Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • pekne..mna caka v decembri stretnutie kvoli rigoroznej skuske..hadam sa to uz niekde pohne..a bude sa moct na tom makat..bez nejakej rocnej praxe..

• no jo, skola vola 😃 😃

• Zuzi, áno zajačik. Uf, konečne idem domov. Tak to nebolo do desiatej, ale len do teraz. Tak zajtra doobeda sa tu ukážem. Pekný večer a už bežte oddychovať aj vy 😉

• Sponzor fóra
  • maj sa jani..

• Jani papa, my s Katkou este pokecame 😃

• len skoda,ze nemam nejaku flasku..by som si otvorila 😃

• Kati, my sme stiahli Chardonnay suche biele 😛 😃 😉

• no dala by som si..mne vcera teta doniesla pohar vermutu..dobre padol na tie moje problemy 😃

• mnam vermut je tiez dobry 🙂 zajtra sa mi vsak bude tazko vstavat 😠

• mne sa dnes celkom dobre vstavalo,aj ked osm sla spat o pol druhej 😃

• my vcera o pol noci, vstavalo sa mi tazko o 5:30 😠

• ja som vstavala o pol osmej..

• no cize sme to mali asi rovnake 😎

• hej..aspon si nemame co zavidiet..

• dobrý deň, kočky
    Je tu niekto???

• Sponzor fóra
  • to ste vsetky tak poctivo pracovali?

• este poctivejsie kati 😃

• ja tiez..ved sme nestihli odpratat,co zostalo..takze aj zatrajsok bude narocny..
    ako sa dnes mas?

• Kati, som rada, ze existujem 😐 ....zajtra cestujem na Liptov na skolenie na dva dni, tak tu nebudem...

• tak si dnes poriadne oddychni..a po navrate tiez..nech nie si prilis vycerpana..

• no vratime sa vo stvrtok vecer, v piatok makam uz od siestej rana, potom som v skole, a v sobotu zasa skola... oddychovat budem v nedelu az 😠

• takze pekne nabity program..ja budem oddychovat uz aj v sobotu..teda aspon dufam..
    na to skolenie budes dochadzat,ci tam ostavas prespat?

• ahojte

• dobre rano babenky 🙂 ale ten cas ide..ze..uz je streda.. 🙂

• to tu dnes nik nebol?

• Ahoj Kati, ja som tu, ale stále čosi robím a odbehujem.

• este si v praci?

• este hej, včera som bola do desiatej na konferencii a dnes musíme dobiehať. Ale dnes dorábame niečo, čo ráno vedúci berie do Bratislavy. Tak zajtra už bude voľnejšie. Prídem sem tak na 4 hodinky a dosť. 😬

• aspon nieco..lebo tolko kazdy den da cloveku zabrat..
    co robis vlastne?

• to teda dá. Hovoria nám projektoví manažéri, ale nedá sa to tak presne povedať, lebo manažér je niečo iné. My riešime nejaké projekty (marketingové, procesné, geografické atď). Aj keď je toho veľa, ale aspoň ich máme. ale už cítim, že je treba vypnúť.
    Ty už oddychuješ doma?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov