Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • my budeme mat dve kamery a zrejme aj dva fotaky..aspon teda na chvilku(dufam)..a potom viac kamera ako fotky..no uz mam zoznam fotiek,co by som rada..

• Nenechávaš nič na náhodu 😃

• istota je istota 😃

• Sponzor fóra
  • viem,ako to dopadlo u nas v rodine..takze radsej sa poistim proti niecomu takemu 😃 😃
    ved som sa prave pustila do siat,co si obleciem v nedelu 😃

• dnes to tu nežije???? 😃
    Kočky dakujem za blahoželania 🙂

• ahoj Matka, tu sme 🙂

• ale žije, len tuho pracujeme 😃

• no veru veru, uz nech je koniec pracovnej doby, valim domov robit chlebiky pre navstevu 😛

• aj ja chcem, nech už je koniec, lezie mi to tu na nervy, ale doma to nebude o nič lepšie, keďže musím začať počítať príklady na matiku, z ktorej mám skúšku o dva týždne u pani prof. Vadovičovej. Už sa teším 😞

• Maťka, tak to ti nezávidím 😬 Ja sa stále nemôžem dohrabať k napísaniu toho článku. Aj keď by som mala, čas sa mi kráti 😠

• no Matka, to je ta neprijemna osoba, co... ja mam najblizsiu skusku 1.12. a potom 7.12. a potom neviem...
    ale uz sme si vybrali konecne lyzovacku, tak 5.1.-12.1. sme vo Francuzsku, super 😛

• Zuzi, ty si takýto lyžiar? Ja sa lyžovať neviem, maximálne tak bežkovať. Takže nám žiadna lyžovačka nehrozí 😃

• Zuzka, lyže??? Super, my sme pozvaní do Talianských álp na lyžovačku. Tak sa teším, síce tam pôjdeme až niekedy vo februári, ale teším teším 😃

• no ano baby, nie sme ziadni Zuzulovci 😃 ale celkom nam to ide 😉 dostali sme to ako svadobny dar, to som spominala, tak sme si konecne vybrali z katalogu. Tesime sa, bude to super, v Alpach sme este neboli ani v lete, nie to v zime 😃

• Ani ja nie som super lyžiar, ale z kopca sa sputím 😉
    Ale vážne. Na lyžiach som stála prvý krát pred 3 rokmi, takže lyžujem tretí rok, ale tiež nie som profesionál.
    K lyžiam ma doviedol drahý, nebavilo ma čakať na neho, kým on dolyžuje aby sme mohli byť spolu 😃
    Ale som rada, tento rok vo februári sme boli lyžovať na Zuberci, úplne super lyžovačka, a na Taliansko sa teším, robí mi tam kámoška aj s manželom, volajú nás už dlho ale snáď to teraz vypáli správne 😃 😛

• Sponzor fóra
  • pocula som, ze Talianske Alpy su super 😉 😉 mate sa na co tesit Matka

• To som fakt rada 😉 , musím si ešte kúpiť nové lyžiarské gate, tie čo som si kupovala proforma pred troma rokmi sú hroznéé 😃
    Vtedy sa mi zdalo, že to na začiatok, na učenie stačí ale dnes už nestačí. Len keď som videla tie ceny, skoro som mala omdlo. že 8000,- za gate. A čo všetci padli z jahody na slona, či čo??? 😠

• no Matka, my potrebujeme obaja lyziarsku vystroj - komplet... teda oblecenie mame, ale stare lyze do Alp brat uz isto nemozeme 😃 by nas odtial vyhodili 😃

• ahojte..tak co..uz si uzivate vikend?ja ano..dnes nic nebudem robit a zajtra si spravim nakupy..a asi sa pustim do siat..si predstavte..este 5tyzdnov a mame vianoce 🙂

• veru Kati, blizi sa to neskutocne rychlo 😉

• to budu vase prve manzelske vianoce 😃 somz vedava,co im kupite 😃

• no mam dilemu, daj tip, co kupis drahemu 😃

• to uvidim,co si povie..ale uz mam na neho nieco nachystane..no nemozem tu napisat..

• preco nie?

• lebo tu obcas chodi..a to by uz nebolo take velke prekvapko..a hlavne som zvedava na jeho reakciu..urcite bude stat za to..

• tak mi napis do icq
    idem zapnut

• jasne.. 🙂

• to vsetky vikendujete?

• jasne Kati 😃

• ale asi mimo pc 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov