Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • o darčekoch ešte ani nerozmýšľam. Veď ani neviem, kedy by som ich nakúpila. My s manželíkom si ideme kúpiť spolu vysávač a potom ešte nejaké drobnosti. Zrejme nejaký parfém. No a rodine nejaké drobnosti ako drogéria alebo niečo na oblečenie 😉

• no my si chceme dat spraviť do kuchyne novy stol a stolicky a kupujeme si lyze.. ale neviem, co rodine

• Veď rodine je to vždy najväčší problém. Ja mám rada, keď mi aspoň niečo naznačia. Ale tento rok akosi nikto nič... 😐

• Sponzor fóra
  • ved prave ani u nas nic 😐

• a najhoršie, že keď sa spýtam, čo by chceli, tak každý mi odpovie, že nič, veď všetko majú. A inokedy nariekajú, že to im chýba, alebo to im chýba 😃 Len ja si to nepamätám

• hi hi, to je na tom najhorsie Jani... ked ani ja vlastne neviem, cim by sme tych nasich blizkych potesili 😬

• ale po Vianociach ma vždy napadne toľko darčekov... 😬

• no potom ano, zas treba mysliet aj na narodeniny a podobne 😃

• moja sestra má narodeniny 5.1. Tak v tomto prípade je to vždy veselé s darčekmi 😃

• super, to ma predlzene vianoce 😃

• alebo niekedy je skôr okrátená o niektoré darčeky, lebo niektorí to spoja. Chúďa moje

• aha, to je tiez pravda, to by aj mne bolo smutno 😞

• tak ja sa vždy snažím aspoň niečo, nech sa necíti byť zanedbávaná. Ale dá to zabrať. Vymyslieť darček na Vianoce a potom aj na narodeniny

• to ste sa ale dnes pekne rozkecali..

• tak to teda áno 🙂 nestíhala som pozerať.... 🤔

• Sponzor fóra
  • ved mne aj cosi trvalo,kym som vsetko precitala..

• no jedným slovom zhrnuté preberali sa vianočné darčeky plus aj nejaké rodinné sviatky do toho 🙂

• ahoj..a ako vyzeraju tvoje vianocne nakupy?

• no ešte sa ani nezačali 😃 a ani sa na to neteším rada by som to už mala za sebou.....preplnené obchody neznášam....teraz ma skôr zaujalo zháňanie svadobných šiat....

• a mas nejake favoritky?

• čafte kočky!

no ešte k tej našej téme zo štvrtku 😃 @sponka : mám 25 r. skoro čerstvých (od septembra) a môj drahý manžel je tiež septembrový ale o rok mladší 🤔
    @Zuzi : bývam na Hlinách 6 pri zdravotnom stredisku, ale sedmičku poznám celkom dobre 😉

a ak teda budete chcieť väčšiu porotu pri vyberaní šiat, tak teda dajte vedieť, rada sa pridám 😉
    ako ste na tom s darčekmi vy? ja mám už až jeden... hrôza, vždy to nestíham do konca novembra ako si dám záväzok...

😃

• ahoj bam..a ako budes robit asi 18.12?lebo vtedy by som mala ist vyberat saty 🙂

ja som zatial kupila darcek len mojmu krsniatku..polovicke kupim,az dojdem na svk,lebo to idem objednavat cez net..

• Kati, ja robím v centre ZA a skoro vždy do tej 16tej, takže môžem hockedy. Samozrejme, ak budeš chcieť ty, ja budem len taký skrytý pozorovateľ a poradca 😃 ale bude to pre mňa radosť 😃

no, ja mám zatiaľ darček len pre maminku... o zvyšku tuho premýšľam a nie a nie ma niečo napadnúť 😒

• tak ja dam vediet tak tyzden predtym,ze ako to vyzera..idem vyberat spolu so smaily..takze sme dve nevesty..a celkom by padlo,ak by bol este nejaky dalsi poradca 🙂

ja rozmyslam nad sestrou a bratmi..

• OK budem sa tešiť... dúafam, že na stretku sa spoznáme aby sme sa vedeli nájsť 😛
    ešte som sa teda s tebou nestretla...

na Vianoce teda budeš doma na Slovensku?

• mozno najprv budeme vyberat saty..a potom bude stretko 😃 ale myslim,ze vies,kde sa nachadzaju ktore salony,takze to by sme sa spoznali v pohode..
    ano..a aj na silvestra asi..este nemam kupenu spiatocnu letenku..

• ahojte🙂

• ahoj..muma..nechces sa pridat na stetko?

• 😃 ahoj

• kedy?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov