten fotak..lebo niektore momentky sa vedia maximalne vydarit..

• My máme tak okolo 2000 fotiek, ale z toho som vybrala 1200 použiteľných. U nás som to zverila môjmu bratovi a ani chvíľu som to neoľutovala. Má totiž tendenciu stať sa fotografom. A myslím, že je na najlepšej ceste.
    Kati, ja ti prídem fotiť 😃

• no ja uz mam fotografku..ale este rozmyslam nad niekym takym obycajnym,ze mi porobi neprofesionalne fotky,ktore budem moct pouzit hned na dalsi den 😃

• no u nás to bolo presne tak, fotili nás profesionáli, ale popri tom môj brat, ktorý zachytával momenty z fotenia a všetky ostatné... Je fakt dobré mať niekoho takého

• no my mame od fotografa vyse tisic fotiek, od rodiny asi dalsich 500... je toho vela vela...
    super Jani, tesim sa 😃 akurat som vymenila par fotiek v mojom albume, zdrbal ma nas fotograf, ze ako som tu mohla uverejnit take tmave a neupravene fotky... tak som to odstranila 😃

• hej, všimla som si, že si vymenila fotky... To je super, keď ťa fotograf drbe 😃

• no do kostola si objednavam vsetkych 😃 😃 😃 a potom netusim..chcem totiz dat niekomu do ruky moj fotak a poverit ho nafotenim urcitych fotiek..ktore si mozem sama upravit..ale na hostine nesmie sediet pridaleko,aby som mala vyhlad na fotak..mam ho z usa a nerada by som ho stratit..

• to ti verím, treba nájsť spoľahlivého človeka, ktorý má viac chuť fotiť, ako zabávať sa... 😃

• u nas v kostole fotil len fotograf... lebo viac fotiek a bleskov by sposobilo, ze fotky by boli presvetlene, alebo by mohol na nich niekto zavadzat 🙂 taku mal podmienku fotograf

• no ja zas chcem,aby mi odfotil vyzdobu a zaroven pomohol zdobit..aby si urobil vylet do kostola na pripravy,aby skocil ku drahemu,ako je to tam ozdobene a prisiel za mnou..po obrade chceme ste zopar fotiek..ale viac chcem,aby sa ludia bavili..

• Nás v kostole fotil iba môj brat, lebo naši fotografi boli aj kameramanmi a v kostole točili na dve kamery...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém