Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj bam..tak ja som rada,ze som doma..pm pol tretej si totiz sefka zmyslela,ze mame doniest nejake knihy..a mali sme co robit..trikrat sme sa otocili..a to sme ltt stihli pred koncom hodiny..inac by sme sa nedostali do nasej budovy..kedze je tam tolko ziakov.. aj ja som pohodlna..odkedy mam net.. :-D darceky su na tom stale rovnako..na bode mrazu :-D
Odpovedať
ja som tiež skoro zaspala v práci :-S sa ti to dúfam nevrátilo naspäť?
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie, asi to je tym dnom, aj manzelik hovori, ze mu nie je najlepsie :-|
Odpovedať
zuzi..ved si pn..takze by si sa mala riadne setrit.. bam..tak ja tiez..rano,lebo sme nic nemali..az okolo pol dvanastej sme sa rozhybali a to potom slo dolu vodou..lebo sme nic poriadne nestihali..zajtra bude dufam len rano hekticke..ziaci totiz robia dna..a to je z toho kopec bordelu..
Odpovedať
Profilova fotka
neznasam taketo dni... bud je to unava vseobecne, alebo sa vsetko chaosi ]-(
Odpovedať
a ake mate pocasie v za?
Odpovedať
presne tak... tento týždeň je taký chaosný a lenivý dokopy :-N no Kati, tak to ti nezávidím... síce mne tiež niekedy trvá kým sa rozhýbem v práci a potom nestíham 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bolo celkom pekne Kati, od zajtra sa ma opat rozprsat a rozsnezit, ako kde... teploty max do 8 stupnov 8-( take onicom
Odpovedať
a inak čo nové... nijaká "mamička" nastávajúca sa medzi nami nečrtá??? Kati - kosa ako v ruskom filme, fuuj ]-( neznášam zimu a mrznutie... u vás v Londýne to asi nehrozí, čo? ... počúvam Justina a je super... ešte som to CDčko celé pokope nepočula... on má taký zvláštny typ hudby... hm hm... to len tak od veci meliem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bam - a ty sa nechystas na matersku? ;-) :-D :-D Justina mam rada aj ja,tiez sa mi paci novy album Timbaland - kde spolupracoval aj s inymi umelcami ;-) i ked nied nad stare dobre REM, U2 a podobne, teraz som zas posadnuta Coldplay 8-)
Odpovedať
tu je celkom teplo..a dnes dokonca aj svietilo slnko..som rozmyslala,ci si nevezmem tensiu bundu..aj som mohla..som bola taka ubehana poobede,ze este po prichode domov mi bolo teplo.. a naj dranda je ta,ze som si par minut pred odchodom spomenula,ze nam cosi chyba..ani som to nenasla..takze mozno rano budem utekat do obchodu :-N
Odpovedať
:-D xixi Zuzi - chytám chystám... niekedy ... ale mám také stavy ... dnes som mala neuveriteľnú chuť na ryby, čo inak moc nemusím :-D xixi takže... sa uvidí... aj keď by som už najradšej asi už aj chcela =-) ... no ty si moja "hudobná krvná skupina"... aj Mika je teraz taký dobrý na relaxovanie a odreagovanie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lea: radsej si nechaj lepsie oblecenie, aby si neochorela .... to vies, pocasie je klamlive... pridala som nejake fotky do pripravneho albumu - dostali sa mi dnes od rodiny a pofotili aj kolaciky :-p
Odpovedať
idem rýchlo kuknúť :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nuz tak ti drzim palce Bam,aby to vyslo ;-) my si este pockame, i ked drahy spominal, ze mal v noci sen o nasich detoch a celkom sa mu pacila predstava rodiny :-D taky bol rano zlaty, ze by ma mozno ukecal :-p
Odpovedať
och och tie koláčiky vyzerali úplne božsky!!! mám chuť na sladké... to ovocie bolo veeeľmi milé :-D aj výzdobu ste mali krásnu... fakticky... super, že si ju pridala aj pre inspiration ďalším nevestičkám ;-) idem pozrieť niečo sladké... =-)
Odpovedať
Zuzi - :-D :-D a nedáš sa ukecať? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bam- fotky nie su profi - vidiet aj na farbe, ale potesili, ze su, lebo take tie rodinne zachytia niekedy viac ako profi fotky ;-) a na rodinku si este pockame - zhodli sme sa obaja, teraz na to pre nas nie je vhodny cas....
Odpovedať
baby..tak to mate ale zaujimave zelania..mna by nik neukecal tak skoro po svadbe :-D zuzi..ja som ratala,ze aj my take kolaciky mat budeme..ale nase budu asi polovicka z tvojich.. ]-( dala by som si teraz taky puncovy...mnaam :-o
Odpovedať
... Zuzi, aj u nás to nie je na rodiku úplne pripravené všetko... a tie moje stavy sú niekedy ťažké pre drahého :-D lebo ja by som zrazu aj chcela a on môj zlatý zrazu nievie, že či ozaj :-D ;-) :-D ale máme v pláne začať na tom "pracovať" na budúci rok... aj keby fúriky padali ... a ak nám to bude samozrejme "súdené" =-) vy asi až keď skončíš školu... či nie?
Odpovedať
... rodinku... som myslela =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bam: ano, aspon po skonceni tretieho rocnika, potom zacneme uvazovat ;-) dufajme, ze nam to vyjde ;-) lea: kolacikov sme mali namraky, boli vynikajuce :-p a vsetky za zjedli :-D
Odpovedať
baby..ja sa mozno dockam dalsi rok bratrnca alebo sesternice..kedze sa mi tento rok ujko zenil :-D a sestra ma male,takze mne deti ani nechybaju.. :-D ale bude sranda,ked sa stretneme o par rokov..a kazda bude mat kociar :-D si urobime kocikove posedenie
Odpovedať
Profilova fotka
no prechadzame stadiami sedenia skoro-neviest, manzeliek, potom mamiciek :-D nie je to mile? :-p
Odpovedať
fifi..a potom sa stretneme ako svokry :-D babky :-D a prababky :-D :-D :-D no najlepsie budu sedenia svorky :-D :-D :-D
Odpovedať
Kati... Zuzi... :-D no to je dobrý nápad :-D uvidíme tak za 3 rôčky xixixi... my máme teraz 4 mesačné krsniatko, takže máme aj takú inšpiráciu trošku... a aj "zaučenie" |-| Zuzi, nie sú toto tvoje sv.šaty? kukni: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... sa mi tak zdajú akosi... peknučký účes inak na tej fotke :-)
Odpovedať
bam..to je adela28..ma velmi pekny svadobny album..a vela bab zere jej uces..a saty su octubre..najdes v jej svadobnom albume.. my tu v uk byvame s parom,ktory ma male dieta..1,5rocne..a je s nim riadna sranda..dokonca je o 11dni mladsi ako moje krsniatko..
Odpovedať
hej kukla som ho... úžasný... ale v BA asi nie je problém urobiť také krásne fotky aj celkový look nevesty... inak - páči sa vám bledý oblek ženícha? veď biela má byť nevesta, nie? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je velka inspiracia pre mnohe nevesty ta Adelka :-) mala nadherne upravene vlasky
Odpovedať
niektorym sa hodi bledy oblek..a pri 150 hostoch nemas problem zistit,kto je zenich :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?