Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
v utorok planujeme skusat spolu saty..a viem,ze ten tyzden je isto na svk :-) napisem aj na tu druhu temu..mozno by baby z okolia mali zaujem..
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné, možno by prišla aj jerryjanka... Bamulka, a čo ty, prídeš na stretnutie???
Odpovedať
odkial je bam?
Odpovedať
Profilova fotka
To presne neviem, ale už minule chcela prísť...
Odpovedať
jasne..ved,ked tu bude,tak sa opytame :-) inac,by bolo super,kedy ste podonasali nejake fotky zo svadby..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, nie je problém... ;-)
Odpovedať
ale dohodneme nejaky pocet,aby sme 3hodiny nestravili pozeranim :-D co by mne ani nevadilo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že žiadnej z nás by to nevadilo :-D
Odpovedať
ved cosi zaujimave vymyslime ;-) a hadam sa stretneme..len tam budem asi jedina,co je slobodna :-D ak neratam smaily..lebo aj ta este len chysta svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, to máš super. My ostatné ti budeme dávať rôzne rady (a tíško závidieť, ale v dobrom :-D )
Odpovedať
ale ved si to mozete znova zopakovat..na nejake vyrocie svadby :-) asi by som to aj brala..no zavisi,ci sa mi vydari svadba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, počula som o manželoch, ktorí si každý rok opakujú svadbu, ale vždy nejakým iným spôsobom. Minule som v kostole v meste zažila obnovu manželského sľubu po 50-tich rokoch spoločného manželstva. Bolo to nádherné. Dúfam, že aj nám sa niečo také podarí ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby, macam nohy v kupeli a trosku relaxujeme :-D drahy vo vani ja na gauci :-D :-D my mame umely stromcek, tiez cerveno-zlaty ;-) ;-) a tesim na stretko, mne to vyhovuje v tom tyzdni po 17tej uplne bez problemov... fotky donesiem, v albume ich mam 60 a dalsich 60 mam z malickosti a detailov a zabavy :-D zvysok na CD
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, no komu lepšie ako vám a ja ešte sedím v práci :-( My máme nejakých 200 fotiek vytlačených, ale 1200 na CD-čku. A dnes som dokončila aj prezentačné multimediálne DVD, tak som z toho normálne vytešená...
Odpovedať
Profilova fotka
juj Jani, co to je za DVD? a ozaj, tu fotoknihu budete robit? dufam, ze ju Marcelka doniesie ukazat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je také, ako máš urobené DVD zo svadby, že má menu, ale v jednotlivých témach je prezentácia fotiek aj s hudbou. Tú fotoknihu zatiaľ robiť nejdeme... Uvidíme, možno neskôr
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, to moze byt super, myslis, ze by si mi to potom niekedy mohla poziciat na pozretie ??? =-)
Odpovedať
ejha..no baby..uz sa tesim na tie fotky..inac,nasi spolubyvajuci kupili stromcek.. co je to za knihu?
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, Zuzi, idem urobiť jedno prezentačné, ktoré bude putovať a jedno špeciálne pre nás. Nie je to úplne profesionálne, ale je to krásne. Však potom pozrieš ;-)
Odpovedať
kolko mate celkovo fotiek zo svadby? ja rozmyslam,komu dam do ruky nejaky ten fotak..lebo niektore momentky sa vedia maximalne vydarit..
Odpovedať
Profilova fotka
My máme tak okolo 2000 fotiek, ale z toho som vybrala 1200 použiteľných. U nás som to zverila môjmu bratovi a ani chvíľu som to neoľutovala. Má totiž tendenciu stať sa fotografom. A myslím, že je na najlepšej ceste. Kati, ja ti prídem fotiť :-D
Odpovedať
no ja uz mam fotografku..ale este rozmyslam nad niekym takym obycajnym,ze mi porobi neprofesionalne fotky,ktore budem moct pouzit hned na dalsi den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás to bolo presne tak, fotili nás profesionáli, ale popri tom môj brat, ktorý zachytával momenty z fotenia a všetky ostatné... Je fakt dobré mať niekoho takého
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame od fotografa vyse tisic fotiek, od rodiny asi dalsich 500... je toho vela vela... super Jani, tesim sa :-D akurat som vymenila par fotiek v mojom albume, zdrbal ma nas fotograf, ze ako som tu mohla uverejnit take tmave a neupravene fotky... tak som to odstranila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, všimla som si, že si vymenila fotky... To je super, keď ťa fotograf drbe :-D
Odpovedať
no do kostola si objednavam vsetkych :-D :-D :-D a potom netusim..chcem totiz dat niekomu do ruky moj fotak a poverit ho nafotenim urcitych fotiek..ktore si mozem sama upravit..ale na hostine nesmie sediet pridaleko,aby som mala vyhlad na fotak..mam ho z usa a nerada by som ho stratit..
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verím, treba nájsť spoľahlivého človeka, ktorý má viac chuť fotiť, ako zabávať sa... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas v kostole fotil len fotograf... lebo viac fotiek a bleskov by sposobilo, ze fotky by boli presvetlene, alebo by mohol na nich niekto zavadzat :-) taku mal podmienku fotograf
Odpovedať
no ja zas chcem,aby mi odfotil vyzdobu a zaroven pomohol zdobit..aby si urobil vylet do kostola na pripravy,aby skocil ku drahemu,ako je to tam ozdobene a prisiel za mnou..po obrade chceme ste zopar fotiek..ale viac chcem,aby sa ludia bavili..
Odpovedať
Profilova fotka
Nás v kostole fotil iba môj brat, lebo naši fotografi boli aj kameramanmi a v kostole točili na dve kamery...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?