Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
adi..mam hrozny zalusk na znacku pronovias..zatial mojim favoritom je model nicole..ale uz maju v kristine novu kolekciu,takze uvidime,ci ma z nej oslovi nieco ine..ratam s tym,ze si vyberiem.. skusala som moje srdcovky(oleaje)..a vyzerala som v nich hrozne..nemam na ne postavu..zial.. nechcelo by sa mi teraz robit..som rada,ze ani nemusim..
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne sa páčia šaty Pronovias -- držím palce, som zvedavá ako v utorok pochodíte. Dúfam, že dáš fotos do albumu. Teším sa. Aj mňa lákala táto značka, ale nakoniec som ostala pri svojich vysnívaných. A chcela som biele a pronovias majú dosť krémových šiat. Verím, že nájdeš tie svoje pravé. Super, že môžeš oddychovať, treba to využiť, kým sa dá. Už sa teším domov - síce som slamená vdova bez manžela, lebo má aj dnes akciu a je odcestovaný, ale doma - je doma. Veď to poznáš. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz som si kukla ten model NIcol na Tebe - vyzeráš v nich fantasticky. Podľa mna Ti tieto sadli - si v nich krásna!!! :-) Sú naozaj nádherné.
Odpovedať
a su biele :-D na nete maju vacsinou kremove..ale maju vela modelov aj v bielej farbe..fotky urcite pridam..az pojdeme skusat.. tak ja som sama uz dost dlho,kedze draheho mam na svk :-D ale uz sa tesim za nim..za dva tyzdne o tomto case budem v lietadle 8-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, to máš pravdu - ja som pozerala na nete, v skutočnosti som ich ani neskúšala. Neboj, dva týždne ubehnú ako voda a budete spolu. Musí to byť veľmi ťažké, že nie ste spolu. Klobúk dole, že to zvládate. Chce to veľkú dávku odvahy, dôvery a lásky samozrejme. Držím palce. ;-)
Odpovedať
ja uz som vycvicena..a drahemu nic ine neostavalo..kedze mi este studuje.. vzdy ked odidem,tak sa to da zvladat par tyzdnov a potom sa uz neviem dockat,az pojdem za nim.. a chudacik moj..ma toho tolko..a ja ho este stale otravujem svadbou :-D :-D :-D ale pomaha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, mne sa končí pracovná doba, takže sa lúčim. Všetky Vás pozdravujem. Bamulka - dúfam, že ste v tom Poľsku nezamrzli a aspoň sa to oplatilo. Že si kúpila pekné topánky. Fifitko - dúfam, že môžem blahoželať ku skúške :-) Oslávte to s Maťom ako sa patrí. ;-) Dúfam, že Ti je už lepšie po zdravotnej stránke. Pooddychuj. Murinko - držím palce pri zariaďovaní - a oddýchni si po takej fuške aj s manželíkom. Leatea - pozdravujem do zahraničia - nejako to ešte vydrž a ostatné kočky, ktoré sa zapájate do našich pokecov - krásny víkend Vám želám. Určite sa ozvem v blízkej dobe. Skúsim zajtra poobede na chvíľu sa prihlásiť. Papa všetkým. :-)
Odpovedať
pekny vecer a zvysok vikendu.. ;-)
Odpovedať
ahojte :-D vikendujete? aj ja...ale mily je v praci,tak som na nete a stahujem,stahujem..... :-D :-N :-D a mozno skocim do fitka poobede...ale inac som stastna,ze je dnes volno....a nechce sa mi dnes uplne nic.... katka uz sa nam blizi skusanie siat.... :-N :-N takze pojdem do toho fitka :-N :-N vcera som mala same dobroty....ach jaj....ako je v ziline? prsdi,coooo? u nas bolo rano krasne.....ale sa uz tiez zatiahlo.... prajem krasnu nedelu :-D
Odpovedať
ahoj smaily..aj ja dnes nic nerobim..len musim sit saty,kedze som vcera bola v centre.. ak si na icq,tak napis..mam s nim nejake problemy.. sa uz tesim na to skusanie..len by som mohla dat par cm dole..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ste to tu riadne rozbehli manzelky a skoro-manzelky ;-) ;-)
Odpovedať
ahoj zuzi..ako dopadla skuska?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asi dobre Kati ;-) neviem, vysledok este pride, ale na uspesne urobenie stacilo mat sprave pol testu a teda bud vypocty, alebo testovu cast... a vypocty mam dobre, z testu si myslim ze tiez urcite vacsinu, takze som spokojna... a mozem sa zacat ucit na dalsiu, co ma caka v piatok 8-(
Odpovedať
tak potom daj vediet..ale urcite si spravila..ved si sikovna ;-) moj drahy ma asi vo stvrtok..ale nie som si ista..no ked vidim,ako lahko robi skusky,tak to aby som sa dala na externe.. a co choroba..ustupila?
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, pre mna je to dost tazke, pracovat aj studovat, je to narocne :-| :-| choroba stale rovnako, zajtra uz idem do prace, i ked doktor ma chcel nechat este tyzden na PN... v stredu mam ist na krv, lebo mam stale zvysenu teplotu, tak potrebuje zistit, ci nemam nejaky virus v tele 8-( 8-( vcera som bola u kartarky, bola som zvedava na svoju buducnost :-D
Odpovedať
aj drahy studuje popri praci..a najhorsie je,ze robi 12..ma kratke a dlhe tyzdne..no v decembri maju otvorene o hodinku dlhsie,takze tahaju o hodinu viac..chuda moje..a ja ho zabavam svadbou :-D som zvedava,co ti zistia..mna tiez cakaju krvne testy..ale predpokladam,ze nic nenajdu..ako vzdy.. a aka bude buducnost? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no som sama zvedava, co mi je :-. =-) =-) buducnost?? zaujimava :-D bola som prekvapena, lebo som na taketo veci neverila, ale ked dokazala ta kartarka bez toho, ze by som jej o sebe cokolvek povedala (alebo o mojej rodine) hovorit veci, ktore sedeli na 90 percent, behal mi mraz po chrbte |-|
Odpovedať
neprezradis ani kusok z toho,co ti povedala?
Odpovedať
Profilova fotka
no... udajne som si vybrala spravneho muza a prezijem s nim harmonicke manzelstvo ;-) len jeho znamenie sa prilis nehodi k mojej povahe a mal by pouvazovat nad zmenou postoja ku mne - nakolko ma sice lubi, ale nase znamenie je velmi citlive a kazda rybka potrebuje vediet, ze je milovana aj slovne ;-) - co sedi, lebo viem, ze ma manzel lubi, no troska viac slov a cinov by to potvrdilo ;-) videla v kartach ze studujem - udajne ma to velmi vycerpava, ale ze skolu dokoncim :-D - co je zas pravda.... videla v kartach, ze sa moji rodicia trapia pre jedneho prislusnika z rodiny, ktory sa nam obratil chrbtom a spor je o majetok - zasa pravda, ocino ma problem so svojou sestrou a s polovicou nasej zahrady, ktoru ona vlastni a chce ju predat cudziemu cloveku... bolo toho vela.... no nic Kati, akurat mi volali nasi, ze su na ceste k nam, tak sa odpojim ;-) prajem ti este pekny vecer, ak sa dnes uz neprihlasim, verim,ze pokecame zajtra ;-)
Odpovedať
riadne zaujimave.. tak prajem pekny zvysok nedele..
Odpovedať
Profilova fotka
tak som spat :-) je tu niekto?
Odpovedať
ja som tu stale.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dostali sme korbaciky :-p nasi nejake vykseftovali, som rada, lebo pred vianocami dostat domace korbaciky je teda umenie :-) ozaj, zo vcerajsej skusky mam A :-D
Odpovedať
tak to blahozelam.. ja sa trapim s prihlasenim na internet banking..
Odpovedať
Profilova fotka
dik ;-) a mas nejaky problem s i-bankingom? my sme s drahym rozmyslali, ze si zalozime Mkonto, co je momentalne na Slovensku dost reklamovane... je to pod zastitou nejakej rakuskej banky - bezplatne vedenie uctu, bezplatne vybery a transakcie platobnou kartou :-) banky na Slovensku zacinaju velmi nadavat, lebo stracaju klientov.....
Odpovedať
pod na icq..napisem.. segra mi pisala o tej banke..a aj mi dosiel reklamny mail..ja radsej ostanem verna nasim bankam..aspon zatial..kedze to mam stale vyhodne..lebo som nemala 26 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja mam 26 v marci tiez az :-D ale uz nemam studenske konto, takze zvazujem.... uvidime, co bude po novom roku :-) a uz som na ICQ
Odpovedať
len mam nove cislo..
Odpovedať
Profilova fotka
uz viem :-D
Odpovedať
:-) som rada.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?