Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no ja som za PC, zas nahadzujem tovar 😃

• ja zas pracujem na niecom pre draheho.. 😃

• pekne im pomahame 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hej..a obcas si to ani nevazia 😠

• ale moj si to vazi, vcera som dostala masaz a dokonca aj obed mi doniesol z mesta, aby som nemusela varit a stat nejake hodiny v kuchyni 😃

• tak ja som zvedava,coho sa dockam od toho svojho 😃

• 😮 uvidis, nechaj sa prekvapit 😵

• tak to ti cosi poviem..teda napisem 😃
    minule,ked som letela naspat,tak mi drahy povedal,ze ma pride na letisko..ja,ze super,aspon mi cosi donesie..povedala som,aby mi doniesol rolak,co mam u neho a spravil caj do termosky,ze by to bodlo tak neskoro..a ake bolo prekvapenie,ked som sa na to opytala? 🤔 ja som nevedel,ze mas rolak u mna(v jeho skrinke a musi ho dobre vidiet)..a caj? nevedel,aky mi spravit..tak nedoniesol nic.. 😠

• 😃 typicky chlap 😃 😃 😃 moj tiez zabuda, niekedy mu musim povedat nieco aj 5x, aby to zaregistroval na vedomie 😃

• ale on o tom vedel..lebo som mu tu pisala predtym,nech odchadzal..a niekolkokrat som mu to pisala..ale vidis..asi sa na mna tak tesil,ze nedbal na tie veci.. 😃

• no tak to treba brat z tej lepsej stranky, bol vyteseny, az nevedel, kde mu hlava stoji 😃

• ved sme potom stretli aj jeho bratranka a ten hned povedal,ze ziari..ze vidiet,ze som tu 😃 😃

• ahojte babuľky! vidím, že ste sa bavili (aj) o stretku... až teraz to čítam, lebo sme sa práve vrátili z Oravy, boli sme u svokrovcov na víkend 😃

JASNE ze pridem na stretko ... dúfam, že sa už na niečom dohodneme 😃 mne zatiaľ vyhovuje hocikedy ale skôr tak po tej 17tej, lebo asi bude pred Vianocami v práci frmol...

teším sa na vás... idem dočítať zvyšok 🤔

• ahoj bam 😃

• uuuf, tak to teda asi my máme najmenej fotiek zo všetkých 😞 😢 asi len okolo 150-200 ks profi a tak 50 neprofi... ale zatím nám to stačí 🤔
    ako ste víkendovali? My sme mali na Orave -14 st. takže paráda 😃

• Sponzor fóra
  • my vikendujeme doma bam, pracovne... pomaham drahemu s internetovym obchodom, plnim tovar 😃 ak budes potrebovat nieco pre svojho domaceho milacika- okrem manzela 😃 😃 😃 - tak napis 😉
    inak v piatok sme mali na navsteve rodicov - obe strany a dodatocne sme oslavovali manzelove meniny 😛

• bam..dobre,poznacim to tam..

• OK Zuzi... ak bude raz nejaký havino, tak sa ozvem 🙂

Katka, poriadne zaznač, ja budem mať medzi vami premiéru 😃

• Kati, aj mna mozes zaznacit po 15.12. kedykolvek 😃

• zuzi..a okolo ktorej moze byt?

• o te 17tej 😉

• dobre..poznacim..

• Kati robíš zoznam?
    Dobrý nápad... ja si tiež vždy všetko píšem... radšej 😉

• uz som videla 😛

• fifi..drahy je zvedavy,ci sa vam nerozpadli pohare..sa mu velmi pacia..ale obava sa,ze sa rychlo znicia.. 😬 🤔

• nie,pohare este ziju 😃 a dufam, ze budu, kym ich niekto nerozbije 😃

• tak ak budes mat niekedy cas..mohla by si mi poslat do ip alebo cez icq kontakt..lebo drahemu sa velmi pacia.. 😃

• bre ranko..ja len tak narychlo k stretnutiu...pre mna by bolo super 19.12...lebo 17,18,robim...

• no zbierameeeeeee saaaaaaaa 😃

• dobre rano.. 😃 uz pracujete?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém