Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • A to je akože načo dobré??? V praxi ....???
    🤔 Čo je to príklad rozhodovania??? 😛

• juj, ste sa rozpisali babeny 😃 kvetinarstvo Slnencnica tiez mozem len doporucit 😃 popri PN sa tiez ucim... taku zaujimavu temu : volebne preferencie 😃 a pocitam alternativy a vysledky, chvalabohu matiku na skole nemame, toto mi staci tak akurat 😃

• ahojte babenky..tak to ste teda riadne pokecali 😃
    vidim,ze sa tu matika uci 😃 ja dufam,ze mna bude cakat dalsi rok statnica z nej..bola by som nesmierne rada..bol by sok mat tyzden pred svadbou este promocie 😃 😃 😃
    zuzi..ako sa citis..choroba ustupuje?
    matusik..ak by si sa chcela stretnut,tak od 17-21.12. by sme sa chceli stretnut..napis,ze ktore dni ti vyhovuju a cosi najdeme..zatial to vyzera na stredu..

• Sponzor fóra
  • 😃 zdravím babuľky

teeeeda tu sa riadne plánujú svadby ešte - super!!!
    máte sa inak jak? 🤔

• 🤔 je tu niekto? 😞 😒 🤔 😬

• ahoj bam..
    tiez ziram..asi zacinam byt pozadu 😃
    aky si mala den?

• už druhý deň taký upratovací v práci... sme sa včera sťahovali a je to teda veselé 😉
    inak sa mi už druhý týždeň poriadne nič nechce... ani prstom hnúť doma, hrôza 😴

• hadam ste sa stahovali do lepsieho 🙂
    mne sa nechce uz dlhsie ako dva tyzdne..ale kazdy den sa snazim aspon cosi spravit..aj ked si to vyzaduje privela namahy.. 😃

• 😃 no presne tak... a čaká to obvyklé vianočné upratovanie a pečenie a vybavovačky... 😃 to veľa toho takto nestihnem asi

... no sťahovali sme sa len o kanceláriu vedľa... takže to nie je až také nové a lepšie ale na to čo som už všeličo prežila, je to luxus 😉

ako v UK? sneží vám?

• tak ja som zvedava,ako ten tyzden v ziline zvladnem..este netusim,ako drahy robi..ale verim,ze bude mat aspon 2dni volna..lebo za jeden den stihnut obehat vsetko bude totalne nemozne.. 😠
    tu sa tak skoro snehu nedockame..ked mame 10stupnov..jedine nejakeho dazda..pripadne mrholenia..

• ahojte 🙂

• ahojte babenky..za chvilku utekam do prace..takze prajem pekny den..

• aj tebe Kati 😃

• este si doma,ze..

• az do konca tyzdna

• Sponzor fóra
  • tak to mas super..ja po tomto tyzdni mam este dva tyzdne a uz idem domov..
    musim utekat..lebo netusim,ci mame cosi na rano alebo nie..
    pekny den..a liec sa..nie len ucenie je dolezite.. 😃

• ahojte 🙂 tak ako ste naštartovali dník 🙂

• lea: neboj, s ucenim to neprehanam 😃
    sponka: uplne super, spala som dlhsie 🙂 len v noci chodili nejaki blazni po ulici a vykrikovali oplzlosti 😠

• ahoj fifitko 🙂

• servus muma 🙂

• a co sa ucis?

• nastroje ekonomiky verejneho sektora- konkrente volebne preferencie a byrokraciu 😃

• 😃 vazne veci

• kde ta trapia tu na zilinske univerzite

• no to ti poviem 😃 a buduci tyzden ma cakaju cenove strategie... ach jaaaaaaaaaaaj, tak mi treba, ked som sa opat rozhodla studovat 😠 😠 😠

• ved to ked sa clovek rozhodne tak sa mu nechce a potom mu to chyba....studujes externe ci denne sa trapis

• externe muma, trapia ma v Cadci - bratislavska univerzita ekonomie a manazmentu verejnej spravy a regionalny rozvoj 😠 na denne studium by som uz asi nesla, kto by na mna zarabal 😃

• ahojte kočky... Zuzi, už je lepšie:

• ahojte. a ako dlho fifitko uz studujes?
    moj milacik tiez zacal teraz novu skolu a bude trvat 2 roky ato denne popri praci samozrejme....
    nebude to lahke,uz teraz je to tazke a s dennymi testami..v nemeckom jazyku....hroza....
    ale po skole bude lepsie 😬 😃
    ale ja by som uz denne nezvladla.... 😬 😉
    joj uz sa nam blizia vianoce,co? a pojde sa domov..... 😃 😃 😃 co je nove v Ziline?
    ....velka diera pri dome odborov? 😬 😬 😬

• ahoj smaily diera je este vacsia 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov