Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no ja to tiež to asi hodím na drahého to dúfam nebude pre neho také strašné a strastiplné ako behanie po obchodoch.... 😃 to z duše neznáša ako každý chlap 😛

• to mu hned mozete pozriet obleky.. 😉
    alebo mu povedz,ze idete pozerat obleky,tajne si vezmi fotak..a ked uvidis svadobny salon,tak povedz,ze sa chces ist cosi pozriet..a takto si poskusas saty 😃

• no už som mu to mierne naznačila tak normálne neprotestoval 😃 vy dvaja máte po koľko rokov ak sa môžem opýtať....

• Sponzor fóra
  • no Kati, to si trafila tie intráky... v Juniore je dobrá diskotéka ... teda aspoň bývala 😴

ja by som tiež ešte raz chcela vstúpiť do sv.salónu... s niekým teda, nie pre seba 😃 ... ale nejdem sa vnucovať... najlepšie ale NAOZAJ je, keď ideš skúšať šaty aspoň s 2 ďalšími osobami

• no a ja som hneď v tej novej budove vedľa starého Junioru a ty máš bam koľko rôčkov ak sa môžem opýtať ty si s kým chodila po tých salónoch......

• bam..tak,ak budes mat volno..kludne sa mozes pridat.. 😉 aspon bude vacsia porota 😃
    sponka..mam 24(stale)..a drahy mal 28 🙂
    vy ste na tom ako?
    do junkaca ma raz kamos uniesol..na majalese..a bolo to fakt super..

• no leatea ja som mala 24 teraz v októbri a drahý teraz v novembri pred pár dňami 28 čiže sme na tom rovnako

• pekne..ja coskoro budem mat 25..ale az po novom roku 😃

• no ja mám čas ešte do 25-ky 😃 idem spať únava na mňa sadá tak ďakujem veľmi pekne za pokec zajtra sa zase ozveme papa

• jasne..pekne sny prajem..ja mam este malo hodin na spanok..

• hm ty si taký ponocovač?Tak dobrú noc... 🙂

• v uk je o hodinku menej..a do prace chodim na deviatu..takze casu dost..ved vstavam o pol osmej..

• jáj ty si nie v Žiline? 😃 no čím ma ešte prekvapíš 🙂

• tak zajtra idem off dobrú noc

• v ziline mam len draheho..
    preto dohadujeme stretko az na tyzden pred sviatkami,lebo vtedy pridem.. 😉

• Sponzor fóra
  • ahá tak už som to pochopila.... 😃 pa zajta

• pekne sny..pa 🙂

• no ste to tu riadne rozbehli dievcata 😃 ja byvam na hlinach VII. pri Vahostave, do Junioru sem-tam zajedeme na pizzu, takze som ta mozno videla sponka 😃
    bam: a ty kde presne byvas? nakoniec budeme mozno blizke susedky 😃 😃

• Ahojte kočky, ako ako??
    Rozkecávate sa tu a človek potom s vami nestíha 😃 najmä keď po večeroch sa snaží pochopiť matiku.
    Pomóóóóóóóóóóóóoć, nič neviem a o týždeň mám skúúúšku 😞
    Normálne som zúfalá. 😞

• Ahoj Matka, tiez ma caka ucenie... buducu sobotu mam skusku z verejneho sektora, a o tyzden ma cakaju cenove strategie.... 😠 nic moc, esteze matiku nemam v rozvrhu 😉

• To máš fajn,
    ja som nakoniec z tej ekonomiky dostala B 😃 a dnes mám sociologiu, idem obhajovať "svoju prácu" tak som zvedavá 😠

• sociologia bola super,teda ta, co sme mali v prvaku 🙂 len prednasajuci bol riadne "psycho", asi mu to uz "udieralo na hlavicku" 😃

• ahojte, no vy ste sa rozbehli. Človek jeden deň ide skôr z práce domov a už nestíham čítať 😃
    Kočky, to učenie vám nezávidím. Uf, ale aj mňa to čaká. Ale našťastie ešte nie teraz. 😬 Ale tiež ma to neminie 😐

• Ahoj Jani, tiez som vcera oci ocila, ako sa to tu rozbalilo 😃 ako v praci?

• Už v pohode. Včera sa prezentovali nejaké výsledky a teraz máme chvíľu voľnejšie. Prichádza čas pripomienkovania a to chvíľu potrvá. Takže si idem vychutnávať skoršie odchody z práce 😃 Tak po večeroch tu už vysedávať nebudem 😉

• super, aspon si to vychutnate spolu s manzelom po veceroch 😵

• no konečne. Dnes ideme asi po troch mesiacoch konečne von s kamarátmi. Od svadby sme ich nevideli. Júj, tak sa teším 😃
    Ešte máte aj prednášky, či už len skúšky?

• super Jani uzite si to 😵 mame aj prednasky aj skusky, az do 14.12., potom januar este asi na dotiahnutie zvysnych skusok a od februara letny semester

• Júj, ty teda valíš. Ja som ten článok napokon nestihla napísať. No nevadí, napíšem nabudúce... Veď sa neroztrhám

• no valim... musim 😠 leniva som, darceky nemam nakupene, a teraz ani nestiham chodit do mesta, lebo sa musim ucit 😞 mas nejake napady, co budes kupovat?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Farebné prostredie hotela, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov