Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
z Rabče pri Námestove... skoro pri hraniciach... takže dosť ďaleko :-D ani my nie sme ešte vo vlastnom, takže to bude také rodinné... ale krásne, keď je veľa ľudí, tak je to také rodinné a úžasné x-)
Odpovedať
Profilova fotka
To máš pravdu. A obzvlášť, keď sa celý rok maká a nemáme čas sa stretnúť. Ešte že sú tie sviatky. My síce budeme aj cez Vianoce pracovať, ale štedrý večer si určite nenecháme újsť doma. Bamulka, pomaly sa rozlúčim, už ma dosť bolia oči po celom dni. Takže im doprajem oddych. Dnes som slamená vdova, kedže manžel má akciu v noci. Zajtra šťastnú cestu, dobre povyberaj, určite sa večer napojím a dúfam, že sa pochváliš dobrým úlovkom. Inak, ja milujem nakupovanie!!! :-) Pekný piatok ešte. papa.
Odpovedať
papapa som rada, že sme pokecali ;-)
Odpovedať
som spat..ale caka ma kopec prace..na pc..ako sa mi nechce.. :-S
Odpovedať
:-| ani mne by sa nechcelo v piatok večer ešte pracovať Kati... ja sa hrám na pauzicka.sk... zabíjam čas ale dá sa mi strašne spať :-o
Odpovedať
no ja som preinstalovala cely system..a teraz vsetko nanovo nahadzujem..celu vecer zabity..a zajtra ma cakaju saty,ktore si idem brat na vianocnu party..
Odpovedať
kedy máte párty? to je dobré... vlastne aj my by sme mali mať nejaké vianočné posedenie, len neviem kedy... tak držím palce s tým počítačom... ja mám na to polovičiaka :-D
Odpovedať
14. a 15. letim..len nastastie az vecer..takze po party sa budem moct aspon zbalit a pripadne aj par hodin pospat.. ja som studovala informu,tak by som mohla aspon cosi zvladat..teraz sa mi konecne podarilo ho preinstalovat..dnes to bolo len na druhykrat :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D Kati, ja letím, idem spať keď ideme zajtra do toho Poľska :-D papapapa
Odpovedať
dobru noc..ja idem instalovat..mam toho hodne.. :-S papa
Odpovedať
ahojte,no pekne ste sa rozpisali....mala som co citat.. :-D inac do toho Polska aj ja premyslam...no kedze by som sa nerada so svokrou stretla,ja neviem,nemam chut ist ani na jeden den na oravu...ach jaj..... :-S :-N ale to Polsko.....hm.... No katka to mas teda instalovaciek.. :-N :-N ja skor castejsie restartovaciek.... :-N :-N :-N ale sme zistili,ze v tomto nemecku uzasnom na po 3 raze nedaju peniaze za pc...ale musime ho potom aj 4 raz vratit.....az potom mame pravo na garanciu peniazky......tak pred vianocami posleme 3 krat.....po vianociach ked pride naspät....posleme 4 krat..... :-N :-N :-N no bude sranda....... prajem vam krasny vikend.... ;-)
Odpovedať
smaily..tak to mate celkom zaujimave.. ja po svadbe chcem kupit novy book..uvidime,co dovtedy bude trh ponukat..zatial mam jeden vyhladnuty..tak tajne dufam,ze cena hodne klesne..a mozno sa objavia ovela lepsie..co je pravdepodobne :-D doma asi porazi,ked pridem s uplne novym :-D povedia,ci nemam na co minat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D :-D no my ked konecne dostaneme peniazky za nas,tak kupime novy,uz sa velmi nn tesime....lebo tento nam narobil problemy..no hneva ma,ze az po 4 raze...lebo v Uk aj po 2 raze......by vratili peniaze..... :-N
Odpovedať
netusim ako to je tu..a ani ma to moc nezaujima..kede sa snazim kupovat veci,aby dlho vydrzali :-D
Odpovedať
ahojte babenky, chcela by som sa spytat, kolko vychadza pozicanie svadobnych siat v ziline. pocula som od kamosky ze v ziline su strasne drahe. zatial mam este skoro chodit po svadobkach, tak by som to aspon takto rada vedela.......dakujem ;-) a pekny den vsetkym
Odpovedať
Ahoj afra, ja som mala saty zo salonu Amelia, je to oproti malemu Tescu cez cestu, stali 6 500 a to bol novy model. Co som ja pozerala saty v ZA, tak tu mali najlepsie ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Alfra, ja som mala šaty zo salónu Kristína, kde majú značkové šaty a šaty z novej kolekdie ma vyšli 9000,- pričom viem, že tie isté šaty stáli v inom meste 15000,-až 20000,-. Ceny v Žiline sa pohybujú tak od 5000,- až do tých 12000,-. Takže to nie je veľa ;-)
Odpovedať
Dakujem velmi pekne. fakt som cakala vyssie ceny podla toho, co som pocula. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie je to tu až také zlé. Ja som bola veľmi milo cenami prekvapená. A kedy máš svadbu?
Odpovedať
salon Kristina a Nicol, tam boli ceny okolo 8-9 tisic,v tej Amelii boli ovela lacnejsie. Prajem stastny vyber. Hlavne si zvol saty, v ktorych sa budes citit dobre, drzim palce:). Este ma napadlo, celkom dobre ceny maju v salone Stitch oproti kinu centrum, tam maju aj za 5-6 tisic.
Odpovedať
svadba by mala byt na konci augusta ak nam do toho nic nepride.tak dufam, ze nam to tentokrat vyjde aj ked este nic nemame pripravene..........mame len same plany ;-) ked mne sa zda strasne tazke vybrat si len jedny saty, ked ich je tolko krasnych....... :-| :-) Hadam najdem tie prave
Odpovedať
dam ti radu, ak ti nejake saty padnu na prvy pohlad do oka a budu ti aj dobre, zober si ich
Odpovedať
Profilova fotka
tie pravé šaty ťa musia proste pozdraviť :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. Tak ste sa pekne rozpísali o šatách. Murinko a iné vydaté to musia vedieť, že fakt nebolo ľahké nájsť tie pravé. V tomto prípade to musí každá budúca nevesta nechať na pocity. ja som mala napríklad už zajednané šaty v Žiline za 8 000 sk, ale aj potom som bola stále na nete a hľadala niečo iné. Jednoducho, to nebolo ono. Až som potom našla jeden svadobný album na mojasvadba a bolo to. Neváhala som za šatami cestovať do Senice, ale dohodla som sa s majiteľkou. Požičala mi ich do Žiliny za 7 000 aj so všetkými doplnkami. Až potom som mala dušu na mieste. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Halooo, je tu niekto? Som zvedavá ako ste prežili sobotu. Ja som síce v práci do 20-tej, ale ak sa ozvete, rýchlejšie mi to ubehne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj afra... v salone kristina maju do konca roka zlavu na saty ..tak sa chod pozriet a maju dobry vyber
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Adi, veď práve o tom hovorím, že to proste musia byť šaty, ktoré oslovia. Ja som teraz tiež v práci, zariaďujeme si novú kanceláriu. Tak to tu ešte vidím na dlho :-(
Odpovedať
ahojte..tak ja som bola dnes pozriet vypredaj siat v londyne..a nula bodov..v mojej velkosti mali len zopar kusov a vsetko take divne.. afra..co som skusala stitch,tak ti mozem povedat presnu cenu..aj ked teraz to bude mozno menej..z kristiny mi pisala predavacka tento tyzden,ze do konca roka maju akciu na saty(do 3,5t)..v makyte je novy salon,kde maju do konca roka akciu na saty..a ich cena je okolo 7t za kupenie ;-)
Odpovedať
baby..co robite v sobotu vecer v praci??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No predsa pracujeme. Ale ja už len hodinku. Inak, v Žiline je už celkom dosť salónov - čiže každá kočka by si mala vybrať. A dá sa aj v tých cenových reláciách, ktoré ponúkajú. Takže držím palce všetkým Vám ,ktoré ešte hľadáte, aby ste sa vydávali v tých pravých. Leatea - Ty máš akú predstavu - pozerala som Tvoj album, skúšala si si nádherné šaty - nepadli do oka?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?