Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
hlavne,ked kopec casu travis za pocitacom.. neboj,za chvilku mame vikend..a pomaly aj vianoce..tak si hadam oddychnes..ak nezacnete cez sviatky behat po navstevach.. ja som doma a som rada,lebo vonku nam prsi..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja pri PC strávim každý deň a celý deň, pretože moja práca je práve o počítačoch a práci s nimi. Všetko sa rieši na nich. Ja ho ráno zapnem a večer vypnem. Teraz cez víkend si ideme maľovať našu novú kanceláriu, tak sa teším, že sa presťahujeme do nových krásnych priestorov. Tu bolo dnes krásne, slnečno a ešte tak hlásia aj na ďalšie dni. Sa veľmi teším, lebo ja nemám rada dážď a ani zimu :-|
Odpovedať
tak si nezabudni davat pozor na oci..to mne vzdy hovorili,ked som robila na diplomke.. teraz robim s chemikaliami a netusim,co je viac nebezpecne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no moje oči každý večer nariekajú... Ale fakt by som asi ťažko povedala, čo je horšie, či počítače, alebo chemikálie. Počítače ničia oči postupne a chemikálie to môžu urobiť na jeden krát :-D
Odpovedať
ja poctivo beriem kazde rano kvapky do oci..ale kvoli alergii.. ale zas stoji za to,ked otvoris hnusnu chemikaliu..narobis smrad a odides z labaku do druheho..to som dnes vyviedla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Kati, konečne bežím domov. Tak zajtra sa tu zase ukážem. Dobrú noc ;-)
Odpovedať
super..tak si oddychni..a pekny vecer..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky....potrebujem pomôcť so svadbou ktorú chceme mať budúci rok v máji v Žiline....no ani nie tak priamo so svadbou ako s nejakými tipmi na svadobný salón, kaderníčku, kozmetičku....samozrejme sa aj ja po niečom obzerám len sa musím ešte rozpozerať :-)
Odpovedať
Ahoj, sponka9, vítam ťa medzi nami :-) Čo sa týka mojich typov pre teba, tak ja som mala šaty z Kristíny a bola som spokojnučká :-D A kaderničkú a kozmetičku som mala z Rajca a Rajeckých, tak neviem, či som ti bola nápomocná =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj matusik ďakujem za privítanie a tiež ti pekne ďakujem za tip pomohla si mi ja som sa tiež začala obzerať po salóne Kristína dnes na internete len ceny tam nemali je to cenovo prijateľné? :-D a čo tá kaderníčka s kozmetičkou tiež si bola spokojná? Nemáš nejaké foto náhodou tu? Ďakujem :-)
Odpovedať
ahojte babenky.. sponka..vitaj medzi nami..ako prve ta pozyvam na stretko,ktore organizujeme v tyzdni od 17-21.12..ak mas zaujem,staci napisat,ktory den a o ktorej by ti to vyhovovalo.. co sa tyka siat,tak ja som uz absolvovala skusku..a maju asi vsade nejake pekne..uces a make-up sa chystam davat robit v salone margaret..
Odpovedať
ahojte babuľky moje zlaté :-D sponka, vitaj medzi nami - manželkami a čakateľkami ;-) všetko závisí od toho, čo si predstavuješ a čo si si vysnívala ty sama... v ZA je myslím si dosť dobrých sv.salónov, v ktorých majú pestrý výber... napr. čo sa týka mňa, ja som chcela niečo jednoduché a nie "odseknuté" bez ramienok a pod., takže som mala zľahčený výber (keďže skoro všade mali tie "seknuté" šatičky) :-D :-D skús napr. Nicol alebo Hellu na Národnej ulici, potom je vraj dobrá aj spomínaná Kristína, a za plavárňou je nový sv. salón, ktorý by asi stál za preskúmanie =-) Inak ja som mala dnes taký zvláštny deň... stále mi bolo niečo smiešne... :-D :-D aby som ešte napokon neplakala dnes |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
... a Kati, Aďka ešte nedala vedieť ohľadne stretka? samizdá že nie je ešte v zozname =-)
Odpovedať
ahoj bam..aky nick ma adka?
Odpovedať
... no už tu teda aj dlhšie nebola ... samizdá ... nick má andrea80 ... však sa určite ozve myslím si :-D a čo si to vyvádzala včera v tom labáku, hm? =-)
Odpovedať
ta sa neozvala ohladom stretka..kuknem ale.. chystali sme praktikum na dnes..a riadne smradlave chemikalie sme mali..a kedze to praktikum bolo dnes,tak dotycny ucitel narobil riadny smrad v jednej triede..a pri odpratovani bol z toho smrad.. :-) :-S
Odpovedať
... bleeee... ja neznášam také "smrady" chemické... že to aj vydržíš, ale to máte asi nejaké rúšky, nie? ty si niečo také vyštudovala? a jak si sa dostala do UK Kati? dúfam, že to naše stretko sa podarí... pevne v to dúfam... aké je najnovšie info? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ako ? :-)
Odpovedať
čau Zuzi... no mne dnes celkom veselo... ani neviem prečo :-D ale je to super pocit, keď rozosmeješ aj ľudí okolo seba len tak x-) a ty máš čo nového?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babuľky ďakujem za privítanie :-) tiež som pokukovala po tom salóne kristina no musím sa tam zastaviť keď viete som tu na tom sama všetky kamošky a rodinu mám vyše 80 km ďaleko... :-| a ten salón kristína je nejako cenovo prijateľný? Keď tak by som asi využila ten ich komplet servis....že nebudem mať kaderníčku plus kozmetičku a hore dole všetky veci neviem koľko od seba viete aby som nebola rozlietaná.....stresovala sa v deň D čo najmenej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam, dnes mame dvojmesacne vyrocie :-D inak po starom, bola som dva dni na skoleni na Liptove a nie je mi dobre ;-( asi budem chora.... sponka: fiha, taketo sluzby som vobec ani nevedela, ze sa daju dohodnut... mne sa o vizas starali kamaratky, preto som to mala lahsie... Ale cenove relacie v salonoch v ZA sa pohybuju pomerne rovnako, jedine Nicol je citelne drahsi, ale to je tym, ze vacsinou tam maju vzdy tie najnovsie katalogove modely kadeakych navrharov... ja som mala saty zo Stitch Elegant, musim si pochvalit, tiez boli ochotne a dokonca mi volali, ked im prisli nove modely, ci si nechcem vyskusat a zmenit vybrate saty :-)
Odpovedať
bam..mam za sebou chemicku priemyslovku..a na take smradlave chemikalie som zvyknuta..sa mi podarilo na strednej vdychnut koncentrovanej kyseliny octovej..a ruska nepouzivame.. k tejto praci som sa dostala cez moju tetu.. :-) ahoj zuzi..ako bolo? sponka..a kedy sa chystas vyberat svadobne saty?odkial si povodne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fifitko našla som všetko na ich stránke robia komplet servis ale určite vyskúšam aj ten elegant stich raz dva sa mi zúžil zoznam svadobných salónov :-) a s tou ochotou som tiež zvedavá už som iné príspevky tu počítala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj leatea no chystám si pozerať už čo v najbližšom čase zatiaľ som začala len takto na internete rozširovať obzor prípadne keď som v meste :-) inak som z Liptovského Mikuláša
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uvidis, ale urcite najdes nieco super... no je to potrebne riesit uz teraz, sice sa to nezda, ale svadbu naozaj treba planovat v dostatocnom predstihu.. ;-)
Odpovedať
jeeej Zuzi ozaj... ako oslavujete? Kati, tak to je zaujímavé... nepoznám veľa takých ľudí, čo sa vyznajú v miešaní všeliakých divotvorných "žbŕnd" :-p môžeš byť aj nebezpečná, nie? :-D sponka ahoj... neboj, Nicol nebol taký drahý... sa mi to zdalo všade zhruba rovnako... no a na Stitch som zabudla... tam som ani nebola vlastne lebo som si myslela, že tam je draho... vidíš, tak je to naopak s fifi =-) kaderníčku som mala moju tetu, takže pohoda... má kaderníctvo v ZA ak budeš mať záujem, tak dodám kontakt... tot nie je reklama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Určite áno ale ešte stále sa mi nezdá že ja a vydávať sa? :-D :-D ako keby som to pozerala nejakej kamarátke tak sa zvláštne cítim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam veľmi rada sa potom na teba obrátim keď budem čosi chcieť na tej hlave vyčarovať :-) vopred ďakujem
Odpovedať
neboj sponka, aj ja som mala také pocity, ale to asi každá z nás, že baby? :-D je to krásny čas príprav... a deň D je asi najúžasnejší, aké som (doteraz) zažila x-) takže veľa zdaru... my ti samozrejme radi poradíme... a keby dačo, tak ti teda pošlem kontakt na tú moju tetu do IP
Odpovedať
Profilova fotka
bam, oslava nie je, sedim tu ako kopa nestastia, lebo mi nie je dobre... 8-( cely den sa citim ako vytiahnuta zo zmykacky a navyse mi cestou domov zo skolenia bolo v aute poriadne zle a tak mi museli zastavovat cestou domov kade-tade :-( :-( oslavu presunieme na vikend
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?