Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte..tak pozeram,ze niekto uz ma svoje saty 🙂 dufam,ich coskoro uvidime v tvojom albume.. 😉
    zuzi..ty sa nam vyliec,nech mozes potom prist na to stretko..
    inac..aky ste mali den?

• no už mám áno len to budú asi až v svadobnom albume 🙂 zo skúšky ich mám iba v mobile no a ja som mala taký behací deň som bola v tom salóne skoro 2 hodiny 😃

• tak skus aspon tie z mobilu..aspon na par dni,nech si vsetky pozrieme.. 😉

• Sponzor fóra
  • ... 😃 a ja ti zase (v dobrom) závidím, že máš predtým a všetko si to užívaš 😃 fakt to bol nádherný čas, aj keď občas samozrejme stresy... ale ty si len všetko vychutnávaj, dobre?

vitaj Kati, aký bol deň? 😉

• ahoj bam..tak som pred chvilkou dosla domov..sme sli este do tesca..a som rada,ze uz som doma..
    sa uz tesim,az pojdem na svk.. 🙂 😃

• to ti verím, rodná hruda je rodná hruda 😃
    sa mi zdá že to tesco je všade ako mcdonald´s... hrôza 😛
    nám tu dnes úžasne snežilo... normálne jak šialené, ale teraz je zase kľud... našťastie 🤔

• no ja tam mam draheho,tak asi preto sa tak tesim 😃 😃 😃
    aj lidl sa rozsiruje..ale to je super,lebo vlastne mas nejake tie znamejsie obchody aj v cudzine.. 🙂
    tu je super teplo..pre mna riadne pocudovanie..

• tak nech ti to rýchlo ubehne, Kati 😃

ja musím zatiaľ odísť... ale ešte prídem možno, papapapa 😛

• tento tyzden hadam rychlo ubehne..vzdy,ked pride pondelok,tak to ide rychlo..
    pekny vecer.. 🙂

• caute baby,
    k vasej vcerajsej debate: tiez chcem vidiet ake saty si sponka vybrala 😃 v Dagmar sa mi pacili tiez jedny, ale nakoniec som si predsa len vybrala ine 🙂 takze sponka, skus aspon z mobilu pre nas zvedavee 😛
    moje saty boli tiez drahe, ale ako napisala bamulka, vydavam sa len raz (teda dufam 😬 )... nase pohariky boli tiez drahsie, teda ako kto berie slovo drahsie, stali 2tisicky aj s gravirovanim a maju stopky v tvare srdiecka, obrucky mame za 6-tku, ale su trojkombinacia bieleho, zlteho a cerveneho zlata 😉

• ahoj

• ahoj muma 🙂

• ako sa mas? citam ze mas na obrucke cervene zlato 🙂

• aj ja ho planujem lebo mam netradicny snubny prstienok tak ho musim zladit..vyzera to dobre?

• muma - vyzera to super 😃 kuk do mojho pripravneho albumu, mam tam fotku detailovky 😃 i ked je pravda, ze najviac tam mame bieleho zlata 🙂

• Sponzor fóra
  • 🙂

• no viem, fotka tam nie je prilis uzasna 😬 ale ak si v ZA a troska sa tu vyznas, tak sme ich kupili v zlatnictve Alfredo vo farskej ulicke 😉 skus sa tam pozriet, maju tam naozaj super modely

• ok dik za typ pojdem urcite pozriet

• Ahoj fifitko no uvidím čo sa bude dať robiť s tými foto nerada by som aby mi ich drahý videl 😮 mňa pôžičné zatiaľ za ne vychádza 9900,-Sk bože závratná suma na moje finančné pomery 😃 no ešte uvidím obrúčky za akú cenu ich zoženieme vravíš to Alfredo vo farskej uličke - sú dobrý?

• ahoj sponka 🙂

• sponka, moje saty tiez stali 10tisic, ale co clovek neurobi, aby bol svadobny den nezabudnutelny 😃 co sa tyka zlatnictiev, pacili sa mi aj kuskyv Primosse v Carefoure, ale v Alfrede mali tiez dobre kusy,navyse aj cenovo prijatelne 😉

• ahoj fifitko, uz viem ktore je to zlatnictvo kolegyna ma odtial zasnubny aj obrucky a fakt su velmi pekne

• ďakujem fifitko pôjdeme sa tam teda prebehnúť aj s polovičkou 😃 dík za radu

• ahoj muma 🙂

• sponka kedy sa vydavas?

• zatiaľ to tak vyzerá na 03. mája 2008 🙂

• jej to je fajn aj ja som chcela v maji ale nakoniec sme skoncili pri 5,7... v maji je krasne pocasie

• no ja to asi tiež posuniem no ťažko povedať na aký dátum sa to ešte ukáže 😃

• saty uz mas ako citam...

• hej včera som bola v prvom a poslednom salóne hneď som si vybrala v prvom čo budem vymýšľať kade tade po ďalších potom by som si už asi nevybrala z toľkého výberu...... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov