Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
:-| ideme ešte večer keď príde manžel z práce volať domov, že čo... ja som strašne citlivá na takéto "udalosti", aj som si už poplakala... vždy ma to zobere... aj keď to nevyzerá tak zle, ako som si myslela našťastie |-| ... vďaka za povzbudenie... Marcelka, a čo nové máš? Si tu dlho nebola, tak sa pochváľ... ;-) Tak platí teda zatiaľ tá streda... ešte nech sa vyjadria ostatné babuľky
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, nove ani nic nemam, vsetko akosi rychlo ubyha a zasa tu mame vianoce a darceky nemam este ani kupene....zariadujeme si este stale bytik aj ked tie najdolezitejsie veci uz mame a chybaju nam vlastne len take drobnosti....zvykam si na to ze som uz zilincanka a ze domov na vychod budem chodit coraz menej lebo nie stale mi to vyjde v praci...vies si to predstavit....a v praci to je stale o tom istom, uz nech je koniec roka a prestaneme mat konecne rozne tie koncorocne akcie pre vsetky firmy...si konecne oddychneme....
Odpovedať
no pred Vianocami je to asi vo všetkých oboroch práce náročné... aj my budeme mať predvianočný večierok ešte =-) ale akosi ma to neláka, tak neviem, či sa nevyhovorím nakoniec... a odkiaľ presne si? My tiež na Oravu (odkiaľ je manžel) nechodíme tak často... diaľka a povinnosti, ale snažíme sa polepšiť :-D darčeky... ešte sa len v hrubých rysoch črtajú :-( a to som chcela stihnúť do konca novembra všetky 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas este trosku casu...tak ako ja ;-) ja som z vranova na vychode slovenska a teraz byvame na vlcincoch kde sme si pred svadbou kupili byt.....asi rok pred svadbou som uz ale v ziline byvala, este u manzelovych rodicov v dome v zavodi....som si tu nasla robotu takze to nebol problem a ja sa viem celkom prisposobit, ak to nie je zle :-D bamulka, ja na dnes musim koncit, konecne koncim v praci takze idem este vsetkych skontrolovat a padam.....tak rychlo ako sa len da.... ;-) ale zajtra sa ozvem ...aspon sa posnazim...tak ti prajem prijemny vecer...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno milé manželky a čakateľky. Tak ako čítam, všetky sa tešíme na Vianoce. Len škoda, že pracovné povinnosti nás nenechajú ani nakupovať darčeky. Je mi ľúto, ale ja v stredu budem chýbať. Už tradične asi - robím do 18-tej v Dubnici, takže nestihačka. Škoda, škoda, škoda ... chcela som s Vami pokecať osobne a spoznať aj nové tváre medzi nami - napríklad bamulka.... Ja mám voľné len štvrtky, ale do Vianoc ani tie nie, keďže koncoročné podujatia a večierky už fičia v plnom prúde. Čaká má ešte aj módna prehliadka v Trenčíne... Takže idem zobúdzať národ, ozvite sa, ak už budete v práci. Teším.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, dievčatá - máme medzi sebou oslávenkyňu. Bamulka, všetko krásne k meninám Ti želám. Nech sa Ti splní všetko, po čom srdce piští. Určite aj vďaka tomu prežiješ krásny deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ada, ja tu pracujem..studovat som dostudovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Muma, dobre si si vybrala. Joj, krásna Žilinka!! Ktovie, či sa ja do nej ešte vrátim. Teda na víkendy chodievame k našim, ale myslím pracovne.
Odpovedať
Profilova fotka
a kde sa teraz nachadazs? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už 5 rokov fungujem v Dubnici nad Váhom, kam som zase ja odišla za prácou. Pozerala som, že si čerstvo zaregistrovaná na mojasvadba. Aj sa chystá nejaká svadbička?
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera ze ano .....5,jula
Odpovedať
Profilova fotka
Fíha..tak to je super. ja mám 6.júla narodky.. ;-) Svadba je úžasná vec, verím, že Vám to vyjde a že to skutočne bude na rok. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak mozme spravit hromadnu oslavu svadobno narodkovu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Waaw, to je dobrý nápad!!! Tak už vďaka Tebe viem, že narodky budem mať v nedeľu a to bývame v Žiline aj s drahým. A kde budete mať svadbu? Už ste premýšľali? Teda, ak príliš nevyzvedám.
Odpovedať
Profilova fotka
O.k. dievčence .. ja sa opäť lúčim. Muma, vďaka za ranný pokec. Želám Všetkým krásny a úspešný deň. Idem za vianočnými darčekmi. Dúfam, že zoženiem všetko v pohode a dobrom čase. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ada svadba bude v zv-bb ...u nevesty ako sa ma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a napis co si nakupila ..nejake inspiracie..maj sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Adka - ak sa tu ukazes ... pocula som ta rano u doktora z eteru :-D :-D dobre si zobudzala :-D :-D ja som zas akasi chora, cakam u manzela v praci, kym pride na mna rad - som v poradi a dojdem na rad okolo 10:30 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ej ej zuzi..ty si nam teda poriadne chorlava...dufam ze to nie je nic vazne...inac ...bre ranko vsekym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka - netusim, co mi je =-) idem na krcne - a zajtra na krv... tak zatim, mozno sa ozvem poobede... prajem vsetkym prijemnu sluzbu....
Odpovedať
baby prosim vas neviete kde sa da v meste kupit len cisto korzet na spolocenske saty
Odpovedať
Profilova fotka
silvi: ak hladas v Ziline, tak odporucam Graciu - na Marianskom namesti na prvom poschodi, alebo hned vedla je aj butik Katka - urcite sa chod pozriet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj muma, až teraz som sa prihlásila. Myslíš, vianočné darčeky. Už som to tu rozpisovala predvčerom - ale tak vo všeobecnosti, nejaké parfémy pre sestry, bižutéria, pre otca príslušenstvo na bicykel, deka s potlačou šteniatok atď. Tak nejak sme to nakombinovali. Silvi - fifitko Ti výborne poradila - aj ja by som ťa poslala do Gracie.
Odpovedať
ahojte..tak ja som sa dostala domov az teraz.. adi..skoda,ze nemozes prist..hadam,dalsi rok to vyjde.. fifi..uz by bolo nacase,aby si sa vyliecila..ved sa to taha cez 2tyzdne..no aj na mna sa cosi lepi..len som prisla do prace a uz som si davala sprej..a kvapky do oci idem dat tretikrat..katastrofa..
Odpovedať
dobre rano..uz pracujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, to stretko je v tom tyzdni pred vianocami, ze? :-. dnes som bola na krv, do konca tyzdna som na dovolenke :-D a vcera som bola na krcnom vysetreni, mam podrazdnenu sliznicu hornych dychacich ciest ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj muma, v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
v praci..zial..a ty ako citam ze si stale chora :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, cosi sa na mna nalepilo a nechce sa to odlepit ]-( dufam,ze to do konca tyzdna "rozchodim"... myslis, ze by si prisla na stretko, ktore organizujeme? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?