Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o darčekoch ešte ani nerozmýšľam. Veď ani neviem, kedy by som ich nakúpila. My s manželíkom si ideme kúpiť spolu vysávač a potom ešte nejaké drobnosti. Zrejme nejaký parfém. No a rodine nejaké drobnosti ako drogéria alebo niečo na oblečenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my si chceme dat spraviť do kuchyne novy stol a stolicky a kupujeme si lyze.. ale neviem, co rodine
Odpovedať
Profilova fotka
Veď rodine je to vždy najväčší problém. Ja mám rada, keď mi aspoň niečo naznačia. Ale tento rok akosi nikto nič... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave ani u nas nic :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a najhoršie, že keď sa spýtam, čo by chceli, tak každý mi odpovie, že nič, veď všetko majú. A inokedy nariekajú, že to im chýba, alebo to im chýba :-D Len ja si to nepamätám
Odpovedať
Profilova fotka
hi hi, to je na tom najhorsie Jani... ked ani ja vlastne neviem, cim by sme tych nasich blizkych potesili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale po Vianociach ma vždy napadne toľko darčekov... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no potom ano, zas treba mysliet aj na narodeniny a podobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moja sestra má narodeniny 5.1. Tak v tomto prípade je to vždy veselé s darčekmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super, to ma predlzene vianoce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alebo niekedy je skôr okrátená o niektoré darčeky, lebo niektorí to spoja. Chúďa moje
Odpovedať
Profilova fotka
aha, to je tiez pravda, to by aj mne bolo smutno :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ja sa vždy snažím aspoň niečo, nech sa necíti byť zanedbávaná. Ale dá to zabrať. Vymyslieť darček na Vianoce a potom aj na narodeniny
Odpovedať
to ste sa ale dnes pekne rozkecali..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda áno :-) nestíhala som pozerať.... =-)
Odpovedať
ved mne aj cosi trvalo,kym som vsetko precitala..
Odpovedať
Profilova fotka
no jedným slovom zhrnuté preberali sa vianočné darčeky plus aj nejaké rodinné sviatky do toho :-)
Odpovedať
ahoj..a ako vyzeraju tvoje vianocne nakupy?
Odpovedať
Profilova fotka
no ešte sa ani nezačali :-D a ani sa na to neteším rada by som to už mala za sebou.....preplnené obchody neznášam....teraz ma skôr zaujalo zháňanie svadobných šiat....
Odpovedať
a mas nejake favoritky?
Odpovedať
čafte kočky! no ešte k tej našej téme zo štvrtku :-D @sponka: mám 25 r. skoro čerstvých (od septembra) a môj drahý manžel je tiež septembrový ale o rok mladší =-) @Zuzi: bývam na Hlinách 6 pri zdravotnom stredisku, ale sedmičku poznám celkom dobre ;-) a ak teda budete chcieť väčšiu porotu pri vyberaní šiat, tak teda dajte vedieť, rada sa pridám ;-) ako ste na tom s darčekmi vy? ja mám už až jeden... hrôza, vždy to nestíham do konca novembra ako si dám záväzok... :-D
Odpovedať
ahoj bam..a ako budes robit asi 18.12?lebo vtedy by som mala ist vyberat saty :-) ja som zatial kupila darcek len mojmu krsniatku..polovicke kupim,az dojdem na svk,lebo to idem objednavat cez net..
Odpovedať
Kati, ja robím v centre ZA a skoro vždy do tej 16tej, takže môžem hockedy. Samozrejme, ak budeš chcieť ty, ja budem len taký skrytý pozorovateľ a poradca :-D ale bude to pre mňa radosť :-D no, ja mám zatiaľ darček len pre maminku... o zvyšku tuho premýšľam a nie a nie ma niečo napadnúť :-S
Odpovedať
tak ja dam vediet tak tyzden predtym,ze ako to vyzera..idem vyberat spolu so smaily..takze sme dve nevesty..a celkom by padlo,ak by bol este nejaky dalsi poradca :-) ja rozmyslam nad sestrou a bratmi..
Odpovedať
OK budem sa tešiť... dúafam, že na stretku sa spoznáme aby sme sa vedeli nájsť :-p ešte som sa teda s tebou nestretla... na Vianoce teda budeš doma na Slovensku?
Odpovedať
mozno najprv budeme vyberat saty..a potom bude stretko :-D ale myslim,ze vies,kde sa nachadzaju ktore salony,takze to by sme sa spoznali v pohode.. ano..a aj na silvestra asi..este nemam kupenu spiatocnu letenku..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:)
Odpovedať
ahoj..muma..nechces sa pridat na stetko?
Odpovedať
:-D ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
kedy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?