Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • myslim ze ano rada by som vas spoznala aj nazivo 🙂 a uz je presny termin?

• nuz, Leatea to ma v jednom svojom albume, ale tusim to vychada okolo 18teho decembra 😃

• tak to by som mohla 🙂

• Sponzor fóra
  • tak to by bolo super, cim viac nas tam bude, tym bude veselsie 😎 😃

• presne tak 😃

• halooooo baby, je tu dnes niekto? 🤔

• Ahoj Zuzi, ja sa hlásim... 🙂

• ahoj, pracujes? 😉

• Áno, dnes do 18-tej. Ale už toho nemám veľa. Okrem vysielka, si chystám aj ženskú reláciu, čo mávam. Tak ako si dnes dopadla? Prežila si odber?

• uf, prezila som svoju fobiu z injekcii a prezila som to hrdinsky 😃 musela som, lebo u sestricky boli este dvaja pacienti , tak som si nechcela urobit hanbu 😃
    ideme do carefouru - akurat mi volal, ze je na ceste.. ach jaj... a to som si spravila kavicku 😛
    potrebujeme urobit nakup a konecne si dam dovyvolat posledne svadobne fotky... 😉
    skoda, chcela som pokecat, tak pekny zvysok sluzby Adka, papa

• Hmmm, tak si užite nákupy, kávičku si dáš v Carrefoure. To je super, že máte vyvolané fotky - my ani jednu. Všetko sme dávali na CD a svoj album ešte máme prázdny. Akosi na to nie je čas. Super, hrdinka.. 😉 Pokecáme neskôr večer, alebo zajtra... papa. pozdravujeme

• ahojte..
    muma..to stretko je presne 19.12.(streda)..o piatej..

• haloooo, som spat, ahoj Kati 🙂

• ahoj..tak ako?citam,ze bacilom je dobre v tvojom tele..

• no veru Kati, asi dobre, ked sa nechcu odstahovat 😠 uvidime, ake budu vysledky...
    dnes som bola dat vyvolat konecne posledne fotky zo svadby, nech som na stretko pripravena 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tak to je super..ja sa budem snazit pravidelne pisat,ze kedy je to stretko..aby baby vedeli.. 😃
    inac..co si dnes take porabala?

• no klasika - v piatok mam skusku, takze vyuzivam dovolenku aj na ucenie 😠 ale som dost unavena, cez obed som si pospala, ako batola 😃 a stihla som umyt okno v obyvacke aj oprat zaclonu a par obruskov 😉

• by si sa mala setrit a nie umyvat okna..v tomto pocasi..
    moje zlatko ma zajtra skusku..zatial poslednu v tomto kalendarnom roku..dalsia ho caka v januari..

• no Kati, my mame este anglictinu tento rok, asi 14 alebo 15 december , ale to sa prilis nebojim, to by malo byt v suchu 😃 v piatok mam cenove strategie, aj to je relativne dobry predmet, som zvedava, co bude v januari, tento rok toho mame vela, v letnom semestri cca 15 skusok 😒 😒

• no pekne..ako je mozne,ze mate tolko skusok..my sme mohli mat za skoslky rok max 11skusok..sami zda..

• no ja neviem, mozno preto, ze som si zvolila vsetky volitelne predmeety 😃 teda az na dva 😉 no naozaj je ich tak vela, ci je to "legalne" to netusim, ale uz v prvaku sme mali v letnom 13

• sa zrejme velmi nudis.. 😃

• ti poviem, hlavne v tomto obdobi 😠 az sa mi to pletie piate cez deviate 😠 😠

• ja som sa pustila do anglickych slovicok..som sa ich chcela ucit uz v juli..ale akosi som sa k nim nedostala..hanba mi 🤔

• vsak teraz mas veeeeeeeeeeeeela prilezitosti, len aby si po slovensky nezabudla 😃

• najhorsie je,ze niektore poznam,ale ked ich potrebujem,tak si za frasa neviem spomenut 🤔
    to este potrva,kym budem rozpravat len po anglicky..lebo tu vypisujem len v SJ.. 😃

• no aspon si cvicis slovencinu 😃 ja tiez prekladam z anglictiny, ked nahadzujem tovar do obchodu, takze poznam vsetky materialy v anglictine 😃 😃

• ja som uz precitala niekolko knih v anglictine..a este ma tu dve cakaju..a caka na mna aj chemia.. 😬

• uf, chemia v AJ, to je silna kava 😎

• treba si len zvyknut na niektore zmeny..a potom to celkom ide..len mi hrooozne vadi,ze pouzivaju viac nazvy chemikalii ako vzorce..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov