Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
A to je akože načo dobré??? V praxi ....??? =-) Čo je to príklad rozhodovania??? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
juj, ste sa rozpisali babeny :-D kvetinarstvo Slnencnica tiez mozem len doporucit :-D popri PN sa tiez ucim... taku zaujimavu temu : volebne preferencie :-D a pocitam alternativy a vysledky, chvalabohu matiku na skole nemame, toto mi staci tak akurat :-D
Odpovedať
ahojte babenky..tak to ste teda riadne pokecali :-D vidim,ze sa tu matika uci :-D ja dufam,ze mna bude cakat dalsi rok statnica z nej..bola by som nesmierne rada..bol by sok mat tyzden pred svadbou este promocie :-D :-D :-D zuzi..ako sa citis..choroba ustupuje? matusik..ak by si sa chcela stretnut,tak od 17-21.12. by sme sa chceli stretnut..napis,ze ktore dni ti vyhovuju a cosi najdeme..zatial to vyzera na stredu..
Odpovedať
:-D zdravím babuľky teeeeda tu sa riadne plánujú svadby ešte - super!!! máte sa inak jak? =-)
Odpovedať
=-) je tu niekto? :-( :-S =-) :-N
Odpovedať
ahoj bam.. tiez ziram..asi zacinam byt pozadu :-D aky si mala den?
Odpovedať
už druhý deň taký upratovací v práci... sme sa včera sťahovali a je to teda veselé ;-) inak sa mi už druhý týždeň poriadne nič nechce... ani prstom hnúť doma, hrôza |-|
Odpovedať
hadam ste sa stahovali do lepsieho :-) mne sa nechce uz dlhsie ako dva tyzdne..ale kazdy den sa snazim aspon cosi spravit..aj ked si to vyzaduje privela namahy.. :-D
Odpovedať
:-D no presne tak... a čaká to obvyklé vianočné upratovanie a pečenie a vybavovačky... :-D to veľa toho takto nestihnem asi ... no sťahovali sme sa len o kanceláriu vedľa... takže to nie je až také nové a lepšie ale na to čo som už všeličo prežila, je to luxus ;-) ako v UK? sneží vám?
Odpovedať
tak ja som zvedava,ako ten tyzden v ziline zvladnem..este netusim,ako drahy robi..ale verim,ze bude mat aspon 2dni volna..lebo za jeden den stihnut obehat vsetko bude totalne nemozne.. ]-( tu sa tak skoro snehu nedockame..ked mame 10stupnov..jedine nejakeho dazda..pripadne mrholenia..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovedať
ahojte babenky..za chvilku utekam do prace..takze prajem pekny den..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj tebe Kati :-D
Odpovedať
este si doma,ze..
Odpovedať
Profilova fotka
az do konca tyzdna
Odpovedať
tak to mas super..ja po tomto tyzdni mam este dva tyzdne a uz idem domov.. musim utekat..lebo netusim,ci mame cosi na rano alebo nie.. pekny den..a liec sa..nie len ucenie je dolezite.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak ako ste naštartovali dník :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea: neboj, s ucenim to neprehanam :-D sponka: uplne super, spala som dlhsie :-) len v noci chodili nejaki blazni po ulici a vykrikovali oplzlosti ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fifitko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
servus muma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa ucis?
Odpovedať
Profilova fotka
nastroje ekonomiky verejneho sektora- konkrente volebne preferencie a byrokraciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D vazne veci
Odpovedať
Profilova fotka
kde ta trapia tu na zilinske univerzite
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti poviem :-D a buduci tyzden ma cakaju cenove strategie... ach jaaaaaaaaaaaj, tak mi treba, ked som sa opat rozhodla studovat ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved to ked sa clovek rozhodne tak sa mu nechce a potom mu to chyba....studujes externe ci denne sa trapis
Odpovedať
Profilova fotka
externe muma, trapia ma v Cadci - bratislavska univerzita ekonomie a manazmentu verejnej spravy a regionalny rozvoj ]-( na denne studium by som uz asi nesla, kto by na mna zarabal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky... Zuzi, už je lepšie:
Odpovedať
ahojte. a ako dlho fifitko uz studujes? moj milacik tiez zacal teraz novu skolu a bude trvat 2 roky ato denne popri praci samozrejme.... nebude to lahke,uz teraz je to tazke a s dennymi testami..v nemeckom jazyku....hroza.... ale po skole bude lepsie :-N :-D ale ja by som uz denne nezvladla.... :-N ;-) joj uz sa nam blizia vianoce,co? a pojde sa domov..... :-D :-D :-D co je nove v Ziline? ....velka diera pri dome odborov? :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smaily diera je este vacsia :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?