Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte..tak pozeram,ze niekto uz ma svoje saty :-) dufam,ich coskoro uvidime v tvojom albume.. ;-) zuzi..ty sa nam vyliec,nech mozes potom prist na to stretko.. inac..aky ste mali den?
Odpovedať
Profilova fotka
no už mám áno len to budú asi až v svadobnom albume :-) zo skúšky ich mám iba v mobile no a ja som mala taký behací deň som bola v tom salóne skoro 2 hodiny :-D
Odpovedať
tak skus aspon tie z mobilu..aspon na par dni,nech si vsetky pozrieme.. ;-)
Odpovedať
... :-D a ja ti zase (v dobrom) závidím, že máš predtým a všetko si to užívaš :-D fakt to bol nádherný čas, aj keď občas samozrejme stresy... ale ty si len všetko vychutnávaj, dobre? vitaj Kati, aký bol deň? ;-)
Odpovedať
ahoj bam..tak som pred chvilkou dosla domov..sme sli este do tesca..a som rada,ze uz som doma.. sa uz tesim,az pojdem na svk.. :-) :-D
Odpovedať
to ti verím, rodná hruda je rodná hruda :-D sa mi zdá že to tesco je všade ako mcdonald´s... hrôza :-p nám tu dnes úžasne snežilo... normálne jak šialené, ale teraz je zase kľud... našťastie =-)
Odpovedať
no ja tam mam draheho,tak asi preto sa tak tesim :-D :-D :-D aj lidl sa rozsiruje..ale to je super,lebo vlastne mas nejake tie znamejsie obchody aj v cudzine.. :-) tu je super teplo..pre mna riadne pocudovanie..
Odpovedať
tak nech ti to rýchlo ubehne, Kati :-D ja musím zatiaľ odísť... ale ešte prídem možno, papapapa :-p
Odpovedať
tento tyzden hadam rychlo ubehne..vzdy,ked pride pondelok,tak to ide rychlo.. pekny vecer.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, k vasej vcerajsej debate: tiez chcem vidiet ake saty si sponka vybrala :-D v Dagmar sa mi pacili tiez jedny, ale nakoniec som si predsa len vybrala ine :-) takze sponka, skus aspon z mobilu pre nas zvedavee :-p moje saty boli tiez drahe, ale ako napisala bamulka, vydavam sa len raz (teda dufam :-N )... nase pohariky boli tiez drahsie, teda ako kto berie slovo drahsie, stali 2tisicky aj s gravirovanim a maju stopky v tvare srdiecka, obrucky mame za 6-tku, ale su trojkombinacia bieleho, zlteho a cerveneho zlata ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj muma :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako sa mas? citam ze mas na obrucke cervene zlato :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ho planujem lebo mam netradicny snubny prstienok tak ho musim zladit..vyzera to dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
muma - vyzera to super :-D kuk do mojho pripravneho albumu, mam tam fotku detailovky :-D i ked je pravda, ze najviac tam mame bieleho zlata :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no viem, fotka tam nie je prilis uzasna :-N ale ak si v ZA a troska sa tu vyznas, tak sme ich kupili v zlatnictve Alfredo vo farskej ulicke ;-) skus sa tam pozriet, maju tam naozaj super modely
Odpovedať
Profilova fotka
ok dik za typ pojdem urcite pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj fifitko no uvidím čo sa bude dať robiť s tými foto nerada by som aby mi ich drahý videl :-o mňa pôžičné zatiaľ za ne vychádza 9900,-Sk bože závratná suma na moje finančné pomery :-D no ešte uvidím obrúčky za akú cenu ich zoženieme vravíš to Alfredo vo farskej uličke - sú dobrý?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sponka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sponka, moje saty tiez stali 10tisic, ale co clovek neurobi, aby bol svadobny den nezabudnutelny :-D co sa tyka zlatnictiev, pacili sa mi aj kuskyv Primosse v Carefoure, ale v Alfrede mali tiez dobre kusy,navyse aj cenovo prijatelne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fifitko, uz viem ktore je to zlatnictvo kolegyna ma odtial zasnubny aj obrucky a fakt su velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem fifitko pôjdeme sa tam teda prebehnúť aj s polovičkou :-D dík za radu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj muma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sponka kedy sa vydavas?
Odpovedať
Profilova fotka
zatiaľ to tak vyzerá na 03. mája 2008 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej to je fajn aj ja som chcela v maji ale nakoniec sme skoncili pri 5,7... v maji je krasne pocasie
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to asi tiež posuniem no ťažko povedať na aký dátum sa to ešte ukáže :-D
Odpovedať
Profilova fotka
saty uz mas ako citam...
Odpovedať
Profilova fotka
hej včera som bola v prvom a poslednom salóne hneď som si vybrala v prvom čo budem vymýšľať kade tade po ďalších potom by som si už asi nevybrala z toľkého výberu...... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?