Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze ano rada by som vas spoznala aj nazivo :-) a uz je presny termin?
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, Leatea to ma v jednom svojom albume, ale tusim to vychada okolo 18teho decembra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by som mohla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by bolo super, cim viac nas tam bude, tym bude veselsie 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooooo baby, je tu dnes niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, ja sa hlásim... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pracujes? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, dnes do 18-tej. Ale už toho nemám veľa. Okrem vysielka, si chystám aj ženskú reláciu, čo mávam. Tak ako si dnes dopadla? Prežila si odber?
Odpovedať
Profilova fotka
uf, prezila som svoju fobiu z injekcii a prezila som to hrdinsky :-D musela som, lebo u sestricky boli este dvaja pacienti , tak som si nechcela urobit hanbu :-D ideme do carefouru - akurat mi volal, ze je na ceste.. ach jaj... a to som si spravila kavicku :-p potrebujeme urobit nakup a konecne si dam dovyvolat posledne svadobne fotky... ;-) skoda, chcela som pokecat, tak pekny zvysok sluzby Adka, papa
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm, tak si užite nákupy, kávičku si dáš v Carrefoure. To je super, že máte vyvolané fotky - my ani jednu. Všetko sme dávali na CD a svoj album ešte máme prázdny. Akosi na to nie je čas. Super, hrdinka.. ;-) Pokecáme neskôr večer, alebo zajtra... papa. pozdravujeme
Odpovedať
ahojte.. muma..to stretko je presne 19.12.(streda)..o piatej..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
haloooo, som spat, ahoj Kati :-)
Odpovedať
ahoj..tak ako?citam,ze bacilom je dobre v tvojom tele..
Odpovedať
Profilova fotka
no veru Kati, asi dobre, ked sa nechcu odstahovat ]-( uvidime, ake budu vysledky... dnes som bola dat vyvolat konecne posledne fotky zo svadby, nech som na stretko pripravena :-D :-D
Odpovedať
tak to je super..ja sa budem snazit pravidelne pisat,ze kedy je to stretko..aby baby vedeli.. :-D inac..co si dnes take porabala?
Odpovedať
Profilova fotka
no klasika - v piatok mam skusku, takze vyuzivam dovolenku aj na ucenie ]-( ale som dost unavena, cez obed som si pospala, ako batola :-D a stihla som umyt okno v obyvacke aj oprat zaclonu a par obruskov ;-)
Odpovedať
by si sa mala setrit a nie umyvat okna..v tomto pocasi.. moje zlatko ma zajtra skusku..zatial poslednu v tomto kalendarnom roku..dalsia ho caka v januari..
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, my mame este anglictinu tento rok, asi 14 alebo 15 december , ale to sa prilis nebojim, to by malo byt v suchu :-D v piatok mam cenove strategie, aj to je relativne dobry predmet, som zvedava, co bude v januari, tento rok toho mame vela, v letnom semestri cca 15 skusok :-S :-S
Odpovedať
no pekne..ako je mozne,ze mate tolko skusok..my sme mohli mat za skoslky rok max 11skusok..sami zda..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem, mozno preto, ze som si zvolila vsetky volitelne predmeety :-D teda az na dva ;-) no naozaj je ich tak vela, ci je to "legalne" to netusim, ale uz v prvaku sme mali v letnom 13
Odpovedať
sa zrejme velmi nudis.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ti poviem, hlavne v tomto obdobi ]-( az sa mi to pletie piate cez deviate ]-( ]-(
Odpovedať
ja som sa pustila do anglickych slovicok..som sa ich chcela ucit uz v juli..ale akosi som sa k nim nedostala..hanba mi =-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak teraz mas veeeeeeeeeeeeela prilezitosti, len aby si po slovensky nezabudla :-D
Odpovedať
najhorsie je,ze niektore poznam,ale ked ich potrebujem,tak si za frasa neviem spomenut =-) to este potrva,kym budem rozpravat len po anglicky..lebo tu vypisujem len v SJ.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon si cvicis slovencinu :-D ja tiez prekladam z anglictiny, ked nahadzujem tovar do obchodu, takze poznam vsetky materialy v anglictine :-D :-D
Odpovedať
ja som uz precitala niekolko knih v anglictine..a este ma tu dve cakaju..a caka na mna aj chemia.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uf, chemia v AJ, to je silna kava 8-)
Odpovedať
treba si len zvyknut na niektore zmeny..a potom to celkom ide..len mi hrooozne vadi,ze pouzivaju viac nazvy chemikalii ako vzorce..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?